Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - RomPonomarenko
Añadido 14 jul. 2024

RomPonomarenko

@RomPonomarenko
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 260
Videos: 34
Enlaces: 391
Descripción:
Канал воєнного історика та аналітика Романа Пономаренка. Буду писати про: 1.Війни 2.Геополітику 3.Воєнну історію 4.Різне,що заслуговує на увагу розумних людей 5.Свої книги та роботи
Fuente

RomPonomarenko | Замах на Трампа. Його поранено у вухо, вбитий один з його прихильників...

Logotipo de la comunidad de telegram - RomPonomarenko RomPonomarenko @RomPonomarenko
3 700 Vistas/Alcance 2024-07-14 07:15 Mensaje №1044
Замах на Трампа. Його поранено у вухо, вбитий один з його прихильників.1. Стрілець 20-річний Метью Крукс, типовий сучасний американський лівак, який «ненавидить Трампа та республіканців». Встиг зробити 5 пострілів. Вбитий на місці охороною – на це їм знадобилося теж 5 пострілів.2. Найшвидше, стрілець був одинаком, який діяв за власної ініціативи. Не дивно, бо ультраліві прихильники демократів давно вже відкрито фантазують на тему вбивства Трампа. Схожі прецеденти теж були – в 2017 році інший ненависник Трампа розстріляв з АК групу конгресменів-республіканців, поранивши шістьох людей.3. Замовлення з боку демократів? Якщо брати вищій щабель – Байден, Гарріс, Клінтон, Обама – то це малоймовірно. Проте нижчі рівні демпартії значно радикальніші та плекають традиції лівого тероризму. Тому повністю виключати, що це ініціатива, так би мовити, «молодих демократів» не можна. До речі рівень виконання якраз в їхньому стилі – некомпетентне планування, недолугий, але фанатичний виконавець, і загалом все криво.4. В чому можна бути впевненим, що це точно не інсценування з боку Трампа. Воно йому не треба, там рейтинги й так захмарні. До того ж, інсценувати замах з завданням зі 120-140 метрів влучити у вухо з AR, коли стрілець явно не Лі Гарві Освальд (тут має бути посилання на культову сцену з FMJ) – завдання з великою зірочкою. І знову ж таки – навіщо?