👁 76
24-08-15 18:23
Курили в автобусі та вчинили конфлікт: івано-франківські поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб.Конфлікт у громадському транспорті між пасажирами трапився вчора, близько 18:00. Молодики курили електронну сигарету в автобусі. А після зауваження, яке їм зробили водій та інші пасажири, почалась сутичка.Поліцейські Івано-Франківського РУП встановили учасників події. Опитали водія та свідків конфлікту.Вони розповіли, що троє молодиків, що їхали в комунальному автобусі № 58, відчинили вікно і почали курити. На зауваження водія та інших пасажирів відреагували агресивно. А коли керманич попросив їх вийти з автобуса, почався конфлікт, в результаті якого потерпів 39-річний мешканець Івано-Франківська. Йому завдали декілька ударів в обличчя та по тілу. Поліцейські відібрали у потерпілого заяву.Одного з фігурантів правоохоронці виявили за місцем проживання. Його доставили до Івано-Франківського РУП. Свою вину він визнав. На момент конфлікту 19-річний молодик був у нетверезому стані.Слідчі Івано-Франківського РУП розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство, вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - від п’яти років обмеження волі або ж до чотирьох років ув’язнення. Тривають слідчі дії.