Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пташка Інсайд
Añadido 14 jul. 2024

Пташка Інсайд

@PtashkaINSIDE
Número de suscriptores: 5 918
Fotos: 10,900
Videos: 4,100
Enlaces: 10,200
Descripción:
Все, що залітає в інстаграм і повз нього.
Fuente

Пташка Інсайд | 22 січня – день перших загиблих на Майдані. Історія, яку неможливо і н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Пташка Інсайд Пташка Інсайд @PtashkaINSIDE
948 Vistas/Alcance 2026-01-22 11:09 Mensaje №21523
22 січня – день перших загиблих на Майдані. Історія, яку неможливо і не можна забути чи оминути. Сергій Нігоян, Михайло Жизневський та Юрій Вербицький — перші загиблі під час Революції Гідності. Перші — обоє отримали смертельні вогнепальні поранення. Тіло третього зі слідами тортур — Юрія Вербицького — того ж дня знайшли у лісі під Києвом. Чоловік був майданівцем. Його невідомі викрали просто з лікарні за день до 22 січня.Проте саме протистояння на Грушевського почалось ще 19 січня: його назвали «Вогнехрещем». Тоді мітинг перетворився у ходу до Верховної Ради. Майданівці перекидали міліційні автобуси, жбурляли пляшки з бензином і бруківку у беркутівців. Силовики застосовували сльозогінний газ, травматичну зброю, світлошумові гранати та поливали людей з водомета.Бій на Грушевського, який тривав понад дві доби, завершився 21 січня. На вулицю вийшли священнослужителі, які протягом доби молилися між майданівцями та силовиками. Наступного ранку, 22 січня, «Беркут» почав наступати й відтіснив демонстрантів від Європейської площі. Тоді ж убили перших мітингарів.|Пташка Інсайд|