Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ППО UA | Київ та Київська область📡
Añadido 06 dic. 2025

ППО UA | Київ та Київська область📡

@PpoUaKyiv
Número de suscriptores: 10 473
Fotos: 436
Videos: 122
Enlaces: 21,300
Descripción:
Звязок/реклама👉 @Ppo_newsBot

👥 Número de suscriptores

10 473
Promedio/Día:: +218
Promedio/Tiempo:: +452
Promedio/Mes:: +1121

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 023
Promedio/Día:: 3,660
Promedio/Tiempo:: 2,827
ERR: 28.86%

📊 Mensajes por Día

6.2
Último día: 0
Promedio semanal: 12.3
Promedio por día: 6.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ППО UA | Київ та Київська область📡 2026-05-27
ППО UA | ХАРКІВ 2026-05-26
🕯ППО UA | Київ та Київська область📡 2026-04-16
ППО UA РАДАР|РЕЗЕРВ 2026-03-23
ППО UA | КИЇВ📡 2026-02-22
ППО UA КИЇВ + ОБЛАСТЬ 2026-02-12
ППО UA КИЇВ | МОНІТОРИНГ 2025-12-23
ППО UA КИЇВ | СВІТЛО | МОНІТОРИНГ 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️За отриманою інформацією в ніч на 30.05 противник може планувати здійснити масований ракетно-дроновий удардо атаки планується залучення:⚠️6 бортів Ту-95мс⚠️3 борти Ту-160⚠️6 бортів Ту-22м3⚠️6 бортів Міг-31Кдо 3 ракетних човнів в ПБ «Новоросійськ»❗️до 3 пускових установок Бастіон в районі Курська ⚠️до 700 БпЛА❗️до 38х КР Х-101❗️до 24х КРМБ «Калібр»❗️до 6 АРБР «Кинджал»❗️до 3 ПКР Циркон❗️25 Балістичних ракет Іскандер-М та КР Іскандер-К‼️Стосовно оновлених цілей, противник сконцентрував свою увагу та взяв під пріоритет наступні цілі:🔴Київ:- Микільска та Південна Борщагівка- Святошин/Антонов/Нивки- Лукʼянівка - Коцюбинське - Виноградар- Мінський масив/Оболонь- Центр/Поділ/Кловська (втч. урядовий квартал)- Позняки/Осокорки- ДВРЗ/Харківський масив- Бортничі- Троя🔴Щодо Київщини:- Вишневе- Бориспіль- Українка- Обухів- Трипілля- Васильків- Ірпінь/Буча- Фастів - Біла Церква- Вишгород ‼️В цих цілях ворога цікавить: готельні комплекси, ЖК, гуртожитки, енергетика, станції аерації, каналізаційні-насосні станції, військово/оборонно-промислові комплекси, аеродроми, військові частини, навчальні центри, мости.ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
❗️За даними розвідки противник проводить завершальні етапи до здійснення чергового масованого ракетно-дронового удару в наступні 72 години (продовжено до 30-31 травня)❗️Противник підготував для цього:⚠️6 бортів Ту-95мс⚠️3 борти Ту-160⚠️6 бортів Ту-22м3⚠️6 бортів Міг-31Кдо 3 ракетних човнів в ПБ «Новоросійськ»❗️до 3 пускових установок Бастіон в районі Курська 📡Стосовно засобів повітряного нападу, противник планує застосовувати:⚠️до 700 БпЛА❗️до 38х КР Х-101❗️до 24х КРМБ «Калібр»❗️до 6 АРБР «Кинджал»❗️до 3 ПКР Циркон❗️Балістичні ракет Іскандер-М та КР Іскандер-К‼️на всіх районах пускових майданчиків у противника є сумарно до 2000 шахедів/гербер/пародій❗️❗️❗️Також противником фіксується накопичення оперативно тактичних балістичних та Крилатих комплексів Іскандер в районах:Брянськ - до 17 балістичних ракет;Воронеж - до 6 балістичних ракетКурськ - до 20 балістичних ракет;Міллерово до 7 крилатих ракет;‼️Також за отриманими даними в противника в готовності до застосування находиться мінімум 1 БРСД Орешник в районі полігону Капустин ЯрСтосовно оновлених цілей, противник сконцентрував свою увагу та взяв під пріоритет наступні цілі:❗️По м. Київ:- Центр, урядовий квартал;- Дарниця;- Лукʼянівка- Солома- Рембаза- Троя- Святошин/Антонов- Жуляни;- Оболонь;- Бортничі.❗️По Київщині:- Обухів;- Фастів;- Вишневе.ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 541 ВОРОЖИЙ БПЛАУ вівторок 24 березня росія здійснює одну з наймасованіших атак на Україну ударними безпілотниками. Адже удень залетіло ще понад 550 ударних БпЛА противника. Тож, враховуючи нічну атаку з 18.00 23 березня по 18.00 24 березня 2026 року (за умовну добу), ворог застосував майже тисячу ударних безпілотників типу Shahed, Гербера та безпілотників інших типів.Зокрема, в період з 09.00 по 18.00 24 квітня, за попередніми даними, противник застосував 556 ударних БпЛА.Велика кількість безпілотників залітали з півночі – Чернігівської та Сумської областей. Географія удару протягом денної пори була ширшою, ніж уночі: Полтавщина, Київщина, Миколаївщина, Вінниччина та західні регіони країни, від Хмельницького – до Львова.На жаль, зафіксовано 15 влучань.До відбиття повітряного нападу залучено усі можливі засоби протиповітряної оборони – пілотовану авіацію, зенітні дрони, РЕБ та наземне ППО. 💥 За попередніми даними, станом на 18:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 541 БпЛА противника.Бойова робота триває!Захисники українського неба роблять усе можливе, аби максимально ефективно відбивати повітряні атаки ворога.Бережіть себе та своїх рідних!Тримаймо небо!
👁 3,120 26-02-26 05:33
🥺Якщо ви читаєте цей пост — значить, мої нічні старання не були дарма.Чергова 3 ніч та ранок поспіль без сну…Друзі, я вже котру ніч поспіль без жодної хвилини відпочинку намагаюсь максимально швидко, точно й оперативно попереджати вас про усі Шахеди та ракети, щоб кожен був у безпеці.Очі вже злипаються від втоми… Голова тріщить… але продовжую чергування заради вашого спокою.❗️натомість я як міг, сповістив вас за декілька днів та годин про цей масований удар, я вже казав що така змога є завдяки вашій підтримці🙏 тому за можливості, підтримайте адміна донатом на ліки та чай, та хлопців за збиття! Та щоб інформування було швидшим та оперативнішим надалі!!🏦Моно: 4874070055371262🏦Моно банка: https://send.monobank.ua/5SXxkTsDtQ🏦Приват карта: 5168 7456 7328 6875 🏦Банка привату: https://www.privat24.ua/send/i0cwi💛 Дякую кожному, хто цінує цю працю і допомагає. Навіть 20-30 грн — це вже велика підтримка.Разом — сильніші!(номер карти копіюється автоматично якщо на нього натиснути).Дякуємо за підтримку! та дякую за те що цінуєте мою працю для вашої безпеки🙏ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
👁 3,560 26-02-22 05:34
❗️Я попереджав вас ще вчора та позавчора вранці про цю атаку, та цілі по яким будуть бити, саме через вашу підтримку ми маємо змогу сповіщати вас раніше!!!🥺Понад 34 години без сну. адмін захворів з температурою, голова гуде, очі печуть, руки тремтять, а в очах — суцільна втома. Але я не можу просто зупинитись, бо знаю, що від цього залежить чиясь безпека та життя. про хлопців з МВГ взагалі мовчу.....Я роблю це не заради себе — заради вас. І сьогодні прошу лише про одне — підтримайте, якщо маєте змогу. Цей донат — не просто на каву. Це подяка за працю, мені та хлопцям за безсонні ночі, за те, що я та хлопці продовжуємо стояти, коли сили вже на нулі.🙏 Якщо маєте можливість — підтримайте, та подякуйте донатом на ліки та бо саме ваш донат прямо зараз допомагає працювати швидше, інформувати точніше та давати сили тим, хто боронить Україну.🏦Моно: 4874070055371262🏦Моно банка: https://send.monobank.ua/5SXxkTsDtQ🏦Приват карта: 5168 7456 7328 6875 🏦Банка привату: https://www.privat24.ua/send/i0cwi ⚔️ Усі донати йдуть не просто на каву чи енергетики для адміна. Це також збір для бригад МВГ, які щодня та навіть зараз тримають небо та захищають наші міста в жахливому собачому холоді при - 15 щоб до вас не наближалися шахеди та ракети!!! ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
🚨За отриманою інформацією, ворог планує проведення масованого ракетно-дронового удару в ніч з 06.02 на 07.02📡За даними спостереження противник планує залучити:⚠️Шахеди та БпЛа Гербери в районах: Шаталово, Курська, Брянська, Криму, Донецька, Міллерово, Орла, Ахтарську⚠️❗️До 7х бортів Ту-95МС з аеродромів «Оленья» «Енгельс» «Українка»⚠️❗️до 4х бортів Ту-22м3 з аеродромів «Оленья»⚠️❗️До 3х бортів Ту-160 з аеродрому «Українка»⚠️❗️До 8х бортів МіГ-31К з аеродрому «Саваслейка»❗️До 3х морських ракетоносіїв в районі Новоросійська Чорного моря❗️❗️балістичні ракети Іскандер-М та крилаті комплекси Іскандер-К🔴За наяною інформацією противник планує застосувати:⚠️до 500 Шахедів та БпЛа імітаторів❗️до 24х КР Х-101❗️до 8 надзвукових ракет Х-32❗️до 8 надзвукових ракет Х-47м2 «Кинджал»❗️до 16х КРМБ Калібр❗️❗️❗️Також можливе застосування КР Х-69/Іскандер-К та балістичні ракети Іскандер-М кількість яких не можна передбачити🔴Особлива увага: м.Київ/Київщина, Львівщина, Полтавщина, Рівненщина, Тернопільщина, Хмельниччина, Франківщина, Волинь, Полтавщина, Черкащина, Вінниччина, Кіровоградщина!!!ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
😔Друзі, вже понад 8 годин тривала сама важка масована атака. І всі ці 8 годин Я без сну весь цей час разом з вами, в режимі нон-стоп, під звуки вибухів та влучання біля себе, попереджаю про шахеди, ракети та балістику, щоб кожен міг вчасно зреагувати та бути в безпеці.Очі злипаються, голова гуде від втоми… але в повітрі ще є загрози, і я продовжую чергування заради вашого спокою та життя.Кожна така ніч виснажує, але я тримаю стрій і роблю все, щоб ви завжди отримували найоперативнішу інформацію.🙏 Якщо маєте можливість — підтримайте донатом на пачку кави чи енергетиків Це допоможе не заснути, тримати фокус і далі інформувати швидко та точно.Навіть копійчина — це величезна допомога.🏦Моно: 4874100023975207🏦Моно банка: https://send.monobank.ua/jar/5eqyAdnLPL🏦Приват: 5168 7520 2736 4150🏦Банка Приват: https://www.privat24.ua/send/3b1lt🏦 Пумб: 5355 2802 1984 8106🏦Банка Пумб: https://mobile-app.pumb.ua/GmrrrC6qw3yqCzcbAКожна гривня — це ще одна безсонна ніч на варті вашої безпеки.Дякую кожному, хто підтримує 💙💛 Разом ми сильніші 🫡❤️ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
❗️За наявною інформацією, аналітикою та спостереженнями ворог запланував проведення комбінованого масованого ракетно-дронового удару в найближчі 48 годин📡за наявними даними у ворога в готовності до застосування перебуває⚠️Шахеди та БпЛа Гербери в районах: Шаталово, Курська, Брянська, Криму, Донецька, Міллерово, Орла, Ахтарську⚠️❗️До 10х бортів Ту-95МС з аеродромів «Оленья» «Белая» «Енгельс» «Українка»⚠️❗️До 2х бортів Ту-160 з аеродрому «Українка»⚠️❗️До 6х бортів МіГ-31К з аеродрому «Саваслейка»❗️До 3х морських ракетоносіїв в районах Новоросійська та Каспійська❗️❗️До 25х наземних пускових установок Іскандер-М/К в районах Брянську, Курська, Воронежа,🔴За наяною інформацією у ворога в готовності до застосування перебуває наступна кількість повітряних засобів ураження:⚠️до 500 Шахедів та БпЛа імітаторів❗️до 24х КР Х-101❗️до 6 надзвукових ракет Х-47м2 «Кинджал»❗️до 22х КРМБ Калібр❗️до 10 Балістичних ракет Іскандер-М❗️до 15 Крилатих ракет Іскандер-К❗️+ КР Х-69/59🔴Особлива увага: м.Київ/Київщина, Одещина, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Хмельниччина, Франківщина, Волинь, Полтавщина, Черкащина, Вінниччина, Кіровоградщина!!!ПІДПИСАТИСЯ | ППО UA КИЇВ📡
‼️ Друзі. Вчора ми закрили збір менше чим за 2 години. Нещодавно отримали прохання ще від двух бригад МВГ, це наші близькі знайомі, які щодня стоять у холодних полях та захищають наше небо від ракет і «Шахедів». Дуже багато цілей які були ураженні ними — це врятовані тисячі життів у наших містах.Вони звернулися до нас із проханням допомогти придбати їм 2 автономних дизельних обігрівачів, адже стояти на позиціях у мороз без тепла надзвичайно важко тим паче вже в наступні дні погода стане ще холоднішою.🎯Ціль збору: 15000 грн 📉Зібрано: 0 грн💳Карта: 4874100023017828🔗Банка: https://send.monobank.ua/jar/3yyJYPeZoa🙏 Ми дуже просимо вас не залишити хлопців без підтримки. Хоч і новий рік вже пройшов але це буде для них справжній новорічний подарунок і звісно допоможе їм продовжувати робити свою роботу комфортніше — збивати ракети та «Шахеди», які летять на наші міста.⚡️ Кожна гривня важлива + буде розіграш!!Топ-донатери отримають від хлопців та особисто від мене подарунки. За донат від 1.000 грн Ви можете отримати уламок від збитих нещодавно шахедів та ракет!!! В кінці збору буде проведено розіграш!❗️Звіт буде обов’язково — ми особисто передамо бійцям обігрівач, та вони для вас відзвітують фото. Якщо закриємо збір сьогодні — звітування буде вже завтра-після завтра.Разом ми можемо зробити так, щоб ті, хто нас захищає, мали тепло й сили продовжувати свою роботу 💙💛
‼️ Друзі, маємо термінове прохання від наших близьких знайомих — хлопців з бригади МВГ, які щодня стоять у холодних полях та захищають наше небо від ракет і «Шахедів». На їхньому рахунку вже понад 100 збитих цілей — це врятовані тисячі життів у наших містах.Зараз вони звернулися до нас із проханням допомогти придбати автономний дизельний обігрівач, адже стояти на позиціях у мороз без тепла надзвичайно важко тим паче вже в наступні дні по -10/-15🎯Ціль збору: 7000 грн 📉Зібрано: 0 грн💳Карта: 4874100023109385🔗Банка: https://send.monobank.ua/jar/7VNUckAkS6🙏 Ми дуже просимо вас не залишити хлопців без підтримки. Це може стати для них справжнім новорічним подарунком і допоможе їм продовжувати робити свою роботу — збивати ракети та «Шахеди», які летять на наші міста.⚡️ Кожна гривня важлива!Топ-донатери отримають подарунки від хлопців та особисто від мене у виді не маленьких уламків від шахедів❗️Звіт буде обов’язково — ми особисто поїдемо до бійців, передамо обігрівач і запишемо для вас відео. Якщо закриємо збір сьогодні — завтра вже чекайте звіт!Разом ми можемо зробити так, щоб ті, хто нас захищає, мали тепло й сили продовжувати свою роботу 💙💛