Fuente
Олександр Півненко | НГУ | Бійці “Хартії” відбили штурм на Харківщині. Знищено та пошкоджено 5 та...
3 200 Vistas/Alcance
2024-08-13 18:31
Mensaje №1387
🔥Бійці “Хартії” відбили штурм на Харківщині. Знищено та пошкоджено 5 танків, знешкоджено 40 окупантів.13 серпня о 6 ранку противник здійснив спроби провести штурмові дії позиції 13бригади НГУ “Хартія” на напрямку Пильне-Липці і Пильне-Глибоке. Хартійці своєчасно виявили та впевнено відбили штурм, завдавши противнику втрат.Танкова атака противника складалася з 2-х колон по 6 танків, обшитих масивним захистом від FPV.Кожен танк перевозив десант з 8-10 піхотинців. Перша колона з 6 танків, рушила на наші позиції. Окупантам не вдалось дійти до переднього краю нашої оборони. Бійці бригади нанесли потужне вогневе ураження всіма наявними засобами, зупинили та розбили колону.У результаті впевнених та рішучих дій військовослужбовців “Хартії” 4 танки з колони противника знищено, ще один танк пошкоджено.10 окупантів знищено, ще 30 отримали поранення.Частину танків знищили оператори FPV бригади “Хартія”. Друга колона у складі 6 танків пішла в напрямку Глибоке. Там їх зустріли підрозділи 92-ої бригади.