Fuente
Підслухано Dogs Ukraine | Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки ...
350 Vistas/Alcance
2026-06-21 16:43
Mensaje №37668
Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки (сука, 3 роки, 25 кг). 7 червня була проведена кастрація. На 6-7 день після операції з'явилися кров'янисті виділення з петлі. Шов на животі повністю зажив, сухий.Хірург, який оперував, призначив лікування:Спочатку був Амоксиклав — не допоміг.Зараз 4-й день даю Доксициклін + Дексаметазон, також роблю санацію петлі Фурациліном.Виділення крові продовжуються. Собака активна, їсть і п'є. Хірург каже, що виділення протягом курсу антибіотиків — це норма, і погратися антибіотиками можна до 38 днів.У мене немає можливості виїхати на УЗД чи в клініку через відсутність транспорту та бюджету(та вік, бо кастрація робилася в таємниці від батьківі по досі вони не знають ні за неї, ні за лікування). Підкажіть, чи може бути таке лікування антибіотиками протягом 38 днів доцільним при кров'янистих виділеннях, чи це вказує на проблему, яку неможливо вирішити антибіотиками (наприклад, лігатурна реакція або залишок яєчника)? Буду вдячна за будь-яку професійну думку щодо подальших дій у домашніх умовахТакож хірург каже, що впевнений у своїй роботі на 100%, та він все видалив і нічого не лишив. А сам шов просто ідеальний, не запалений, проблема в тому що лише кров з петлі (і така червоно темна, не така як при тічці)01