Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Dogs Ukraine
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано Dogs Ukraine

@PidsluhanoDogs_UA
Número de suscriptores: 1 245
Fotos: 7,060
Videos: 1,180
Enlaces: 1,230
Descripción:
Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців
Fuente

Підслухано Dogs Ukraine | Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Dogs Ukraine Підслухано Dogs Ukraine @PidsluhanoDogs_UA
350 Vistas/Alcance 2026-06-21 16:43 Mensaje №37668
Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки (сука, 3 роки, 25 кг). 7 червня була проведена кастрація. На 6-7 день після операції з'явилися кров'янисті виділення з петлі. Шов на животі повністю зажив, сухий.​Хірург, який оперував, призначив лікування:​Спочатку був Амоксиклав — не допоміг.​Зараз 4-й день даю Доксициклін + Дексаметазон, також роблю санацію петлі Фурациліном.​Виділення крові продовжуються. Собака активна, їсть і п'є. Хірург каже, що виділення протягом курсу антибіотиків — це норма, і погратися антибіотиками можна до 38 днів.​У мене немає можливості виїхати на УЗД чи в клініку через відсутність транспорту та бюджету(та вік, бо кастрація робилася в таємниці від батьківі по досі вони не знають ні за неї, ні за лікування). Підкажіть, чи може бути таке лікування антибіотиками протягом 38 днів доцільним при кров'янистих виділеннях, чи це вказує на проблему, яку неможливо вирішити антибіотиками (наприклад, лігатурна реакція або залишок яєчника)? Буду вдячна за будь-яку професійну думку щодо подальших дій у домашніх умовахТакож хірург каже, що впевнений у своїй роботі на 100%, та він все видалив і нічого не лишив. А сам шов просто ідеальний, не запалений, проблема в тому що лише кров з петлі (і така червоно темна, не така як при тічці)01