Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано Dogs Ukraine
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано Dogs Ukraine

@PidsluhanoDogs_UA
Número de suscriptores: 1 245
Fotos: 7,060
Videos: 1,180
Enlaces: 1,230
Descripción:
Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців

👥 Número de suscriptores

1 245
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +11

👁️ Vistas promedio por mensaje

317
Promedio/Día:: 325
Promedio/Tiempo:: 338
ERR: 25.46%

📊 Mensajes por Día

4.7
Último día: 17
Promedio semanal: 6.7
Promedio por día: 4.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 350 26-06-21 16:43
Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки (сука, 3 роки, 25 кг). 7 червня була проведена кастрація. На 6-7 день після операції з'явилися кров'янисті виділення з петлі. Шов на животі повністю зажив, сухий.​Хірург, який оперував, призначив лікування:​Спочатку був Амоксиклав — не допоміг.​Зараз 4-й день даю Доксициклін + Дексаметазон, також роблю санацію петлі Фурациліном.​Виділення крові продовжуються. Собака активна, їсть і п'є. Хірург каже, що виділення протягом курсу антибіотиків — це норма, і погратися антибіотиками можна до 38 днів.​У мене немає можливості виїхати на УЗД чи в клініку через відсутність транспорту та бюджету(та вік, бо кастрація робилася в таємниці від батьківі по досі вони не знають ні за неї, ні за лікування). Підкажіть, чи може бути таке лікування антибіотиками протягом 38 днів доцільним при кров'янистих виділеннях, чи це вказує на проблему, яку неможливо вирішити антибіотиками (наприклад, лігатурна реакція або залишок яєчника)? Буду вдячна за будь-яку професійну думку щодо подальших дій у домашніх умовахТакож хірург каже, що впевнений у своїй роботі на 100%, та він все видалив і нічого не лишив. А сам шов просто ідеальний, не запалений, проблема в тому що лише кров з петлі (і така червоно темна, не така як при тічці)01
👁 370 26-06-09 19:15
Привіт. У четвер планова операція кастрації суки. Разом із цим хочемо взяти мазок епідерми (си що там) з дванадцятипалої кишки. Собака відмовляється їсти корм (але пилисосить усе, окрім нього). Ніякі добавки не допомагають. Мені сказали, що на УЗД видно, як кепсько працює кишка (типк їжа туди сюди перетікає не там де треба чи щось таке) так от. Як психологічно пережити це все? Я вже реально не можу. Мені приходиться надягати на собаку намордник у дом бо вона зжирає усе що не так лежить. Я вже не вивожу. Блять я тупо кожен вечір ридаю. Вона нічого не їсть з того, що їй можна. Ці нескінченні вмовляння поїсти, кожен раз, коли я їм, вона волає як ненормальна. Корм для котів сука такий смачний же ж, так? Декілька разів я її дуже сильно вдарила, бо ця припизнута полізла у миску до кота (відкрила двері у закриту на ключ кухню, поки я була у душі) прям смачно її пизданула. Блятть до неї не доходить ЩЩО ТАК НЕМОЖНА. На прогулянках кидається на усіх котів, кудись летить хоча ми займаємося спортом разом. Сука блять поки я її не пиздану слухатися не буде. І так блять пригинається, коли робить якусь зуйню і знає, що я буду зараз зла. От нашо вона цк робить? Я не розумію. Я знаю що сама ідіотська, сама безвідповідальна людина на світі і краще б я померла. Але блять я в істериці я так люблю собаку собаку. Мене так бісить, що вона до всіх цих покидьків навколо мене ластиться. Чому вони, а не я? Я стільки для неї роблю, для її комфорту. Вона нічого не розуміє, кінологи кажуть одне і те саме за просто космічні гроші, яких у мене немає. Я витрачаю кошти, яких у мене немає. Я просто у тотальному відчаї2. Я просто хочу щоб вона їла01
👁 322 26-06-08 13:04
Цікава ваша думка, чи ок продавати усіх цуценя без дозволу до розведення? До прикладу приплід Миргородської, як вона пише супер супер круті батьки, приплід раз на рік. Цуценя коштує 2000 євро, але з забороною до розведення.Уявімо що я, як відповідальний власник, маючий спортивну мету, виховую собаку високого рівня, перемагаю чемпіонати і тд. Але до розведення (як каже сам заводчик від крутих батьків) доступу немаю, тобто дійсно сильні і круті собаки, які і здобудуть результатів- не мають права для розведення 🤔Я розумію бажання зберегти лінії і уберегти себеАле можливо це робити наприклад виходячи із співбесіди, яка є умовою продажу?(Можете не писати щось типу «ви спочатку досягніть і тд») я роздумую по-перше як потенційний покупець і цікавлюсь , чому собаки, я так розумію з усіх приплодів не мають доступу до розведення.І так є сумніви щодо собак, виступи Наомі не вау, собака далека до ідеалу, і до Рікошета теж багато питань(всі знають його як просто агр кобеля🤷‍♂️)Тому до розплідника багато питань і якість собак, нажаль стає гіршою Малі у яких на встають вуха, ну такоє01
👁 374 26-05-27 11:01
Доброго дня , в нас є невелика проблема, собака абсолютно не хоче їсти нічого окрім мʼяса.Раніше, років до 2-2,5 він їв кашу з мʼясом, після чого повністю перейшли на сиру натуралку . За цей час , ми пропонували йому різні корми , від «пан пес» до фарміни , акани та грандорфу, і ніхера він жерти не хоче з сухих кормів , тільки котячий пан кот , але ж на цьому лайні він точно нормально не проживе . З вологих кормів також багато пропонували , їсть тільки леопольд ,всьо .І нічого не допомагає, сидить і відмовляється їсти ,ми й миску забирали , і нічого окрім корму не давали , ні-хе-ра . Зараз , це питання не дуже важливе, але ж може наступити момент , коли буде якась подорож і ми чисто фізично не зможемо його годувати натуралкою .Смаколики він також не їсть , сушені з аврори може по настрою взяти, але зазвичай відмовляється, за смаколики тільки мʼясо сприймає.А ще дуже часто проблема , що він не хоче їсти кисломолочку та фрукти/овочі , ну йомайо , хіба воно норм буде? З зелені він може в нас тільки травички поскубти , всьо , на інше йому пофіг01
👁 255 26-05-07 18:25
У нас був кобель, завели суку, кобель не кастрованийВсьо було добре поки в суки не почалась перша тічка, перший тиждень всьо було ок, потім пес почав робити садки на неї, перший день ми не сильно відреагували бо сука не давала йому їх робити і зразу тікала, на наступний день він вже не давав їй ні полежати ні по стояти, кожні дві секунди робив садки, закрили в вольєрі, уже пару днів сидить в вольєрі (суку забираєм до хати і випускаєм його трохи по подвірʼю бігати) також ходила з ним гуляти, на прогулянці вроді всьо ок, а дома він постійно перезбуджений, вічна задишка, трісеться без перестанку, але до сьогодні він і їв і пив, сьогодні зранку поснідав і через годину виригав то шо він зʼїв, почав вити(за всі роки коли він з нами живе я ніразу не чула щоб він вив) воду вроді пʼє але рідко, сьогодні пробували їх випустити разом щоб подивитись що він буде робити, рівнів зразу до неї і навіть не понюхавши почав робити садки, сука почала тікати, ми одразу зловили і закрили його назад.Що робити? Джипіті каже що це критичний стан і що треба їхати до вета01поза чергою
👁 370 26-05-05 12:01
Привіт усім. Потребую підтримки, бо задихаюся під вагою провини. У мене цуценя 5-місячне бівера (з березня). Я все життя обожнюю собак і дуже люблю свого малого, але зараз я в стані тотального вигорання.Я людина з синдромом гіпервідповідальності, і зараз це мене руйнує. У малого постійні розлади шлунку. Мій побут перетворився на нескінченне прибирання, і через свою прискіпливість я не можу просто закрити на це очі. Я постійно в напрузі, чекаю нової 'аварії і кризи', і вже не можу просто насолоджуватися спілкуванням із ним.Зараз у мене дуже важкий період у житті: вихід на нову складну роботу та особиста криза. Ресурсу на те, щоб 'перетерпіти', просто не залишилося. Я плачу кожного дня і картаю себе за те, що не справляюсь, хоча роблю для нього все можливе. Думка про те, що це кошмар на роки, паралізує. Чи було у когось так, що через власну гіпервідповідальність ви не могли пережити цей папіблюз? Як зрозуміти, що краще для собаки залишитися зі мною, чи знайти йому родину, де він не буде причиною щоденних сліз?01
👁 279 26-04-30 17:35
Привіт, чи знає хтось хорошого українського кінолога/зоопсихолога який добре працює з проблемами такі, як сепараційна тривога в цуциків?В нас два цуцики з притулку по 5 місяців.Одна собака(дівча) достатньо добре справляється з тим, що ти уходиш кудись чи береш з собою іншу та йдеш без неї.Лише іноді може поскуліти але реагує на зауваження та йде на лежанку.А друга.. кобель.Він часто влаштовує серенади коли уходимо.У туалеті закритися то переодично чутно або сидить поряд так аби бачити двері туалету. Досить швидко припиняє скуліти коли є поряд його сестра.Але гірше настає саме коли він лишається сам.Вєрєск, лай, вже розніс стару шкіряну обівку дверей.І так два рази, тож нема половини дверей.Окей, поміняти не біда але ж це повториться або вирішить знищити щось інше.На зауваження(це не крик ні в якому випадку!) він не реагує, або взагалі може влаштувати вєрєск такий немов його ріжуть.Окрім цього ще є страхи, як от тікати від бабусь, велосипедів, самокатів.. бувало що аж відскакує до "вертушки" на повідку😭На майданчику для собак він інших абсолютно не боїться але грати з іншими взагалі не хоче, тільки з сестрою.Яка в свою чергу навпаки цікавиться іграми і з іншими собаками але він їй не дає, ревнує і кусає.Потренуватися з нею окремо коли він поряд теж не дає, бо принципово хоче грати з нею і не розуміє що не можна.З цим треба щось робити, бо вже є потреба залишити собак по окремо самім.Наприклад потренуватися разом, піти на групові заняття, до ветеренара та інше.На смаколики-гризушки йому теж глибоко начхати.Ми хочемо купити клітки але боїмося що з ним це може призвести скоріш до травми, як от зламати зуба в намаганні вибратися.Ми ні в якому випадку не хочемо йому якось нашкодити і розуміємо що нам потрібен хороший фахівець аби виправити цю проблему задля його і нашого спокою.Тож будемо дуже вдячні за корисні контакти таких людей 🙏 (бажано україномовного)01
👁 396 26-04-14 05:14
Зоотовари з Чехії закриває магазин ?"В нас будуть серйозні зміни.1 )Зміна ціни за транспортування.З 1 травня сильно дорожчає вартість доставки.За 1 кг продукції ціна буде становити вже 80 грн ( практично вартість подорожчала вже , але ті , хто мають замовлення я вже піднімати ціну не буду )2 ). Обмежена кількість корму.Через сильне підняття ціни на паливо дуже багато людей відмовляються від транспортних послуг, в водіїв замовлення меншають , а наслідок - відміняються плановані рейси. Через це перевагу надаватись буде  виключно тим кормам , яких не можна купити в Україні , нажаль (. В місяць буде виключно 2 відправлення : одне гуртове ( розплідники , волонтери ) і одне роздрібне . 3 ) Замовлення плануйте завчасно .Завантаження планується на місяць без точностей. Як може бути і початок місяця так і кінець , все залежить від дзвінка водія .Тому , замовлення на наступний місяць приймається виключно до 20 числа попереднього . Без дозамовлення ( 4 ) Тимчасово нових покупців не приймаю....Надіюсь що ці незручності короткотривалі ....."01
👁 396 26-04-03 18:04
Хочу поговорити про наболіле і чи тільки я з таким стикнулась чи це норма для всіх . Я дуже хотіла собачку з хорошого розплідника . Я довго на нього чекала і готувалась до появи. Питала в заводчиків що купляти , що буде краще , що порадить. мені сказали що все необхідне буде в боксі зі щеням на перший час . І коли я забрала щеня і привезла до дому я була в шоці з того всього необхідного . Одна миска желізна , найдешевший неякісний поводок і ошийник , іграшка , кульочки , і ще купа непотребу з найбюджетного мас маркету. От скажіть мені чи то в мене лише на тому якесь зациклення . Це не повага до покупця , який бере щеня дорожче ніж 2 тисячі євро , чи то про неякісний розплідник який все таке використовує для своїх собак і вважає це нормою , чи може то нормальна база ?Вже пройшло більше місяця , щеня все добре , росте , але от коли я в хаті бачу от весь цей дешевий непотреб я мене верне , таке враження , що так цінують своїх покупців. Хотіла лишити на згадку від розплідника , але певно винесу це на смітник .А який у Вас досвід з боксами для щенят. Чи вважаєте Ви що якість наповнення повинен дорівнювати якості розплідника ?01
👁 358 26-03-17 20:03
Всім привіт, що взагалі сказати мамі в такій ситуації?Вона абсолютно нічого тупо не добилась, все в життя живе в хаті чоловіка, мого тата, якщо що батьки не в розводі!!Не!!Усіх завжди засирає, мол ось ця не така, у тої баби допомагають з дітьми, нас двоє, я та сестра, сестрі 2 роки.Вона кожен день щось варить, миє посуду, та ниє що всі не такі, що одна вона сама найкраща, та все повинно бути для неї.Звичайні слова до неї не доходять, про це вже казала я, тато, вони спорять з татом на цю тему чуть ли не кожен день…Що їй взагалі можна такого сказати?Мама в неї померла, а її тато хворий, ну здоровʼя, а не якийсь на голову і тд.Хоча камон, її тупо ніхто не заставляє варити і мити посуду цілий день, в чому проблема зробити заморозки і все?Так, відключають світло, коли я їй за це казала, то вона так і казала що виключають світло, але зараз вже набагато більше його включають, та набагато рідше відключають, тож не бачу проблеми.Завжди говорить що я їй не допомагаю, хоча коли підхожу питаю чи допомогти, у відповідь відмова.Також вона коли зайшла до мене в кімнату щось почала говорити з насмішкою, що це не мій будинок, не моя кімната, і тут буде жити моя сестра та вона…Це такий бред, просто.До неї не доходить тупо ніяк, також може рідко но мітко вдарити.Раніше дивилась за сестрою часто, от прям дуже, по моїм враженням по 2-3 години в день, зараз взагалі ні.Також любить все чипати в моїй кімнаті, їй треба щоб все було чисто, хоча навіщо?Це моя кімната, навіщо тоді було мені її робити, щоб тут все передвигали та трогали?🤨Як взагалі діяти?Також забула упомянути, те що в неї буквально блять ємоційні качелі.То вона зла, то вона добра…01