Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Антон Петрівський
Añadido 14 jul. 2024

Антон Петрівський

@PetrivskyiAnton
Número de suscriptores: 1 147
Fotos: 433
Videos: 176
Enlaces: 134
Descripción:
про український порядок денний, "русскій мір" Львова (і не лише), новини з території "держави-дегенерата", інше

👥 Número de suscriptores

1 147
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 477
Promedio/Día:: 701
Promedio/Tiempo:: 1,726
ERR: 128.77%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,000 26-04-28 10:41
Ще Польща не загинула,Коли ми живемо.Що в нас чужа сила взяла,Шаблею відберемо.Марш, марш, Домбровський,З землі італійської до Польщі!За твоїм проводомПоєднаємось з народом.Пройдем Віслу, пройдем Варту,Будем поляками,Дав нам приклад Бонапарт,Як звитяжити маємо.Це перші куплети гімну Польщі. В ньому розказується, як польські легіони під проводом Яна Генріка Домбровського (на картинці саме він зображений), які були в підпорядкуванні Наполеона Бонапарта, йдуть визволяти Польщу від окупації царською росією. Не визволили. Але поляки пишаються цією спробою і шанують легіонерів і самого Домбровського.Ви запитаєте, а для чого ця інформація? Пояснюю. Саме з такою самою метою українці сформували у складі німецької армії 14 гренадерську дивізію Ваффен СС "Галичина". Вона складалась з українців і мала стати основою майбутньої української армії в боротьбі за незалежність України. Чимало офіцерів високого рангу армії УНР стали до лав Дивізії. Для нації, яка не мала на той час власної держави, це було абсолютно раціональне рішення. Особливо з огляду на позитивний досвід співпраці з німцями в період Перших визвольних змагань (визволення Києва і ін.).До початку 2 світової з Гітлером дружило пів Європи. Польща з Пілсудським дружили з Гітлером. Посварились бо він їх окупував. Україну він не міг окупувати, бо українці з 20 років були під постійною окупацією. Під радянською окупацією українці пережили Голодомор і вибір німців союзниками в 2 світовій для майбутнього здобуття незалежності був природнім. Також не забуваймо про таку ж мотивацію створення Легіону Українських Січових Стрільців, який був сформований у складі австрійської армії для майбутньої основи армії незалежної української державиПоляки оспівують Домбровського в гімні. Я не кажу, щоб ми оспівували Павла Шандрука в нашому гімні. Але його портрет мав би висіти в кабінетах перших осіб держави на рівні з іншими борцями за незалежність України. Сьогодні 28 квітня день створення Дивізії "Галичина". Це українські герої, які боролись за Україну проти тої самої москви, що і ми сьогодні.
👁 1,380 26-03-15 16:27
Сьогодні річниця проголошення незалежної держави - Карпатської України, яке відбулось 15 березня 1939 року. Це була абсолютно легітимна дія з точки зору міжнародного права, адже на момент розпаду Чехословаччини це була українська автономна структурна одиниця. Угорська окупація за підтримки поляків - злочин проти українців.Що це означає. Це означає, що теперішня держава Україна повинна вимагати на міжнародному рівні визнавати початок Другої світової війни з анексії Карпатської України угорськими йовбаками. Також нам треба готувати претензії до Угорщини по виплаті репарацій за окупацію нашої території. Угорські кам'яні брили на Верецькому перевалі мають бути демонтовані, а за кошт угорського уряду має на постійній основі утримуватись Меморіал розстріляним воїнам Карпатської Січі (армія Карпатської України). Також в школах Угорщини з часом мають вивчати українську мову як другу іноземну для можливості розуміти українських туристів, які будуть приїжджати на меморіал Карпатської України в Будапешті.
👁 1,290 26-02-15 10:46
Сьогодні (15 лютого) день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційна дата, затверджена на державному рівні. І сьогодні ми мали б вшановувати учасників придушення подій в Будапешті 1956 року, учасників придушення празького повстання 1968 року (світлина з тих подій 👆), учасників спроби окупації Афганістану 1979-1989 року. А також ми мали б вшановувати українців, які загинули у складі російської армії під час окупації України (2014 - і досі). Правильно? Чим відрізняються українці, які брали участь в окупації Чехії чи Афганістану у складі московської армії від українців, які брали участь в окупації України у складі московської армії?). Ця дата (15 лютого), доречі, є також офіційною датою вшанування так званих воїнів-афганців в московіїСтоп.Чи не мали б вшановувати? А кого тоді вшановувати в цей день? І чи саме в цей день треба когось вшановувати?Я підказую. В Україні справді має бути встановлена дата (але інша) вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До переліку тих, кого треба вшановувати в такий день мають увійти українці, які воювали проти московії в Грузії 1993 та в 2008 рр., в першій і другій чеченських війнах проти московських окупаційних військ, а також українські воїни, які у складі українських підрозділів здійснювали (здійснюють) військові операції на африканському континенті в інтересах держави Україна. Пропоную для вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановити дату 19 липня. Саме в цей день 1993 року в Грузії силами українського добровольчого підрозділу УНСО було штурмом взяте село Шрома, яке контролювалось значним московським військовим контингентом. Це дуже героїчна сторінка нашої новітньої історії.
👁 1,500 25-12-03 11:13
Дуже цікавий шматок інтерв'ю владіміра чіркіна - русского генерал-полковника, командувача сухопутними військами РФ у 2012-2013 рр. Відкрита заява щодо недооцінки українців перед повномасштабним вторгненням, пряме звинувачення московитської розвідки у наданні неправдивої інформації щодо підтримки українцями росії, відверте зізнання щодо того, що русскє командування змушене було назвати вимушений вивід військ зі значних території на початку повномасштабки "актом доброї волі". Це все говорить не якийсь там блогер, а військовий функціонер високого рівня, який хоч і не є станом на сьогодні на посаді в армії, але все ж є частиною системи.Тут є декілька варіантів:1. Його скоро вб'ють, арештують, чи просто проведуть роз'яснювальну роботу2. Це є частиною певного визнання рашкою своїх помилок, таким собі вкидом в публічний простір через ось таких от чіркіних3. Є певні військово-політичні середовища в рашці, які розуміють безглуздість теперішньої ситуації і намагаються себе врятувати перед великим колапсом.
👁 5,570 25-08-24 13:59
В день Незалежності (насправді день відновлення Незалежності) всі вітають один одного з цим святом, більшість щиро тішиться, що вона в нас є. Багато хто прив’язує цю незалежність до стандартних символів - гімн, герб, прапор, кордони, власні органи влади, армія. І це правильно. Але недостатньо. І в цій недостатності часто криється відсутність комплексного розуміння і цінності цієї незалежності. Візьму на себе відповідальність трошки розширити діапазон цього, на перший погляд зрозумілого, але водночас не до кінця усвідомленого поняття. Можливо не все, що я напишу вам сподобається. Але і жити в рожевій бульбашці цього поняття теж не можна. Отже, що таке незалежність? А це, в тому числі: Це відсутність на формі власної армії символіки окупаційної армії. Це знати, що тебе після загибелі на війні з почестями відспівають в Гарнізонному храмі, а не в ночі в лісі над безіменною свіжою повстанською могилою. Це коли власні спецслужби можуть собі дозволити розробку і реалізацію складних операцій далеко за межами держави без дозволу когось ззовні. Це коли криміналітет залежний від власних правоохоронних органів і спецслужб, а не від зовнішнього криміналітету. Це коли олігархи підконтрольні владі власної, а не чужої держави. Це коли можна без дозволу зайти в Африку чи на близький схід зі своїм інтересом. Це коли діти з картонками не знають що таке поліцейський кийок Це мати можливість вшановувати власних героїв, навіть якщо вони для когось ззовні є антигероями. Це мати можливість обливати брудом власну владу і знати, що тобі за це нічого не буде. А якщо буде - то відкупитись у власному рідному корумпованому суді за відповідну суму. Це виїхати за кордон, відчути, що ти тут чужий і повернутись в рідну гавань. Це з’їздити за кордон на відпочинок, повернутись додому і смачно покритикувати в колі друзів жахливі іноземні медичну і банківську системи, на противагу нашим. Це мати можливість бакланити іноземну мову (передусім мову окупанта) і знати, що тебе за це не посадять Це коли представники інших націй почувають себе тут гостями Це здійснювати експансію власної мови, культури і цінностей за кордоном, а не боротись за них всередині. Це боротись проти корупції власними силами, а не з допомогою іноземних експертів і контролерів. Це сидіти в тюрмі не дуже далеко від дому, а не в магадані чи “владімірському централі” Це сотні тисяч героїв, які в періоди бездержавності своїми кров’ю, потом і відданими життями не дозволяли розчинити нашу ідентичність, що стала основою для нашої державності і незалежності. Це їхні могили на збережених меморіалах і безіменні в чагарниках лісів. Це можливість вільно брати шлюб чи хрестити дитину в українській церкві, а не вдома за закритими шторами зі священником, який відбув десяток років в сибірських таборах. Це кожен новий новобранець, який кричав на всю вулицю “рятуйте, відпустіть, визволіть з буса!”, а після проходження БЗВП і перших боїв пише про гордість бути частиною Збройних Сил України. Це депортувати, або посадити будь-якого іноземця, який “ригає” в тебе вдома якусь хєрню на твою державу. Це проклинати весь світ, а потім вийти на вулицю і вдихнути на повні груди повітря абсолютної свободи, знаючи що ти в себе вдома, навіть якщо повітряна тривога.🇺🇦 Це далеко не повний перелік, не весь діапазон поняття “незалежності”. І ще далеко не всі пункти є викристалізувані. Однак ми маємо навчитись цінувати нашу незалежність не лише через право підняти над головою синьо-жовтий стяг (бо таке право ми маємо і за кордоном). А індикатором справжнього усвідомлення і цінування цієї незалежності буде бажання прийти на поле почесних поховань навіть для тих, у кого там ніхто з рідних чи друзів не похований.
👁 668 25-06-18 11:11
Моя думка щодо прийнятого законопроекту про множинне громадянство.1. Це важливий крок для збереження українців як нації в глобальних масштабах2. Це спростить повернення значної частини українців після закінчення війни3. Це дозволить ставати громадянами України тим українцям з діаспори, які народились за кордоном, але мають бажання бути також і громадянами України з можливим переїздом сюди на етапі поствоєнного відновлення України. Це в тому числі і інвестиції, бо за кордоном українці в тотальній більшості досягають успіхів.Але Якщо ми приймаємо такий законопроект то вочевидь він має супроводжуватись поверненням в паспорт графи "національність". Бо людина, яка декларує бажання отримати громадянство України має декларувати свою причетність (або готовність до причетності) до української системи координат. Це українська традиція, українські цінності, український історичний контекст і українське коріння. Якщо цього не зробити, то якою б не була система запобіжників у реалізації цього закону, ми не зможемо уникнути напливу в Україну "нових українців", які поняття не матимуть що таке українська ідентичність. Не варто мені кидати аргумент "політичної нації" бо в даному випадку мова не йде про політичну націю в рамках існуючого населення України, а мова йде саме про етнічну складову глобальної української нації.
👁 1,200 25-05-16 09:10
Нещодавно відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА в пам'ять про Богдана Кріля "Пірата". Бодя був один із лідерів нашого навколофутбольного карпатівського колективу "PRIDE". Коли він 16-літнім з'явився в нашій бандєйці він виглядав як дорослий мужик. Сміливий, сильний, готовий завжди до бою (бійки). Це особлива раса. Це був ходячий металевий стержень. Але окрім всього він був дуже ідейним. Багато розбитих ватних морд на вулицях Львова на рахунку Боді. Багато заходів по вшануванню українських героїв. На відео його позакадровий голос із аудіоповідомлення коли він вже був в оточенні на "Азовсталі" в Маріуполі у 2022 році. Перед повномасштабкою ми з ним періодично зустрічались. Він долучався до тренувань нашого стрілецького товариства ім.Миколи Лемика. Підтягував на них інших козаків. Потім він поїхав на службу в полк "АЗОВ". І зустрічав велику війну вже будучи підготовленим бійцем. А потім було оточення в Маріуполі і загибель. Богдан Кріль "Пірат". Жив як воїн і загинув як воїн. Честь і вічна слава!
👁 474 24-10-27 06:37
ЄС програли в Грузії.ЄС програли в Молдові.Сербія думає про БРІКС.Туреччина грає на два табори.В Африці французи програють росіянам, бо українці завʼязані війною з РФ. В цей час Китай та Росія спільно переганяють по впливу на багатому ресурсами чорному континенті весь Захід. Ще в часи коли я не народився правилом гарного тону було миттєво висадити полк рейнджерів США в Гренаді. Аби прибомбити неправильних політиків до демократії. Згодом віра в права людини міцніла, коли для висадки з HALO спецназу достатньо потреби розгорнути військово-логістичну базу в Афганістані.За пару років для торжества демократії вистачало хоч запаху нафти в Басрі, Багдаді та Рамалі. Для тріумфу гуманізму треба лише трішки прибрехунькати про хімічну зброю Хуссейна. Правда потім на демократичних виборах в Іраку виграла вибори і сформувала уряд політсила, яку як виявилося очолював чи то кум, чи то родич генерала спецслужб Ірану Сулеймані, ворога США. Обама оголосив Близький Схід «зоною племінного трайбалізму», сказав чао-какао, «Обама out!»Але там нафтова демократія Заходу тривала кілька десятків років. Хай і завершилася виходом.Українці ні на кого не нападали. Ми віддали ядерну зброю, здали арсенал протипіхотних мін, останні ОТРК «Ельбрус» - якийсь десяток років тому. Ми навіть просто стратегічні бомбардувальники порізали. У нас провели підар-парад, ввели ґендер в дитячі підручники, наркотики оголосили «клубними речовинами», знімали серіали про весілля з африканцями, ми чіпляли на державні установи прапори ЄС, де нас нема. Нашим полоненим почали різати геніталії в прямому ефірі, трупи згвалтованих дівчат скидати з моста в Херсоні, по сховищу дітей в Маріуполі бити авіабомбами, грабувати майно регулярними військами РФ, взірвали дамбу та водосховище, били крилатими ракетами тупо по дитячих лікарнях.Ні один Голівудський фільм не показував того масштабу зла, яке у нас творилося онлайн і наяву.Але це не стало ані причиною масових поставок нової зброї, ані миротворчого контингенту, ані проксі-війни проти РФ в іншій точці(щоб відтягнути сили від України).- Віддайте території і поживіть трошки довше. - кажуть самі радикальні войовничі американські політики. Демократи, більш кволі, то взагалі просто «обіцяють» і плавно ведуть до миру, як і трампісти. Ми ні на кого не нападали, ми обеззброювалися і йшли в ЄС. Тільки ЄС до нас не йшов.Курська операція приголомшила росіян, навіть в дуже скрутний 2024-й. І зараз тільки й балачок «треба було напасти на Росію в 2023-му, коли мали більше сил».Оце й весь урок.Нехер сподіватися, чаруватися, вірити і миритися.Не нити, а бити.Якщо вже вмирати, то наступати.А там виявиться, що і ворог не такий сильний. І десь є та тріщинка, яка різко обвалить фундамент.З тої тріщинки випорхне на горизонт історії чорний лебідь.Нестача людей, снарядів, підтримки. Тож інвестуємо в дрони. Хоч з цим ми уміємо найкраще на планеті.Мої козаки вже в бою. Робим це добре. Хочу аби боєготовими стали всі взводи.Підтримай мій бат безпілотних систем «Рейд» - https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6Ми дамо їм п…зди. Цьом.
👁 701 24-10-17 04:00
Найбільший православний храм України деокуповано. Росіяни готують атаку. Приїдь на захист!Черкаси. Михайлівський гарнізонний собор.Для окупації храму росіяни тримали угрупування з покидьків, яким купили липові довідки, що звільняли від мобілізації. Мерзотники прямо хамили українцям, штовхали військових, влізали в бійки, потрапляли в лікарні, але повертались назад. Кілька відео як ці персонажі взагалі прямо несуть ватну єресь потрапляли в мережу. Російського куратора в рясі, який керував окупованим храмом, затримало СБУ. Але навіть після цього сітка звʼязків з криміналітетом і безкінечний потік грошей від ФСБ і депутата-втікача Новинського дозволяв утримувати храм окупованим тривалий період часу. Декілька разів росіяни стягували під сотню тітушок-найманців на силове утримання собору. Востаннє подібне було у вересні. Але Божою поміччю та наполегливою роботою всіх добрих козаків та вірян найбільший в Україні храм ЗВІЛЬНЕНО!Зараз очікується підвезення російських найманців та провокаторів для спроби повторної силової окупації храму! Хто в Черкасах - приходьте ВЖЕ на захист!!!Вулиця Надпільна 212!!!Поширте інформацію!!!https://maps.app.goo.gl/62dzNqrhLdAhXA5L6?g_st=ic…Добро непросто робити. Але з нами Бог і Україна. Комісовані ветерани, цивільні, що вільні від служби, добрі люди, козаки і козачки. Я обіцяв добро буде. Далі ще краще.🇺🇦 Записуйтесь на козацьку катехізацію 👈 Форма реєстрації.
👁 986 24-10-01 21:39
ВМС США приймало участь у відбитті ракетної атаки Ірану на Ізраїль.…Частина іранської ракети упала на палестинця в Газі.Ізраїль зазначає, що це єдиний загиблий внаслідок атаки Ірану.Ізраїль не член НАТО і не член ЄС.0 загиблих ізраїльтян, але ВМС США допомагає відбивати атаку.А «Охматдит», Маріуполь, Буча, Херсон, Харків, Запоріжжя. Тисячі. Десятки тисяч загиблих. Цивільні. Діти. Пенсіонери. Жінки. Солдати.Це все похуй. Тут «не можна». «Красниє лінії цивілізованого світу не дозволяють».…Втім, я звісно абсолютно розумію цивілізоване право геноциду українців.Еквілібристика термінів.Океан пустих слів. Синтетичний світ штучних ілюзій. Реальність так далеко, що поки не поллється ріки крові аж не повіриш.Що все це пуста димка балачок.«Права», «гуманізм», «гарантії», «демократії».Стільки слів, а українці зазнають знову найбільший геноцид сучасності. Що в 30-х, що в 40-х, що в 2020-х. Можна всім все, якщо ти слабкий.Урок повчальний звісно.Що би не просторікували дипломати, політики. Яку би хуйню не знімали на нетфліксі. Що би не камлали продажні ліваки «правозахисники». Скільки би не клеїли ми в розбомблених школах на обпалених стінах прапорців Євросоюзу.Це все до п…зди.От десяток підземних фабрик дронів. Щоб дешево і звʼязок не глушився. Щоб для фронту. Або щоб на ураження 1000 км.І якщо би їх пару сотень тисяч. Та ще аби раптово невідомі погрожували їх пустити з території Казахстану по російській АЕС в Красноярську-45. Оце би відразу нас почув цивілізований сука світ.Ми ж не просили багато?Пару сотень чортових бредлі.Пару сотень тисяч чортових снарядів.Пару десятків Ф-16. Вчасно. А не в 2024-му.Світ не сумний. Світ сірий.Сталево сірий.Коли сталь загартована гарно.Відблискує від сонця.І дає сірому світу яскравість. Лише в тіні шабель.Буде рай.