Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине
Añadido 14 jul. 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Número de suscriptores: 3 255
Fotos: 2,130
Videos: 241
Enlaces: 324
Descripción:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Fuente

Перещепине | Усім доброго ранку сподіваюся моє повідомлення побачить Перещепинське ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 360 Vistas/Alcance 2025-12-19 07:55 Mensaje №2896
Усім доброго ранку сподіваюся моє повідомлення побачить Перещепинське ОТГ шановна сільська рада на сьогоднішній день у селі Панасівка немає аптеки ну як це так нема в селі аптеки ближайша аптека перещепино до 20 км як це розуміти чому отг не береться до уваги я розумію що вам байдуже але вибачте у селі дуже багато діток які ходять до Панасівського ліцею зараз пішла зима діти хворіють я мама трьох діток у мене всі троє діток захворіли аптеки немає ліки тільки можна купити в перещепині так як немає свого транспорту добирайся хоч самолетом вертольотом нікого це не волнує. Якщо не буде прийняте рішення по поводу аптеки я буду звертатися до гарячої лінії тому що вибачте мене коли немає в селі аптеки це дуже погано зато в наш час у Голубівці аж три аптеки а в Панасівка, Багате жодної аптеки була одна аптека і ту зачинили безсовісні. У селах у Панасівка та Багате діток дуже багато зараз такий період коли дітки дуже хворіють лікаря теж не намалюєш тому що він являється раз у тиждень куди ми котимося зато нашому отг по барабану що відбувається взагалі саме главне аби їм було чудово я просто в шоці десь по три аптеки а десь взагалі нічого чому не можна виділити приміщення для аптеки чому аптека у нас була забрали приміщення а з яких це пор у нас фітнес-клуб став важніше ніж аптека це я так розумію буде температура не буде ліків і ти в фітнес-клуб температуру збивати тренажерами дуже смішно я розумію що в наш час керує той у кого багато коштів але не забувайте про простих людей які на вас сподівалися коли вас вибирали головою отг бо я дивлюсь ви про це підзабулися трохи