🔴В міській раді пальона бездарь зібрала податківців, щоб збільшити побори з підприємців! Господиня та керуюча справами Лошенюк виявила великі недоотримання собі до заробітньої платні та вирішила розібратися, як ще можна прижати бізнес.Ліворуч на фото, в мєхах, сидить начальниця економічного розвитку Віваль. «Дроблення» бізнесу – це виявлений факт, коли один суб’єкт господарювання (наприклад, магазин, ресторан чи виробництво) юридично оформлюється як група фізичних осіб-підприємців (ФОП).Мета таких дій:• залишитися на спрощеній системі оподаткування (щоб не перевищити ліміти доходу);• уникнути реєстрації платником ПДВ;• приховати реальні трудові відносини, підміняючи найманих працівників ФОПами (економія на податках із зарплати). Володимирська міська рада наголошує, що чесна сплата податків – це фундамент обороноздатності країни та розвитку нашої громади. Податки, що надходять до місцевого бюджету (зокрема ПДФО та єдиний податок), йдуть на підтримку ЗСУ, роботу лікарень, шкіл та комунальної сфери міста. У свою чергу податкова інспекція налагоджує роз’яснювальну роботу першочергово і під час співбесіди з такими підприємцями наголошує на всіх можливих ризиках для подальшої діяльності в межах законодавства. Так, наприклад, за результатами подальшої фактичної перевірки таких підприємців можливе донарахування податків, коли доходи ФОПів можуть бути визнані доходами головного підприємства або зарплатою фізичних осіб. Це тягне за собою відповідно сплату податків як із доходів громадян та єдиного соціального внеску замість єдиного податку. 🗣Повідомити проблему чи новину🧠Звернутись до АДМІНА
▶️Все житло-комунальне господарство підпорядковане Матвійчуку Ярославу: техногенна комісія,..... - це все відповідальність Матвійчука, все його. ⚠️Це не попів бородатих водити, не ходити з квітками там де йому не положено, - це щоденна клопітка робота, наполеглива, особливо в такий час. Це не про популізм, це про щоденну клопітку роботу!Це не профоткатись, це не про відосіки, це не про піджачок із начищеними туфлями на каблучку. Це не про поїздки іноземних делегацій, це не в Латвію, не про Польщу , не в США, не про Київ... - це щоденна робота, тому що таких викликів як сьогодні перед Україною, перед громадянами, перед нашою громадою не було ніколи! Відповідно це треба серйозний рівень і компетентності і відповідальності, фаховості, якої в бурята Матвійчука просто немає... ‼️Життя показує, що Матвійчук - це повний нуль, це пусте місце на рівні житлово-комунального господарства. В якому він вже керує понад 10 років!!!!Його керування не призвело до успіхів та безпроблематики сьогодні, а призвело до блекаутів і відсутнього життєзабезпечення критичних навіть господарств! 👉Натомість Матвійчук лазить і піариться! Влазить чомусь поміж вчителів, лазить чомусь поміж лікарів, - скрізь де не його навіть компетенція! Де не посій - там Матвійчук.
Небесна сотня, всі акції - Голодомори, Дні Пам'яті, державні дні, день народження Лесі Українки - все кругом лазить це потороччє, яке має щоденно перевіряти, як місто готове до екстремальних умов погодніх, до екстремальних умов військового часу - це блять він повинен неспати.Кожен день фотографуватися не з квіточками , кожен день не ходити по панахидах, позоритися перед рідними вбитих - це прерогатива іншого заступника (в народі пусте місце), а повинен кожен день показувати, що він робить для громади в ЖКГ.Брати лопату і чистити сніг, посипати сіллю тротуари - якщо не хватає ума на щось більше. Але і це ми ж вже побачили - ума ніякого і катастрофа на вулицях!🗣"Бурятський" ушльопок, який казочки тільки звик розповідати.😭По останніх подіях можна розраховувати не на вирішення проблем, а на чергове засідання "оперативного штабу"! 😄Матвійчук все що вміє, це роздувати штаби. Він великий штабіст!) Він буде збирати завтра якесь засідання і перекладати пряму свою відповідальність на якихось там лопухів-виконавців. І сидіти з умним відом і щось там патякати! Так що чекаємо чергових засідань, інспектувань, оперативного скликання, "штабу оборони громади" - ще якось дурні викладеної на паперах та сайті показушної роботи, де повний нуль, блять, Славко буде шукати відповідальних! ‼️За те, що сам нічого не зробив протягом 10 років будучи заступником з ЖКГ. Уйобок!
"Такого синачку виростили, він в нас умнічка, він в нас заступник міського голови, він у нас обласний депутат!" - тьфу блять, блювати хочеться, коли матуся розповідає родичам та друзям таку діч. ▶️Матвійчук це приклад некомпетентності та самолюбства із амбіціями ще сісти на трон мера!А якщо взяти до відома всю інформацію, яку подають піар-менеджери на зарплаті та прикормлені журналісти - то можна сміло вважати - місто розкрадене, але про це ми не дізнаємось з офіційних джерел.Проте незважаючи на повний провал, мільйони спижжених грошей в громади на ЖКГ та навіть тому ж теплоенерго - він і далі обіймає посаду першого заступника і не менш розумнішого безхарактерного підгузка-мера .
▶️Чи вистачить у нас і далі сил дивитися на самовдоволену посмішку міського голови Бориса Карпуса, коли один-єдиний шахед занурює в темряву весь регіон?⚠️Три роки нам показували презентації, стрічали камери на кожному «енергопроєкті», розповідали про мільйонні модернізації та «стратегічну стійкість». ‼️Стрічки перерізали, фото робили, звіти писали — а в підсумку вистачило одного удару, щоб оголити крихкість системи.⚠️То де результат цих мільйонів?▶️Де реальні резервні лінії, укриття для підстанцій, автономні джерела?⚠️Чому замість захищеної інфраструктури ми маємо лише красиві картинки й бравурні промови?Складається гірке враження, що роками гроші йшли не в кабелі, трансформатори й безпеку — а в піар, відкати та стрічки для урочистих фото.Можна довго звинувачувати «обставини» та «ворога». ⚠️Але відповідальність влади — не робити селфі на тлі підстанцій, а зробити так, щоб світло не гасло від одного прильоту.Поки ж маємо темряву в домівках — і світло лише в очах чиновників, коли вони черговий раз виходять до мікрофона.⚠️Не забувайте дякувати вироку Гузю, який замість посилення оборони займався церквами і самопіаром! Роль такого довбойоба в політиці має навчити усі прийдешні покоління не допускати ідіотів до влади
👀Гавкають не те слово,ще поки нема кому намордники одіти.Особливо та, що з Нововолинська якась тамЗгідна з вами. Бабуся коли утримувала 1000 на пошті, прийшла нею розраховуватись, я допомагала їй. Вона хотіла трохи заплатити комунальні,а на інші оформити підписку на газету і взяти щось з продуктів. Це нормально пояснили жінці,що там працює, у відповідь тільки хамство,бо її заставили робити її ж роботу. Що є в наявності з продуктів на стелажах не видно,бо там лише якісь батончики і печиво було. Оператор замість того щоб хоча б мінімально продиктувати асортимент,і приблизні ціни на товар, для того щоб підрахувати,що можна придбати - почала кричати, що вона сама не знає що є, і хай бабуся типу каже,що вона саме хоче, ніби блін вона екстрасенс і знає, що саме у них там є на складі. Кричала і хамила вона не довго,бо підійшла до віконечка я з-за столу,за яким я чекала бабусю, щоб провести її назад додому, і по поличкам розповіла оператору її посадові обов'язки і правила спілкування. Різко почала вибачатися,бо типу вони такі замучені, працювати нема кому,ітд. Але як на мене це не вина людей,які до них приходять - рот потрібно відкривати до керівництва,або просто звільнятися і йти на роботу де більше колектив і зп. Звісно не всюди такі працівники на Укрпошті ,але частіше всього саме там можна зустріти таких "чемних і вихованих" працівників
«Тягнули за руки й ноги просто з метро» — Харків кипить. Терехов вимагає реакції від Міноборони«Такого в Харкові не буде!» — міський голова Ігор Терехов різко і публічно звернувся до Міністерства оборони після чергового скандалу з ТЦК.Місто ще не оговталося від справи, де військовослужбовець ТЦК побив учителя і отримав судовий вирок. І ось — новий удар по довірі.Кадри з харківського метро: людей у формі знімають на відео, як вони силою, хапаючи за руки й ноги, витягують чоловіка. Без пояснень. Без поваги. На очах у всіх.Відео миттєво розлетілося мережею й спричинило справжній вибух обурення.Терехов говорить прямо: це не “поодинокі випадки” — це системна проблема, яка знищує довіру людей до держави.👉 Мер Харкова офіційно вимагає від Міноборони: • розслідувати кожен такий інцидент без винятків • оснастити працівників ТЦК боді-камерами • гарантувати дотримання прав громадян, а не демонстрацію сили«Війна йде не лише на фронті. Вона йде за свідомість людей.А довіра — це найцінніша зброя держави. І саме такі “силові шоу” ворог використовує проти нас», — наголосив Терехов.🔴 Харків вимагає відповідей.🔴 І цього разу сховатися за тишею не вийде.В цей час Пальонка, як справжній безхребетний рогуль продовжує вдавати, що у громаді нічого подібного не відбувається.
Найбільший волонтер і інвалід громади радісно відписав, чого тецекашниці йому повістку не вручили.Тіньовий рішала громади зібрав 20 лайків таких же привладних покидьків як він сам, плюс жінка включилася. Видно на старості теж в політику зібралася. Скучно та й Андрія треба стерегти від молодших курв..Пальонка з повагою подякував за крадені гроші на укритті, ребцентрі та навіть басейні... Звичайно добре, бо Матвійчук же може... А я вивожу гроші в польські і європейські банки. Он знову караван іде, пакувати гроші треба
Насправді звіт був невпевнений, плутання в словах, видно далося взнаки переживання бо ж попереду запитання від громади. Найбільшу кількість повторень у звіті склало вислів-паразит "хочу зазначити"... Та й хочу зазначити.Неприємні запитання звучали як так ремонтували басейн, що труби полопали і розірвало вузли. Нащо казнокрад відповів, що у вересні були відключення світла (яких не було) і стався гідроудар))))), якого щоб досягти, треба щоб проект малювали в художній школі майбутні викладачі з педколеджу.... А щодо за чий кошт йде ремонт, пальоний замкнувся і відповіді так і не дав. Ремонт певне буде вести СБУ або поліція, бо ж вони теж були в долі відкату.
‼️План звіряння облікових даних підприємств, з обліковими даними Володимирського РТЦК та СП за 2025 рік виконаний на 100%. Аналіз результатів проведених перевірок свідчить про те, що, стан військового обліку у більшості об’єктів перевірки не повною мірою відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів, потребує додаткового контролю з боку керівників підприємств. На належному рівні організований військовий облік у перевірених підприємствах «ТзОВ Гербор-Холдинг», ДП «Володимирське ЛМГ», «Володимирський агротехнічний коледж», КП «Полігон» де організований належний контроль за його станом, проводились заняття щодо організації військового обліку та підбиття підсумків результатів роботи. Гірше – у підприємствах установах організація, які знаходяться поза межами зони відповідальності дії Володимирського РТЦК та СП, тобто кадровий орган знаходиться області та за межами.Національною поліцією проводилися заходи щодо розшуку військовозобов’язаних та призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Згідно повідомлень Володимирського РТЦК та СП щодо ухилення громадян від виконання військового обов’язку надісланих до органів Національної поліції всього за 2025 рік розшукано та доставлено до Володимирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 713 військовозобов’язаних.На 84 осіб військовозобов’язаних, Володимирським РТЦК та СП матеріали направлено до відділень національної поліції України для порушення кримінальних проваджень.За 2025 рік притягнуто до адміністративної відповідальності 769 осіб, які порушили Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу
Серед присутніх, хто приїхав зустрічати до Володимира Епіфанія засвітився поряд з мером і Гузем хабарник та фігурант справи Вітіва, гнила скотина з обласної ради -заступник недопада, свободівець юра поліщук.Даємо вам вирізку з кримінальної справи:Подальші записи НАБУ фіксують участь у процесі інших впливових фігур – голови Волинської обласної ради Григорія Недопада, його першого заступника Юрія Поліщука, а також народного депутата В’ячеслава Рубльова. Як пояснив прокурор, у розмовах ідеться про необхідність узгодження позицій напередодні засідання обласної ради.– Дивися: а тоді по місту ще раз не треба буде вам голосувати? – запитує Анатолій Вітів.– А чого? – уточнює Федік.– Не треба буде, да?– Ми дали дозвіл на розробку ДПТ і зараз затвердимо його – і всьо.– І пох*р, чи ви там то взяли чи не взяли?– Хіба що там треба поміняти, ну, може, десь наша земля є і треба буде цільове міняти.– Нє, то наша земля (тобто Волинської обласної ради, – ред.).– Ну, чи його (тобто землю Юрія Савчука, – ред.) треба міняти, цільове міняти.– То ми міняємо (тобто Волинська обласна рада, – ред.).– Нє. Та, шо його.– Це в нього в оренді, але то наша.– Він у вас брав?– Це наша.– Ага, бо я думав, може, там ше яка є.– Бо я вже це… Ми там спеціально зустрілися, Добре, що ми там зустрілися, подивилися. Десь там мають зараз Недопад, Лех і Рубльов зустрітись.– Угу.– Ну, і… Але вони потім приїдуть. Якщо скажуть мені щось менше, то я їм скажу: «Ідіть нах*й». Бо кожен з них хоче, а Рубльов нехай йде заробляти у Верховну Раду.– Угу.– Так їм і скажу.– Бо той (йдеться про луцького міського голову Ігоря Поліщука, – ред.) тоже буде дивно поводитись. Він як взнає, що ми вже, ну… Хоча ми перший раз голосували. Його яка різниця, навіть якщо він десь.– Хто? – запитує Вітів.– Ну, Поліщук.– Ти скажеш «Нє, я домовлявся. Вітів добазарювався, наше діло голосувати». 15 травня 2025 року питання зміни цільового призначення землі під льодовою ареною розглядала профільна комісія Волинської обласної ради. У її роботі брали участь ті ж особи, які раніше згадувалися в телефонних розмовах – Недопад, Вітів, Лех, Юрій Поліщук. Зрештою, комісія підтримала проєкт рішення. А вже наступного дня, 16 травня, на сесії Волинської облради питання винесли на голосування.⚠️Це свободівська тварюка хабарник і мародер з "чистою" совістю покладав квіти до Стели Героїв...☄️В цьому вся сутність волинської Свободи, влади і людей, які це все споглядають, чекають, терплять і полюбляють відверті сцаки в очі і вуха.Всі стоять такі курва набожні і не один в рожу не зацідить за крадіжки під час війни
Митрополита Епіфанія біля міської ради зустріли і дві матрьони - в традиційному литовському вбранні жіночого варіанту tautiniai drabužiai. З елементами руської народної тематики - білих хусточок на плечах та замотаних у стилі руських казок, хусток на головах. Зрозуміло, що хустки були взяті у бабусь, які за совєтів купляли їх на ринках та кооперативах. Але в комплексі цей наряд - Тautiniai drabužiai! Він має кілька характерних деталей, які видно на фото:Довгі вовняні спідниці з горизонтальними смугами — типові для литовських регіональних строїв (особливо Жемайтії та Аукштайтії).Темні блузи та декоративні накидки-комірці на плечах — поширений елемент литовського костюма.Поєднання приглушених натуральних кольорів (зелений, бордовий, бежевий, коричневий) — властиве саме литовській традиції, на відміну від яскравіших латвійських чи естонських строїв.Відсутність багатої вишивки на сорочках — що відрізняє це вбрання від, наприклад, українського.Постає запитання до недолугої влади - у вас ненайшлося традиційного українського вбрання, чи регулярні поїздки до Литви з Гузем ліквідували українську генетичність?
▶️У Луцьку почали вистави "для лохів". Дану ініціативу вже давно впровадили у Володимирі, хоча Є-бали за бойові заслуги і "інші аспекти" це прям крутяк по шкалі дебілкуватості.Провели чергове засідання ради ветеранів при Луцькому міському голові.Головним питанням було створення програми та правил формування квартирної черги забезпечення військових та ветеранів. Програма передбачає проведення інвестиційних конкурсів на вільні земельні ділянки, де переможцем буде визнаним той забудовник, який передасть на квартирну чергу найбільшу кількість житлової площі.Обговорили ряд пропозицій, сформованих та внесених на раду ветераном Олексій Кушнєр. Зокрема пропонується система нарахування балів, у відповідності до якої і буде формуватися черга з ветеранів та військовослужбовців. Бальна система буде враховувати не лише соціальний статус але й бойові заслуги, сімейний статус та інші аспекти, що забезпечать більш прозорий та чесний розподіл соціального житла для ветеранів та військових у Луцькій громаді.
Е бали😂😂😂😂Блд, яка брєдятіна. Вже були і є-бали і є-черги і засідання і ради і всяка інша уйняПрямо сказати всім - квартири не буде, отримають тільки ті хто грає в нашу дудку і Григорій Пустовіт, бо він ветеран СРСР😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂