Fuente
газета "пальоний Володимир" | Їх обрали, а вони х… поклалиНаводжу фрагмент матеріалу колег з Сили пр...
2 400 Vistas/Alcance
2025-04-18 18:47
Mensaje №7296
😡 Їх обрали, а вони х… поклалиНаводжу фрагмент матеріалу колег з Сили правди. Повністю матеріал можна глянути тут.З уже відомого, але все одно вартого уваги: Івахів і Палиця ЖОДНОГО торік разу не приходили на роботу. Не приходять і в цьому.(Окреме дякую авторам відео - за вдало підібрані цитати олігархів. Вони дуже промовисті, адже у всій красі показують, наскільки ці два дядьки знахабніли: відверто брешуть, лицемірять і розкидають тонами направо і наліво примітивний пафос. Невже цьому вірили у 2020-му???)І про помічників. Звісно, сама їх наявність робить ситуацію, коли ці двоє не працюють, ще більш абсурдною.Але є тут і матеріальний момент.У Палиці шість помічників, з яких четверо постійні, тобто отримують зарплату. Це Галина Половінська, Борис Стецюк, Ольга Таланова, і звісно ж, «перший пісня Самого» - Олександр Товстенюк.В Івахіва восьмеро помічників, щоправда на зарплаті лише троє – бізнесмен Денис Бардась, керівник сільськогосподарського виробничого кооперативу «Волинь» Володимир Бащук і волонтерка Наталія ПоповаА зарплата в помічників, на мінуточку – 132,6 тис грн на місяць!Виходить, що навіть якщо Івахів з Палицею благородно і показушно віддають свої нардепські зарплати на благодійність, то все одно, ігнор ними своїх обов’язків коштує державі як мінімум 11,1 мільйона гривень щороку!Я вже мовчу про те, що статус помічника нардепа дає можливість законно ухилятися від мобілізації. Може скасувати це хоча б для помічників наших двох хлопців-олігархів? На фронті від них точно більше толку буде. (і це я не тільки про помічників…)✅ Підпишіться на Хроніки