Fuente
Павло Федака | У перших числах вересня 2024 р. я написав був тодішньому очільнику Зак...
2 550 Vistas/Alcance
2026-04-01 09:20
Mensaje №897
📍У перших числах вересня 2024 р. я написав був тодішньому очільнику Закарпатської ОВА Віктору Микиті, що його ставленик у стратегічно важливій для краю Оноківській ОТГ — ідіот, проілюструвавши це як доказ скрином із поширюваних «Слугою народу» дописів.📍В.М. парирував, що це не його креатура, а спадок від нардепа Михайла Лаби та колишнього керівника ОДА Олексія Петрова, і доводиться працювати з тим людським ресурсом, який є.📍На початку березня 2026 р. у керівництва області врешті-решт луснув терпець від мегабурхливих шашень свого ставленика, який вважав, що, завівши напряму знайомства з запорізьким нардепом та представниками Краматорського клану, може робити все, що заманеться, і посилати подалі всіх підряд.📍Влада виправила помилку, організувавши обрання нового виконувача обовʼязків голови Оноківської громади.📍Пишу про цю подію в День сміху, адже маю відчуття, що в Оноківській ОТГ цирк у виконанні депутатів продовжуватиметься. Відео під назвою «Крали всі!» для кращого розуміння процесів - https://www.facebook.com/share/v/1CtatWTiba/?mibextid=wwXIfr