Fuente
Павло Федака | Прогнозовано, що ще одна людина Віктора Микити йде на керівну посаду в...
3 500 Vistas/Alcance
2025-01-07 11:39
Mensaje №721
📍Прогнозовано, що ще одна людина Віктора Микити йде на керівну посаду в Закарпатській області.📍Кабінетом міністрів погоджено призначення Тараса Гайдука головою Ужгородської районної державної адміністрації.До цього Тарас Гайдук працював на важливих посадах в Закарпатській ОВА та Закарпатській облраді. В час війни був відповідальний за забезпечення військових підрозділів Закарпатської області автотранспортом та його ремонтом. За що велика подяка.📍Ужгородський район, до якого входить і обласний центр Ужгород, є найбільш потужним в області за економічними показниками, у воєнні роки він переживає справжній інвестиційний бум: нові підприємства та комплекси багатоповерхівок ростуть, як гриби після дощу.📍На що має звернути увагу Тарас Гайдук.Джерела в Ужгородській міськраді стверджують, що такого мародерства, як в час війни, не було за жодної попередньої каденції.Продовжується дерибан ресурсів Оноківської та Баранинської ОТГ.Через колишній Великоберезнянський район валить потік ухилянтів до Словаччини.