Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПРО ЧЕРНІВЦІ 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

ПРО ЧЕРНІВЦІ 🇺🇦

@PROCHERNIVTSI
Número de suscriptores: 3 859
Fotos: 8,280
Videos: 4,100
Enlaces: 8,890
Descripción:
Інформаційний канал про все, що відбувається в місті Чернівці та Буковині. БЕЗ ЦЕНЗУРИ! •Новини України •Війна •Події у світі Додати новину @spprtpro

👥 Número de suscriptores

3 859
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -19
Promedio/Mes:: +75

👁️ Vistas promedio por mensaje

757
Promedio/Día:: 585
Promedio/Tiempo:: 913
ERR: 19.62%

📊 Mensajes por Día

5.7
Último día: 16
Promedio semanal: 6.6
Promedio por día: 5.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 481 26-06-04 18:40
❗️❗️«Ми бачили документи розвідки: ви вже плануєте війну на 2027 і 2028 роки», — Зеленський звернувся до Путіна з пропозицією закінчити війну: головні заяви з відкритого листа📍Зеленський заявив, що війна — це особистий вибір Путіна, а не питання НАТО, мови чи геополітики.📍За його словами, майже половину з 26 років свого правління Путін провів у війні проти України.📍Президент наголосив, що російські ресурси поступово скорочуються, а підтримувати лояльність населення стає дедалі складніше.📍За даними України, лише за травень росія втратила понад 30 тисяч убитими та тяжкопораненими.📍Зеленський заявив, що росія не зможе захопити Донецьку область і цього року.📍Україна не хоче вічної війни та пропонує її завершити.📍Президент запропонував Путіну особисту зустріч у нейтральній країні. Серед можливих майданчиків — Швейцарія, Туреччина та країни Арабського світу.📍Спочатку переговори пропонують провести між Україною та росією, а згодом залучити США та Європу як гарантів безпеки.📍Україна готова до повного припинення вогню на час переговорів.📍Україна також готова до обміну полоненими за формулою «всіх на всіх».
👁 847 26-06-02 06:56
Бронь від мобілізації можуть зняти з вас вже 1 вересня: Уряд офіційно оновив правила бронювання 📍Усі підприємства, які мають статус критично важливих, зобов’язані повторно підтвердити цей статус за новими оновленими критеріями;📍Центральні та місцеві органи влади мають до 10 червня 2026 року переглянути критерії та порядок, за якими підприємства відносять до критично важливих;📍До 1 липня 2026 року провести аналіз відповідності підприємств, визначених критично важливими, оновленим критеріям. Якщо критерій виключено з переліку — статус критично важливого буде скасовано;📍До 1 вересня 2026 року має бути завершений перегляд усіх ухвалених рішень;📍Нова вимога щодо середньої зарплати на підприємстві для бронювання працівника у розмірі 3 мінімальних зарплат (тобто 25 941 грн) набирає чинності з 1 вересня. Для прифронтових територій поріг становитиме 2,5 мінімальної зарплати (21 618 грн);📍Працівники, оформлені за сумісництвом, а також ті, хто вже має відстрочку від мобілізації, тепер враховуватимуться в квоті бронювання лише за основним місцем роботи;📍Якщо підприємство, визнане критично важливим, перевищить встановлені норми щодо кількості працівників, яких можна бронювати, це вважатиметься порушенням. У підприємства можуть забрати статус критично важливого.
👁 686 26-05-19 09:13
💨Незаконний продаж вейпів та тютюну для кальяну: БЕБ провело обшуки у 10 локаціях Чернівців👩🏻‍💻У Чернівцях група осіб організувала незаконний продаж електронних сигарет, рідин для них, тютюну для кальяну, а також забороненої в Україні нікотиновмісної продукції. Товар невідомого походження без марок акцизного податку реалізовували через торгові точки на Калинівському ринку, вейп-шопи у центрі міста та анонімні телеграм-канали.🕵🏻‍♀️Детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області припинили незаконну діяльність групи осіб, провівши обшуки у 10 локаціях: торгових точках, складах, місцях проживання та авто фігурантів.📝Вилучено 1282 рідини для вейпів, 857 ароматизаторів, 600 електронних сигарет, 211 POD-систем, 77 картриджів, 32 упаковки нікотиновмісних подушечок, понад 369 кг тютюну для кальяну та 86 заправок. 💰Орієнтовна вартість вилученої продукції становить понад 2,3 млн грн. Наразі незаконний обіг продукції припинено, триває досудове розслідування. ПроЧернівці | Підписатись
👁 873 26-05-18 16:58
❗️Світ знову трясе: ціни на пальне скоро злетять, а на Близькому Сході знову буде пекло — США та Ізраїль готуються до нових масованих ударів по Ірану вже найближчими днями, — NYT 📍США та Ізраїль ведуть «інтенсивну підготовку» до нового етапу війни проти Ірану — найбільшу з моменту припинення вогню.📍Пентагон уже стягнув у регіон величезні сили: близько 50 тисяч військових, щонайменше 2 авіаносні ударні групи, десятки F-22, F-15 та стратегічних бомбардувальників. 📍Також перекинули великі сили дозаправників і морських ударних систем.📍Переговори фактично зайшли в глухий кут через ядерну програму Ірану. США та Ізраїль вимагають повного контролю над ядерними об’єктами та зупинки збагачення урану.📍Іранські чиновники вже прямо згадують Україну як приклад того, що відмова від ядерної зброї та гарантії Заходу не гарантують країні безпеки.📍США та Ізраїль хочуть бути повністю готовими до поновлення війни вже цього тижня, якщо дипломатія остаточно провалиться. На Близькому Сході вже пахне великою війною 🤯
👁 712 26-05-14 08:24
Зараз у Києві триває рятувальна операція на місці російського дронового удару по житловій девʼятиповерхівці – у будинку повністю зруйновано підʼїзд. Врятовано десятки людей. На жаль, одна людина загинула. Мої співчуття рідним і близьким. Під завалами ще можуть бути люди.За ніч росіяни випустили по Україні понад 670 ударних дронів і 56 ракет. Були удари балістикою, аеробалістикою, крилатими ракетами. Головна ціль цього удару – Київ. У місті є пошкодження на 20 локаціях. Це звичайні житлові будинки, школа, ветеринарна клініка, інша суто цивільна інфраструктура. Також є руйнування в Київській області, були такі ж терористичні удари по енергетиці в Кременчуку, портовій та житловій забудові в Чорноморську. Загалом із початку вчорашньої доби росіяни застосували більш ніж 1560 дронів проти наших міст і громад. Це точно не дії тих, хто вважає, що війна йде до завершення. Важливо, щоб партнери не мовчали про цей удар. І так само важливо продовжувати підтримку захисту нашого неба. Програма PURL потрібна, щоб Україна могла захиститися від таких ударів балістики. І так само в інтересах усіх, хто прагне миру, потрібно продовжувати тиск на Росію. Дякую всім, хто разом з Україною.
👁 1,080 26-04-01 12:43
🎰 Мільйонні ставки на онлайн-слотах: БЕБ повідомило про підозру 7 особам, які забезпечували роботу нелегальних гральних закладів на Буковині📝За даними слідства, упродовж 2 років двоє організаторів та п’ятеро адміністраторів забезпечували роботу підпільних залів у населених пунктах області. Доступ до азартних ігор надавали через комп’ютери без відповідних ліцензій.💰Клієнти передавали готівку адміністраторам і отримували коди доступу до ігрових сайтів. Кошти зараховувалися як віртуальні «кредити» для ставок, а виграші виплачували готівкою.👩🏻‍💻Організатори відповідали за фінансування, оренду приміщень і технічне забезпечення. Адміністратори працювали з клієнтами, приймали кошти та вели облік виплат.🏦Частину прибутків один з організаторів легалізував через власні банківські рахунки. Кошти використовували для поповнення ігрових акаунтів та оплати товарів і послуг.🔎Під час обшуків вилучили комп’ютерну техніку, смарт-приставки з відповідним програмним забезпеченням, а також фінансові й облікові документи. ПроЧернівці | Підписатись
👁 1,310 26-03-19 14:39
🕵🏻‍♀️Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області повідомили про підозру чотирьом учасникам групи, які незаконно виготовляли та продавали пальне. За рік вони реалізували понад 177 тис. л фальсифікату орієнтовною вартістю понад 8 млн грн.📝За даними слідства, схему організував місцевий підприємець, який залучив трьох спільників. Вони закуповували дизель, газовий конденсат та інші дешеві компоненти, змішували їх і виготовляли паливо низької якості, яке продавали як дизель.⛽️Незаконне виробництво облаштували на території нафтоскладу в одному із селищ Чернівецького району. Для перевезення сировини та готового пального використовували вантажівки та автоцистерни.Продукцію збували через мережу автозаправних станцій у Чернівецькій області, а також реалізовували напряму водіям.🔎Під час санкціонованих обшуків вилучено понад 30 тис. л пального, транспортні засоби, автоцистерну, обладнання для перекачування нафтопродуктів та документацію. За висновками експертизи, вилучене пальне не відповідає вимогам державних стандартів. ПроЧернівці | Підписатись
👁 880 26-03-05 11:41
❗️У війну з Іраном вступили тільки США і Ізраїль, всі інші країни діють в оборонних та дипломатичних рамках! ▪️Італія – розглядає оборонну допомогу союзникам, включно з системами ППО та засобами протидії безпілотникам, але не веде бойових дій проти Ірану.▪️Іспанія – направляє фрегат у Середземне море для посилення оборони Кіпру та союзників. Фрегат діятиме як засіб спостереження, контролю морського простору і підтримки безпеки для союзників, але не для активних бойових операцій проти Ірану.▪️Греція – посилює власну оборону і активувала плани евакуації громадян із зон ризику, одночасно забезпечуючи безпеку союзників у регіоні, не беручи участі у війні.▪️Франція – направила авіаносець, фрегати, літаки Rafale та системи ППО для захисту союзників і контролю за безпекою повітряного та морського простору. Це дії в оборонних і безпекових цілях, не ведення бойових дій проти Ірану. Вони зміцнюють оборону, контролюють регіональні водні та повітряні маршрути, забезпечують евакуацію громадян. Це не для атаки Ірану.ㅤ
👁 460 26-02-28 13:42
Зараз бачимо, що події на Близькому Сході та в регіоні Затоки розгортаються дуже стрімко. На жаль, Україна знає, про що йдеться, надто добре. Хоча українці ніколи не загрожували Ірану, але іранський режим сам обрав бути спільником для Путіна і снабжав його «шахедами», причому не тільки самими дронами, але й технологіями. Іран надавав й іншу зброю Росії. Загалом за цей час повномасштабної війни росіяни використали проти України більш ніж 57 тисяч ударних дронів типу «Шахед» – проти наших людей, проти наших міст, проти нашої енергетики. Інші народи теж страждали від терору. Тож це справедливо – дати шанс іранському народу, щоб позбутись терористичного режиму, позбутись і гарантувати безпеку всім народам, які страждали від терору походженням з Ірану. Наша позиція – вона добре відома, і Україна говорила про це неодноразово, у тому числі напередодні. Важливо зберегти якнайбільше життів. Важливо не допускати розширення війни. Важливо, що Сполучені Штати налаштовані рішуче. І завжди, коли є рішучість Америки, глобальні злочинці слабшають.
👁 1,040 26-02-22 20:57
❗️Мексика на межі масштабної війни — штат Халіско охопили бої, хаос і паніка, — ЗМІ📍Все почалося з операції силовиків, під час якої ліквідували лідера картелю CJNG Немесіо Осегеру Сервантеса — це став найпотужніший удар по угрупованню за багато років. 📍Бойовики почали підпалювати автомобілі, автобуси й вантажівки на ключових трасах, блокуючи дороги та паралізуючи рух. У містах — стрілянина просто посеред вулиць, атаки на силовиків і терор цивільних.📍Вперше картель масово застосував дрони — FPV для розвідки, скидання вибухівки та ударів по цілих районах. Фактично — повноцінні бойові дії.📍Паніка охопила аеропорти, лікарні та житлові квартали. Люди масово тікають, ховаються, залишають міста. Повідомляється про штурми та спроби прориву бойовиків до аеропортів, польоти зупинені.📍Влада оголосила червоний рівень тривоги й закликала мешканців не виходити з дому. Картель оголосив повну мобілізацію своїх бойовиків.📍У регіон уже вводять підрозділи мексиканської армії. Вуличні бої тривають. Ситуація стрімко загострюється.Чекаємо на нову спецоперацію Трампа 👀 ПроЧернівці | Підписатись