Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ППО Львівщини(резервна група)
Añadido 14 jul. 2024

ППО Львівщини(резервна група)

@PPOLVIV
Número de suscriptores: 8 440
Fotos: 379
Videos: 89
Enlaces: 160
Descripción:
Бажаємо здоровʼя! Ця група є резервом основної групи ППО Львівщини.

👥 Número de suscriptores

8 440
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -45
Promedio/Mes:: -78

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 682
Promedio/Día:: 5,370
Promedio/Tiempo:: 4,274
ERR: 67.32%

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Травень 2026 рікГаряча фаза» війни закінчиться до листопада цього року: є великі сподівання на це.Таке заявив Зеленський на сьогоднішній зустрічі з депутатамиЛютий 2026 рокуЗеленський висловив надію, що мир в Україні настане «менше ніж за рікЖовтень 2025 рікМи наблизились до можливого закінчення війни, я точно вам кажу. Це не значить, що вона точно закінчиться [завтра], але є хвиля і бажання закінчити війну Росії проти України за рік. — Зеленський Жовтень 2024 рікСитуація на полі бою створює можливість зробити цей вибір — вибір на користь рішучих дій, які дозволять завершити війну не пізніше 2025 року — ЗеленськийЛютий 2023 рікЯкщо кожен із нас — партнери, ми всередині держави — будемо залишатися в один кулак нас неминуче чекає перемога вже цього року. Я впевнений у цьому — Зеленський Січень 2023 рікЯ вірю, що війна закінчиться цього року. Наша мета — деокупувати всі наші території. Це важко, але це можливо. — Зеленський Грудень 2022 рікЯ люблю Крим. Я дуже хочу поїхати в наш український Крим на море. Коли? Ну, влітку 2023 року — це непоганий варіант. Я думаю, що туди вже можна буде поїхати — ЗеленськийЛистопад 2022 рікЯ вірю, що українці будуть найвпливовішими і наступного року, але вже у мирний час. Я вірю, що ми зможемо завершити війну наступного року — ЗеленськийЖовтень 2022 рікЯ вірю, що цей фінал буде переможним для України. Російська агресія закінчиться вже наступного року, якщо світ буде рішучішим —Зеленський Січень 2022 рік В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватись і гуляти весілля. А далі осінь. Де сподіваюсь – ми будемо вболівати за нашу збірну на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі. А далі зима. — Зеленський Березень 2021 рікПрезидент Зеленський заявив, що дає собі один рік на те, щоб досягти мирного врегулювання з Росією дипломатичним шляхом: «Час іде. Уряд може витратити один рік на всю угоду. Потім вона має бути реалізована. Більше не можна».Жовтень 2019 рік Я впевнений, що ми закінчимо цю війну. Я не хочу говорити про терміни... Але я хочу це зробити дуже швидко, максимум за рік — Зеленський
Ранок почався не з кави. Ранок почався з нового скандального інтерв'ю Мендель. А там - повний набір. Там, що Зеленський емоційно нестабільний, часто істеричний і вважає що кожна людина - одноразова. Що Зеленський не має емпатії - він її грає. Що Зеленський розправляється з критиками влади і що ситуація в Україні нагадує фільм "Як стати тираном". Що Зеленський вживає наркотики.Що Зеленський свідомо затягує війну, аби втриматися у владі та отримати більше грошей. Що Зеленський неодноразово заявляв їй ніби "Україна неготова до демократії" і що "диктатура це порядок". Що Зеленський у 2019 р. пообіцяв Путіну що Україна ніколи не вступить в НАТО. Й нарешті, що під час переговорів у Стамбулі Зеленський особисто був готовий віддати Москві Донбас. Звісно Офіс Зеленського уже заявив що Мендель усе набрехала і що взагалі вона неадекватна. Неадекватна? А як же вона тоді стала прессекретарем Зеленського? Чи була Мендель адекватна коди кидалася на журналістів, які ставили Зеленсткому незручні запитання? Здається тоді в ОПУ Мендель вважали цілком адекватною. Але не про те мова. Так, Мендель може брехати задля піару, про Єрмака і чорну магію вона вже заявляла (хоча хто їх - коміків, зна, чим вони там тішаться?) Найбільш вражаючим для мене було те, КОМУ Мендель дала інтерв'ю. Мендель все це розповіла в інтерв'ю Такеру Карлсону - тому самому який брав інтерв'ю у Путіна і не приховує своїх симпатій до Путіна. Ба-більше Мендель в інтерв'ю ще й звернулася до Путіна російською мовою. Що мені це нагадало? Мені це нагадало депутатів різних рівнів від "Слуги народу", які побігли служити окупантам. А їх таких достатньо. Я не здивуюся тепер якщо колишня прессекретар дасть інтерв'ю Соловйову або Скабеєвій. Вкотре від близького оточення Зеленського замердало лаптями. Сумна реальність, інтерв'ю Мендель Карлсону почують і в Європі, і в США. Для тамтешніх путіноїдів це інтерв'ю - дарунок долі. Там це сприймуть як інтерв'ю колишньою співробітниці Зеленського яка була допущена до святого - інформаційної політики і спілкування з пресою. За кордоном мало кого цікавить, чому прессекретаркою Зеленського виявилася "неадекватна пані".Як інтерв'ю колишньої прессекретарки Зеленського вплине на допомогу Україні - здогадатися не важко. Але ж вона колишня - зауважите ви! Саме так. Але нагадаю. Саме пропагандисти діючої влади регулярно дорікають колишніми прихильниками Петру Порошенко. І так. Саме шанувальники ЗЕ всіх калібрів регулярно цитують побрехеньки про Порошенка авторства зрадника Деркача, звинуваченого у зраді Дубінського, московських посіпак Портнова і Шарія тощо. Те що від таких заяв за кілометр тхне лаптями, шанувальникам ЗЕ - байдуже.А Заходу все це взагалі до лампочки. Ми ж слухаємо інтерв'ю тамтешніх колишніх міністрів, урядовців, прессекретарів? Отакої.(с) Дмитро "Калинчук" Вовнянко, військовослужбовець ЗСУ
Повертаючись учора зі сходу, прочитав чергову порцію «надихаючого» лайна від Зеленського. Цього разу він знову висловився про повернення чоловіків з-за кордону. Частина 1 Корінь нашої трагедії — в інтелектуальній неспроможності керівництва. Пам'ятаєте коли медійні маріонетки Банкової які працюють на москалів, на кшталт Арестовича годували націю казками про «закінчення війни за 2-3 тижні»? Чому вони це озвучували? Бо Зеленський і його оточення щиро в це вірили. Це не була тактика заспокоєння — це був їхній реальний рівень аналітики.Саме з цього інтелектуально рівня та інфантилізму виросло рішення про заборону виїзду чоловікам. Влада по своїй тупості, щиро вірила, що за 2-3 тижні, максимум місяць все закінчиться і вони відкриють кордони. І замість того, щоб розробити прозору систему мобілізації, ротацій, бронювання та мобілізаційного резерву, влада просто закрила кордон. Результат? Україна отримала не монолітний тил, а багатомільярдну корупційну екосистему. Коли держава забороняє те, що є природним правом людини, вона не зупиняє процес — вона просто переводить його в тінь. Гроші, які могли б купувати дрони через офіційні збори чи податки, осідають у кишенях дотичних людей та «рішал» на Банковій.Багато обожнюють посилатися на ізраїльську модель, де резервісти з усього світу штурмують аеропорти, щоб встигнути у свої частини. І в цьому є фундамент цієї моделі — суспільний договір. В Ізраїлі кордони відкриті, бо держава довіряє громадянину, а громадянин поважає державу. Там працює не страх перед кордоном, а неминучість санкцій: ігнорування повістки — це цивільна смерть, втрата майна та статусу.В Україні ж Зеленський запровадив режим «колективної підозри». Він не вірить, що українець може залишитись, або повернутися сам, бо ставить себе на місце того чоловіка. Це і є головна ментальна прірва між народом і зеленою владою. Люди розуміють відповідальність: якщо ми втратимо державу, нам не буде де жити і куди повертатися. Моя родина наприклад живе в країні з найсильнішою економікою світу. Чи міг би я купити собі інвалідність чи перейти Карпати «зеленкою»? Безумовно. Але я тут, бо це мій обов’язок. Я хочу щоб мої діти мали свою державу, в яку вони будь якої митрі могли повернутись і країну де би я міг жити в старості. І таких, як я — мільйони. Але для «найвеличнішого» ми — лише ресурс, бо він порівнює себе з нами. Він думає, якщо він 4 рази ігнорував мобілізацію, то і ми будемо так само ігнорувати. Цинізм Зеленського досягає апогею, коли він говорить про повернення біженців, водночас виштовхуючи з країни найбільш боєздатний ресурс. Рішення не мобілізувати молодь до 25 років у країні, що веде війну за існування — це стратегічний злочин.Давайте відкинемо демагогію, співчуття(бо мова іде про виживання держави та нації) і подивимось на фізіологію. Сучасна війна — це динаміка, дрони, багатокілометрові марш-кидки з вагою 30+ кг. Чоловік 45-60 років фізично не здатний на таку динаміку. А чоловік 60+ якому влада дозволила підписувати контракт, так тим більше. Нікому з командирів не потрібні такі чоловіки. Я порівнюю свій сьогоднішній стан із тим, яким я був 12 років тому на початку АТО. Моя ефективність впала на 70%, бо ресурс організму вичерпано. А 20-річний хлопець — це енергія, реакція і здатність навчатися. Замість того, щоб створити професійну армію молодих, влада перетворила фронт на «дім престарілих», де люди помирають не тільки від дронів та куль, а від інфарктів та хронічних хвороб.
🇺🇸 Остап Яриш: Дональд Трамп накинувся на консервативних ведучих та подкастерів, які гостро критикували його через війну в Ірані. Багато з них вам відомі - через антиукраїнські заяви і поширення кремлівських наративів. У своєму довгому дописі Трамп не добирав слів, назвавши блогерів “тупими людьми з низьким рівнем IQ”. ▪️"Такер Карлсон, який навіть не зміг закінчити коледж - можливо, йому варто звернутися до хорошого психіатра!"▪️"Меґін Келлі, яка гидко поставила мені тепер відоме питання про Розі О'Доннелл".▪️"Божевільна Кендес Овенс, яка звинувачує високоповажну Першу Леді Франції в тому, що вона чоловік, хоча вона ним не є... Для мене Перша Леді Франції набагато красивіша жінка, ніж Кендес".▪️"Банкрут Алекс Джонс, який говорить найтупіші речі та втратив увесь свій статок, що й повинно було статися".І ще багато чого. Дехто з людей, про яких згадав Трамп, уже відреагував на його критику.▪️Колишня конгресвумен - і в минулому одна з найвідданіших соратниць Трампа Марджорі Тейлор-Грін написала: “Президент Трамп зійшов з глузду, ведучи війну проти Ірану, - це порушення його передвиборчої обіцянки. Я стояла пліч-о-пліч із Такером Карлсоном, Меґін Келлі, Кендес Овенс і Алексом Джонсом, щоб допомогти Трампу перемогти на виборах. А тепер він видає безладну тираду і атакує всіх нас одним дописом. Ми не змінилися - змінився Трамп”.▪️Блогерка Кендес Овенс була лаконічнішою: “Можливо, настав час віддати діда до будинку для літніх людей”.▪️Алекс Джонс записав відео, де висловив сподівання, що Бог визволить Трампа від "демонічних сил, які ним заволоділи".Рух MAGA давно не одностайний, як може здаватися збоку. Війна в Ірані лише посилила ці розбіжності.
Під час візиту до Угорщини Венс заявив, що вважає недоцільними торги між Україною та Росією за "кілька квадратних кілометрів".Зеленський, коментуючи ці слова — заявив, що віцепрезидент США не бере участі у мирних перемовинах.Мля... По-перше, з якого переляку він знову відкрив рота і відповідає віце-президенту, якщо це не його рівень? Відповідати повинен Голова ОП чи міністр, а не Зеленський. Але бачу, що шоумен знову прокинувся в президенті, як в історії з адресою Орбана для ЗСУ. От нахріна?А по-друге, що він буде робити, якщо Венс очолить переговори від США? А така можливість тепер є. Поясню про що мова. В Кремлі заявили, що досягнення перемир'я між США та Іраном "дало шанс на прогрес" у переговорному процесі щодо миру в Україні. Проте у Кремля є одна умова для цього: те, що далі буде відбуватися, залежить від того, кого Вашингтон обере представником на переговорах з Тегераном. А там вже Трамп обрав не Віткоффа, а... Венса. І тепер Кремль, розуміючи нюанси американської політики і перспективи на президентських виборах цього віце-президента США, то може запропонувати Трампу призначити Венса головою переговорної групи від США, а в обмін на це щось пообіцяють. Цікаво, що тоді буде робити Зеленський? Бо Венс нічого не забуває. І ці слова Зеленського прилетять до нього, як прилетіли слова про Орбана. Тож, навіщо???100 разів вже казали Зеленському - "Мовчи, за розумного зійдеш", але він знову відкриває рота, а потім не знає, як виходити з тої халепа в яку себе заганяє.
Просимо максимально поширити цей допис серед ваших друзів та знайомих. Карпати під ударом: Енергетична незалежність чи екоцид під прикриттям війни?Ви напевно вже бачили кадри: важка техніка на заповідних хребтах Карпат? Те, що подавалося як «зелений перехід», на ділі обернулося масштабним штурмом високогір'я. Фірми, які належать друзям президента, почали встановлення вітряків там, де раніше панувала лише тиша полонин.За останній рік питання вітроенергетики в Карпатах перетворилося з технічного завдання на глибокий суспільний злам. Це вже не просто дискусія про кіловати — це іспит на нашу здатність захищати наші Карпати від хаотичної забудови вітряками.Чому це критично?Ми маємо усвідомити: будівництво на полонинах і вододілах — це не просто «зміна ландшафту». Це пряма загроза:Руйнація екосистем: Важка техніка та бетонні фундаменти на високогір’ї незворотньо нищать унікальну флору та шляхи міграції тварин.Водний баланс: Порушення ґрунтового покриву на хребтах загрожує висиханням джерел та посиленням паводків у долинах.Етичний аспект: Використання гасла енергонезалежності для обходу екологічних експертиз та тиску на активістів дискредитує саму ідею європейського майбутнього України.Коли на полонинах з’явилися перші ознаки будівництва, конфлікт остаточно вийшов за межі регіону, набувши загальнонаціонального масштабу. Судові позови та публічне протистояння довели: громада не готова мовчки спостерігати за тим, як гори стають майданчиком для чиїхось бізнес-інтересів.Наша позиціяВажливо розуміти: мова не йде про повну заборону вітроенергетики. Вітер може і має працювати на країну, особливо зараз. Але для цього є низовини, промислові зони та території, де це не завдасть катастрофічної шкоди Карпатам.Високогір’я та полонини мають залишатися недоторканними.Це наш останній рубіж. І якщо ви не хочете, щоб дикі Карпати залишилися лише на старих фотографіях, підпишіть цю петицію. Підпис під петицією — це найменший, але необхідний крок, щоб спробувати зупинити нищення заповідних хребтів.https://petition.president.gov.ua/petition/262246?fbclid=IwdGRjcAQxBDtjbGNrBDEEOWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHi9L4Hy1X6jkAmTNabzACOTiSa_fMyPrSYx_KlC77JdnPJb5LLiw1yljRt52_aem_aJh-cq5MwR6nvwZgjbHJ8g
Перебуваючи на сході, мав розмову з нещодавно мобілізованими бійцями. Окрім звичних питань про службу, знову і знову звучало інше: а що буде, якщо війна закінчиться за кілька місяців? Чи демобілізують нас? І що взагалі далі?Можна було б не зупинятися на тому, що багато хто досі не бачить елементарних причинно-наслідкових зв’язків і щиро вірить, що війна може завершитися за два-три тижні. Але дивує інше. Дивує те, що люди часто навіть не намагаються уявити, що буде далі. Вони ніби живуть у власній реальності - відокремленій від світу, від фактів, від логіки подій.Отже:7 червня 2019 рікПростіше відновити причинно-наслідкові зв'язки, які явно порушені і у самого Зеленсько його інфантильного виборця. Протягом усієї передвиборної кампанії майбутній президент України під оплески стверджував, що війна триває тому, що на ній збагачується українська влада, і не забував вставляти слово «Свинарчук» в кожен свій ролик. І запевняв, що війна закінчиться, потрібно лишень перестати стріляти.З моменту інавгурації Володимира Зеленського відповідальність за кожне відібране життя, за кожну понівечену долю, за кожен зруйнований будинок лежить особисто на новому президенті України. І на кожному, хто за нього проголосував.Це було написано в червні 2019 року, повну статтю можна прочитати тут. Написав це Віталій Портников. І власне, якщо хочете розуміти, що буде далі з Україною, а самім все аналізувати трішки заважко, варто прислухатися до того, що каже Портников. Він не помиляється в своїх прогнозах
Домовилися з Премʼєр-міністеркою Юлією Свириденко, першим віцепремʼєром Денисом Шмигалем і міністрами Олексієм Соболевим і Денисом Улютіним підготувати кілька програм підтримки для українців. Зокрема, Міністерство соціальної політики України має підготувати на квітень програму спеціальної доплати для українських пенсіонерів і тих груп нашого суспільства, які отримують соціальну допомогу. Таку доплату отримають щонайменше 13 мільйонів українців, її обсяг становитиме 1500 гривень. Кошти мають надійти людям без будь-якої бюрократії та будуть нараховані автоматично саме тим, чий рівень доходів означає, що підтримка потрібна. Міністерства економіки та енергетики України мають підготувати також програму підтримки для тих наших людей, які зараз відчувають особливий тиск через дестабілізацію паливного ринку внаслідок ситуації навколо Ірану та скорочення постачання нафти на світовий ринок. Програма стосуватиметься споживачів дизеля, бензину й автомобільного газу в Україні та працюватиме через систему кешбеку, дозволяючи компенсувати частину витрат на пальне. Доручив Юлії Свириденко сьогодні-завтра опрацювати деталі програм підтримки та представити їх суспільству.
Схоже, що наш президент допиздюкався. Вже навіть лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр розкритикував погрозливі заяви Зеленського щодо Орбана, закликавши президента України пояснити свої слова. Коментар стосувався блокування Орбаном кредиту ЄС для України.Суперник Орбана на майбутніх виборах закликав Зеленського пояснити свої слова:"Жоден іноземний державний керівник не може погрожувати нікому, жодному угорцю. Ні уряду Орбана, що йде у відставку, ні майбутньому уряду "Тиси". Тому я закликаю українського президента пояснити свої слова, і якщо він дійсно це сказав, то відкликати їх".Мадяр скористався можливостю і відреагував, щоб його не звинуватили у тому, що його підтримує Володимир Зеленський. При цьому заява Зеленського грала на користь Орбана та є прямою допомогою йому на виборах. І це треш. Так, Орбан - ворог Укрвїни. Але те, що Зеленський своїм невіглаством і схильністю до стендапів догрався, що його шпиняють всі, кому не лінь, - це ганебно. Тепер він повинен знову, або віджартуватися, або вибачатися. І бажано навчитися мовчати. Бо так зійде за розумного.
Спостерігаю ейфорію в українському сегменті соцмереж після заяви прем'єр-міністра Великої Британії, що він планує залучити експертів з України, щоб допомогти партнерам у країнах Перської затоки збивати іранські дрони. Переважний настрій "Тепер нас просять закрити небо над НАТО". Дам спочатку трохи інформації. Іран запустив 165 балістичних ракет по ОАЕ, з яких 152 були знищені ППО, а 13 впали в море. Збили ще дві крилаті ракети. Також Іран запустив 541 безпілотник, з яких 506 - перехопили, а 35 впали на території країни. Частина з них нанесла враження, частина була погашена РЕБ. Є загиблі і постраждалі. Але оцініть результат, бо це офіційна інформація. А ще це про ефективність оборони країни, яка не має досвіду 4 років повномасштабної війни, але має ППО, в яку вкладалися гроші, а не міндічили їх на "Великому крадівництві" та не йшла двушечка на Москву.Підрозділи ППО Бахрейну збили 45 ракет і 9 бойових безпілотників, запущених з Ірану, — повідомили Сили оборони королівства. Країна, так само, як і ОАЕ не має досвіду 4 років повномасштабної війни. А тепер про Стармера. Британський прем’єр дуже хоче нам допомогти і залучити до процесів. Питання не лише в нашому досвіді, а і в спробі актуалізації теми України на тлі того, що вмя увага сьогодні до подій навколо Ірану. Стармер допомагає нам, щоб ми не зникли з інформаційного простору. І звісно, що дорослі політмки пропонують використовувати знання і досвід, щоб мінімізувати потенційну шкоду, яку можуть нанести іранці. Це не про те, що це ми такі унікальні і лише ми знаємо, як збивати іранські дрони. Це про те, що чужий досвід ігнорує лише дурень, невіглас або шоумен. А те, що збивати можуть і інші - ОАЕ та Бахрейн довели на практиці. Ну, і варто подякувати Стармеру, який демонструє, хто справжній партнер України і намагається залучати нас до всіх процесів, де є наша компетенція і де можна привернути увагу до України.