Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Police Control Ukraine
Añadido 26 oct. 2021

Police Control Ukraine

@PCU_PoliceControlUkraine
Número de suscriptores: 9 857
Fotos: 9,600
Videos: 3,880
Enlaces: 4,770
Descripción:
ЗМІ показують нам красиву картинку, але чи так це є насправді❓ Ми об'єктивно покажемо все про нову поліцію України. Запропонувати новину: @PoliceControlUkraineBot Реклама: @PoliceControlUkraineBot
Fuente

Police Control Ukraine | Президент Трамп заявив, що Україна за підтримки Європейського Союзу мо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Police Control Ukraine Police Control Ukraine @PCU_PoliceControlUkraine
6 170 Vistas/Alcance 2025-09-25 13:17 Mensaje №18273
«Президент Трамп заявив, що Україна за підтримки Європейського Союзу може повернути усі свої території. Але за цим несподіваним оптимізмом ховається оголошення про зменшення участі США та перекладання відповідальності за завершення війни на Європу. Краще правда, ніж ілюзії», – Туск.А я не вважаю як Туск, з однієї простої причини: Україна - В ЄВРОПІ, а значить і наші сусіди по континенту повинні нам допомагати раніше, ніж ті, хто живе за океаном. Ми для громадян США - теж за океаном живемо, і громадяни США не дуже розуміють, чому вони мають розгрібати проблему заоокеанського континенту…З 2023 по 2025 рік, наші найближчі сусіди, поляки та румуни, обмежувалися лише тим, що «занепокоєно» піднімали авіацію, коли нас бомбардували. Навіть коли на території Польщі ракети вбили двох її громадян - Польща зробила вигляд, що «нічого не бачила».Тепер же, коли російські дрони нахабно та цілеспрямовано саме атакують Польщу, Румунію і не тільки - Польща задумалась над тим, щоб змінити власне законодавство і збивати дрони над територією України. А раніше це зробити ну ніяк не можна було, чи «моя хата скраю - нічого не знаю»?Так не буде. Або, дорогі сусіди словʼяни ви нам допомагаєте, рівно як і всі інші притомні країни континенту, або потім будете воювати «on the ground», плакать над трунами своїх солдат, і рвати волосся на голові з думкою «чому ми були такими нерішучими соплежуями і не допомогли Україні раніше?»…Європа - це наш спільний дім, не азіатку-москалю тут заправляти, а для того, щоб він тут не заправляв - ми маємо спільно захистити свій дім, а не чекати на «Дядечку Сема» з-за океану