Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш
Añadido 14 jul. 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Número de suscriptores: 342
Fotos: 457
Videos: 123
Enlaces: 427
Descripción:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Fuente

Осип Леміш | Ще раз про внутрішніх силовиківПрикру історію розповів ветеран-інвалід...

Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
160 Vistas/Alcance 2024-09-01 10:08 Mensaje №957
Ще раз про внутрішніх силовиківПрикру історію розповів ветеран-інвалід Володимир Рудковський. Ідеться про досвід спілкування з биком у військовій формі. Детальніше на відео https://www.youtube.com/watch?v=lUxPN2s-BUUЯ про це колись написав допис "Воїни vs жандарми." Рудковський вживає іншу термінологію і говорить про воїнів і жмихів. Але суть, я думаю, та ж сама. Коротко ця суть полягає в тому, що озброєна людина на передовій, яка боронить свій народ від зовнішнього ворога, і озброєна людина в тилу, яка зверхньо та брутально розмовляє з цим самим народом, мають зовсім різну професійну психологію. Байдуже, що і перший, і другий формально вважаються військовослужбовцями. Важливо, хто що робить, а не яке в нього посвідчення чи яку він форму носить.Щодо другої групи "службовців," то важко сказати навіть, чи це така робота робить їх биками, чи на таку роботу биків спеціально відбирають. Але якщо колись відбудеться справжня, а не імітаційна реформа, то вона має бути спрямована на скорочення саме такої роботи.