Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш
Añadido 14 jul. 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Número de suscriptores: 342
Fotos: 457
Videos: 123
Enlaces: 427
Descripción:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Fuente

Осип Леміш | Журналіст Сергій Мамаєв і московська іноагентка Ольга Романова ведуть ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
154 Vistas/Alcance 2026-05-05 07:22 Mensaje №1537
Журналіст Сергій Мамаєв і московська іноагентка Ольга Романова ведуть розмову про долю українського президента-втікача Януковича після 2014. Янукович живе собі в РФ під наглядом ФСБ і становище його просто жалюгідне порівняно з тим, ким він був в Україні. Це ж саме можна сказати і про його старшого сина. Така доля втікачів-зрадників.Але ж у нього був шанс у кінці 2013! Він міг би відвернутися від Москви і зблизитися з ЄС - європейські еліти його би прийняли, пішли б йому на зустріч. Опозиція в Україні в будь-якому випадку залишалася б сильною, але "майдану" не було б. Що йому чи Україні загалом могла би в такому разі зробити Москва? Почала би захоплювати Крим? Так тоді б ЗСУ під верховним командуванням Віктора Януковича відбивали б зелених чоловічків, чому ні? І хто зна, чи не виявився б Янукович кращим державником, аніж Турчинов. І навіть після виходу на пенсію Янукович і його син могли б жити в Україні щасливо - не те, що зараз під контролем ФСБ наче якісь тваринки.Але Янукович дурний і це його погубило. Це ж і змінило долю України та українського народу.https://www.youtube.com/watch?v=lVZDtXuAuh8