Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш
Añadido 14 jul. 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Número de suscriptores: 342
Fotos: 457
Videos: 123
Enlaces: 427
Descripción:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Fuente

Осип Леміш | Нещодавно в центрі уваги медіа опинився такий собі Джо Кент, уже колиш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
126 Vistas/Alcance 2026-04-02 03:15 Mensaje №1470
🇺🇸 Нещодавно в центрі уваги медіа опинився такий собі Джо Кент, уже колишній керівник антитерористичного центру в США, який саме подав у відставку через війну проти Ірану. Я захотів дізнатись його справжню мотивацію, а для цього довелось трохи вивчити його світогляд. Я подивився два його інтерв'ю, які він дав після відставки.Коротко, переконання Джо Кента такі (переказую):- Іран безпосередньо не становив загрози США, а загрозу становили його союзники ("проксі");- Я вважаю правильним, що ми (американці) підтримуємо Ізраїль, але Ізраїль відчув свою безкарність і поводиться зухвало, тому потрібно його стримувати у певних рамках і не дозволяти йому впливати на нашу (американську) зовнішню політику;- Я вважаю правильним, що Трамп знищив Касема Сулеймані та аль-Мухандіса в 2020;- Я не співчуваю іранцям і тому, що вони роблять (вочевидь, це стосується подій до цієї війни);- З іранцями слід поводитись агресивно, аби змусити їх сісти за стіл переговорів (слово "агресивно" тут не має на увазі починати велику війну, а напевно якось натиснути на Іран);- З Ірану потрібно зняти частину санкцій для того, щоб його нафта повернулась на світовий ринок і продавалась у доларах. А долар потрібен нам (американцям) для виживання;- Про те, що Ізраїль вбиває мирне населення Кент висловився так: вони (сіоністи) у складному становищі, тож я їх розумію.Отже, підсумовуючи все це, Джо Кент - поміркований американський яструб. Він не є праведником і дурістю буде вважати його агентом Ірану чи Хезболли.https://t.me/OsypLemish/1469