Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш
Añadido 14 jul. 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Número de suscriptores: 342
Fotos: 457
Videos: 123
Enlaces: 427
Descripción:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Fuente

Осип Леміш | Коли бачиш нелюдські жахіття в Газі, масові вбивства і штучний голод, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
304 Vistas/Alcance 2025-08-23 20:02 Mensaje №1200
🚫🇮🇱 Коли бачиш нелюдські жахіття в Газі, масові вбивства і штучний голод, то сповнюєшся ненавистю до тих, хто це вчиняє. Це цілком природно і дурень той, хто скаже, що я повинен якось боротися з цією ненавистю, стримувати її. Якби я зустрів десь ізраїльтянина, то в мене є гостре бажання набити йому пику, просто за те, що він громадянин диявольської держави. Я вважаю це правильним. А поки розповім одну маленьку історію.Якось у Києві проходило Євробачення. То було через рік після перемоги Джамали. Зал для виступів був на лівому березі, а поряд ходило безліч іноземців, гостей. Я там був і теж ходив там. Назустріч мені йшли двоє ізраїльтян - чоловік ближче до мене і жінка поряд з ним, але з протилежного від мене боку, молоді обоє. Вони несли розгорнутий прапор своєї країни. Я одразу почав думати як мені вчинити. Було бажання дати копняка тому чоловічку або щось більше, та я не став цього робити. Тим паче навколо нас, але трохи поодаль стояли поліціянти. На роздуми було всього кілька секунд, а я не міг не зробити нічого. В момент, коли вони підійшли і відстань до чоловічка була не більшою, ніж метр, я викрикнув до них англійською: "Fuck Israel!" Жінка гнівно подивилась мені вслід.Це все. Але я тоді зробив хоча б щось. І я всіх закликаю робити хоча б щось.