Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш
Añadido 14 jul. 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Número de suscriptores: 342
Fotos: 457
Videos: 123
Enlaces: 427
Descripción:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Fuente

Осип Леміш | В коментарях під моїми попередніми дописами зав'язалась дискусія про С...

Logotipo de la comunidad de telegram - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
230 Vistas/Alcance 2025-01-17 15:55 Mensaje №1073
В коментарях під моїми попередніми дописами зав'язалась дискусія про СБУ та поліцію, в чому між ними різниця і чому я люблю перших і не люблю других.Почну з того, що різниця між цими двома правоохоронними органами доволі суттєва. Процитую себе: "СБУ - державна безпека. Не дрібний криміналітет на вулиці, а саме захист державности. Українці, які століттями своєї державности не мали, мали б сакралізувати її та її захисників.Поліція займається дрібними справами, які часто є конфліктними за специфікою цієї роботи і захистом держави це не є"Продовжу посиланням на думки знаних начальників обох цих органів або їхніх посередників.1. Валерій Кур, легенда УБОЗу, спочатку радянський, а потім український міліціонер (поліціянт) якось в одному інтерв'ю сказав, що СБУ та МВС не люблять один одного з політичних мотивів.2. Віталій Федорчук, голова КДБ УРСР в 1970-1982, далі глава КДБ СРСР (1982), а потім ще й голова МВС СРСР (1982-1986) відчував приниження з боку влади за те, що його, старого чекіста, зробили головним міціонером. Посаду голови МВС він прийняв, бо звик виконувати накази без обговорень, але прийняв він її напевно з огидою.Завершу тим, що Василь Малюк, сучасний голова СБУ, поліціянтів любить і поважає.