Fuente
Львів Експрес | Хотіла, з Вами трохи порозмовляти про Трампа 🇺🇸 та його політику…І ось...
904 Vistas/Alcance
2026-01-11 19:52
Mensaje №29376
Хотіла, з Вами трохи порозмовляти про Трампа 🇺🇸 та його політику…І ось що ми бачили 3 роки, від наших «європейських» партнерів - це звичайно, чудові хлопці і дівчата. Вони один наперед одного - 3 повних роки обзивають путіна диктатором, військовим злочинцем, - але продовжують з ним й надалі торгувати. Ми багато чуємо про санкції, котрі навіть якщо й приймались, то тривало це місяцями, а інколи цілий рік. Ну і санкції ці мали вигляд - «ми не будемо купувати російську нафту по вівторкам і пʼятницям». Ніхто Вам дорогі читачі не розповідав, чому зʼявлялись компанії десь на Кіпрі, а пізніше виявлялось, що умовний Киргизстан почав налагоджувати торгівлю з ЄС, і товарообіг між ними збільшився на 300%. Ніхто ж з наших «європейських партнерів» не розповідає звідки в Туреччини обсяги нафти котрі покривають потреби ЄС на 30+%. Звичайно,- бо ніхто не досліджуватиме, що це та ж сибірська нафта. Ну і звичайно, взамін - вони знову дуже стурбовані, коли їхні запчастини ми виявляємо у російських дронах та ракетах. Але ж це неважливо, правда? Головне ж не це! Головне вийти на трибуну й якнайголосніше обізвати путіна, й пообіцяти українцям 2-3 ракети і пару міліонів євро…🇺🇸 З іншої сторони ми бачимо Трампа. Котрого - при допомозі Алібаби (бо відверто Алібаба і інші відразу робили ставку на лояльних демократів, котрих можна вічно тихо доїти і у них майже відразу були некомфортні відносини з новою адміністрацією білого дому), в українських медіа зробили відвертим 🤡 клоуном. Смолій, доприкладу так увійшов в азарт, що досьогодні старається висміяти Трампа за будь що…Так от, Трамп 🇺🇸… Останній прийшов до влади і всяко старався підлеститись до путіна і засипав його компліментами, і будемо чесні робить це далі… Це звичайно обурило українців… Але, що ми бачимо під кінець 2025 року?! Трамп, співаючи оди диктатору рф, фактично розпочав його обанкрочення. США одноосібно забирають два танкери тіньового флоту рф, а ті котрі не забирають, вони дивним чином починають вибухати у водах як ближніх до України так і у водах за 10ки тисяч км від берегів України. Звичайно, при цьому співаються оди про всемогутні СБУ й ГУР, але ж ми всі знаємо, що наші воїни - 💪, ну але розвід дані мають теж велике значення 😉… Трамп звичайно на цьому не зупиняється, і забирає у путіна Венесуелу, сьогодні, я вже ділилась вам коротким відео від самих же представників рф, і думаю значення Венесуели на світовому ринку нафти ви вже зрозумі, як і зрозуміли - як стрімко почне летіти донизу ⬇️ цінник нафти рф…Але, як бачимо, — «клоуну» Трампу і цього мало. Зараз він буде витискати флот рф з берегів Гренландії, а паралельно, вже майже гарантовано завдасть удару по режиму в Ірані — відрубаючи путіну ще один палець впливу на близькому сході… звичайно він не робить це лише для нас, але він робить це нам на руку!То що краще? Кричати про путіна вбивцю на цілий світ, але вливати трильйони євро в його військову машину, чи все-таки стелити червоні доріжки і реально робити військову машину рф й путіна особисто банкротом?! - питання думаю 🤔 риторичне й зрозуміле розумним людям😉