Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Omelyan News
Añadido 14 jul. 2024

Omelyan News

@Omelyan_News
Número de suscriptores: 19 870
Fotos: 13,100
Videos: 692
Enlaces: 12,600
Descripción:
У нас не було і не буде смажених сенсацій і фейків. Ми спілкуємося з елітою і людьми, що реально хочуть і вміють робити зміни. Зв'язок з нами https://t.me/OmelyanNewsCommunication
Fuente

Omelyan News | США посилюють тиск на Угорщину через імпорт російської нафти, - Bloomb...

Logotipo de la comunidad de telegram - Omelyan News Omelyan News @Omelyan_News
1 950 Vistas/Alcance 2025-10-27 16:07 Mensaje №19991
🔖США посилюють тиск на Угорщину через імпорт російської нафти, - BloombergСША посилюють дипломатичний тиск на Угорщину, вимагаючи від Будапешта відмовитися від імпорту російської нафти та газу. Американська сторона заявила, що готова допомогти країні знайти альтернативні джерела постачання й координуватиме дії з сусідніми державами, зокрема Хорватією.Посол США при НАТО Метью Вітакер відкинув аргументи уряду Віктора Орбана про те, що статус Угорщини як країни без виходу до моря нібито змушує її залежати від постачань з росії. «Ми допоможемо нашим угорським друзям скласти плани, щоб позбутися російської нафти та газу», — заявив він в ефірі Fox News.Попри загальноєвропейський курс на енергетичну незалежність від москви після вторгнення росії в Україну у 2022 році, Будапешт продовжує збільшувати обсяги імпорту російських енергоносіїв. За даними Євростату, частка російської сирої нафти в постачанні Угорщини лише зросла.Така залежність створює додаткові ризики після того, як минулого тижня США запровадили санкції проти найбільших російських нафтових компаній, а ЄС оголосив про повну заборону операцій із «Роснефтью» та «Газпром нафтою» й планує припинити імпорт російського СПГ з 2027 року.Прем’єр Віктор Орбан заявив, що прагне «захистити» Угорщину від наслідків санкцій і веде консультації з керівництвом енергетичної компанії Mol Nyrt, яка продовжує купувати російську нафту завдяки тимчасовому звільненню від санкцій ЄС. Водночас Хорватія наполягає, що її нафтопровід має достатню пропускну здатність, аби забезпечити постачання і для Угорщини, і для Словаччини.Вашингтон очікує, що Будапешт розпочне конкретні кроки до скорочення енергетичної залежності від москви, попередивши, що подальше зволікання може поставити під сумнів енергетичну безпеку країни.💙💛 Omelyan News