Fuente
🇺🇦 Олексій Кулеба | Сумщина. Провели засідання штабу для координації дій міністерств, ДСНС...
13 700 Vistas/Alcance
2025-10-05 12:48
Mensaje №7205
Сумщина. Провели засідання штабу для координації дій міністерств, ДСНС, НКРЕКП, ОГТСУ, Нафтогазу, обласної військової адміністрацїі. Головувала Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко. Сумська область пережила потужну атаку дронами – ворог прицільно бʼє по енергетичній інфраструктурі. Частина громад залишилася без світла та газу. Вода подається за графіком. Наше завдання – якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів та відновити життєдіяльність територій.Аварійні бригади працюють в надскладних умовах, до регіону доставляємо додаткові генератори та обладнання.В області розгорнуто понад 220 Пунктів Незламності, які забезпечені звʼязком, теплом та водою. Після вчорашнього обстрілу залізниці тривають відновлювальні роботи.Маршрути в північних громадах Сумщини та Чернігівщини перебудовують під безпекову ситуацію – щоб не обривати сполучення і водночас мінімізувати ризики для пасажирів та працівників.На напрямку Київ–Шостка перевезення організовано у комбінованому форматі: потяг довозить людей до інших станцій, далі – синхронізована пересадка на автобуси. Зворотній маршрут працює за тим самим принципом.Приміські рейси тимчасово замінені автобусами.Так само разом з ОВА, Укрзалізницею та профільними службами переглядаються графіки і маршрути на півночі Сумської та Чернігівської областей. Формат руху адаптується до ситуації, як це вже відпрацьовано на інших прифронтових напрямках: мінімум часу зупинки, швидкі зміни під час тривог, регулярне оновлення графіків.Залізниця продовжує працювати навіть там, де ворог намагається зупинити рух країни.