Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online
Añadido 14 jul. 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Número de suscriptores: 1 509
Fotos: 1,780
Videos: 1,030
Enlaces: 2,490
Descripción:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Fuente

КУЧЕРЕНКО Online | Беруся стверджувати що така ситуація по всій країні, починаючи з Києва...

Logotipo de la comunidad de telegram - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
516 Vistas/Alcance 2025-07-30 08:58 Mensaje №5581
Беруся стверджувати що така ситуація по всій країні, починаючи з Києва!В результаті інепродуманих, я би сказав ідіотських, реформ» право контролю за тарифами комунальних підприємств, які належать ОМС, передали - кому?! Правильно - ОМС!«І щуку пустили в ріку!»До речі ініціював це багаторічний міський голова Гройсман, який дуже добре розумів завжди - який «клондайк» прихований у внутрішній кухні комунальних монополістів.Його звісно підтримали в цьому безумовно Кличко, Кернес, Труханов, Садовий та практично всі інші високоповажні міські голови.Тепер маємо повний тупик та 65 млрд грн «різниці в тарифах» в якості зобовʼязань державного бюджету без жодного джерела покриття.Я неодноразово писав, що #КМДА затвердило своєму КТЕ космічні витрати в мережах на рівні 26 відсотків!Це цинізм найвищого гатунку, на який чомусь заплющують очі!Ось чому потрібна нова тарифна методологія та жорсткий державний контроль за тарифоутворенням!«Слідство встановило, що посадовці щомісяця з 2021 до 2023 років перебільшували реальні витрати на «виробництво, постачання та транспортування теплової енергії, водопостачання та водовідведення». Вони підвищували різницю між затвердженими тарифами і фактичними витратами, а отримані розрахунки подавали до міської ради, які потім затверджувались без перевірки.«Це спричинило надмірні виплати з бюджету міської ради на суму майже 1,7 млн грн за тарифи теплопостачання та понад 11,5 млн грн за тарифи водопостачання», – йдеться у повідомленні. Загальні збитки склали понад 13 млн грн.Посадовців звинувачують за ст. 191 та 367 Кримінального кодексу України.»