Fuente
КУЧЕРЕНКО Online | Спробую бути максимально толерантним.У Києві відбулася якась дивна «ди...
400 Vistas/Alcance
2025-04-07 21:02
Mensaje №5221
Спробую бути максимально толерантним.У Києві відбулася якась дивна «дискусія» по нових тарифах на обслуговування будинків.Термін «дискусія» передбачає як мінімум наявність альтернативної точки зору та можливість опонентів висловити її.Цікаво - хто ж виступав опонентом профільному заступнику КМДА пану Пантелеєву, підпорядкованим та повністю залежним від нього керівникам комунальних КК, наближеним до КМДА головам ОСББ, які освоюють кошти міського бюджету, та якоїсь ГО, яка одночасно є приватною управляючою компанією?!Я взагалі не дуже розумію чому голови якихось київських ОСББ так стурбовані ціною обслуговування київських «неосббшних» будинків?! У них мало своїх проблем??Ми ж не ліземо із своїми порадами до них в ОСББ і не розповідаємо якими мають бути їх внески?!Чому раптом вони розповідають нам про те якою має бути ціна на псевдопослугу від комунальної КК в наших будинках??Дивно якось …Як на мене, в цій дискусії явно не вистачало одного головного учасника - сотен тисяч киян, яким КМДА зараз намагається пояснити як в результаті «прозорого конкурсу» в усіх районах перемогли 10 районних КК та чим для киян сумнівна «послуга» за 13 грн з метра буде кращою ніж така сама за 6.5 грн?!До речі, скоро будемо відзначати 11 років рішучих комунальних реформ в столиці.