Fuente
КУЧЕРЕНКО Online | У Києві проведено «конкурс» на призначення управителів багато-квартирн...
455 Vistas/Alcance
2025-02-21 09:05
Mensaje №5078
У Києві проведено «конкурс» на призначення управителів багато-квартирних будинків.За дивним збігом обставин в усіх 10 районах перемогли комунальні керуючі компанії.))❗Навіть незважаючи на те, що були альтернативні пропозиції із ціною послуги в півтора рази нижче.Районні адміністрації, яким підпорядковані КК, чітко впевнені що «доїти» киян мають право лише комунальні підприємства.Звернувся до урядових структур з пропозицією «навести різкість» на цю ситуацію.Монополізація ринку послуг очевидна, державний контроль за якістю та наданням послуги практично відсутній, державний ціновий контроль відсутній ( хоча це напряму вплине на субсидії з бюджету), значна частина послуг або не надається або надається в неповному обсязі, проконтролювати це мешканці не в змозі.І нарешті - мені абсолютно незрозуміло як всупереч закону в послузі на управління зʼявилося «прибирання прибудинкової території» без погодження її меж з мешканцями.❗Вартість послуги після «конкурсу» зростає вдвічі.Мені здається - треба негайно розібратися з поставленими а питаннями. Чи я не правий?!Так само як і розібратися - наскільки створення осбб рятує в цій ситуації та чи має бути осбб альтернативою якісній прозорій роботі комунальних компаній.