Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тім Келлер: біблійні думки.
Añadido 06 ene. 2025

Тім Келлер: біблійні думки.

@ObodrenieTimKeller
Número de suscriptores: 5 556
Fotos: 72
Videos: 3
Enlaces: 113
Descripción:
На каналі ми публікуємо корисні цитати, думки та уривки з книг Тіма Келлера (1950-2023), пастора Пресвітеріанської Церкви Викупителя у Нью-Йорку. Ідеї, питання, зв'язок: @bgnnk
Fuente

Тім Келлер: біблійні думки. | Чому кожен з нас має розуміти тих, хто виходить з полону?Перебування в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тім Келлер: біблійні думки. Тім Келлер: біблійні думки. @ObodrenieTimKeller
776 Vistas/Alcance 2025-08-19 12:16 Mensaje №719
Чому кожен з нас має розуміти тих, хто виходить з полону?Перебування в полоні — це один із найекстремальніших і психотравмуючих досвідів, який глибоко впливає на людину на всіх рівнях: емоційному, когнітивному, тілесному і духовному. Готуюсь до майстер-класу і знайшов цитати звільнених з полону, які дуже багато говорять про те, як важливо, щоб суспільство розуміло цей процес. Ось 3 цитатиВалерія «Нава» Суботіна Перші дні після виходу з полону нерви оголені, почуття дуже справжні. Ти виходиш, до тебе приходять люди і починають тебе жаліти. Чому? Ну, нічого собі, я пережила «Азовсталь», і не просто пережила, а робила там роботу, і це дуже класно. Потім я пережила полон, доволі успішно, якщо можна так говорити, гідно. Тебе починають жаліти, а ти думаєш: а чому ніхто не дивується, не говорить тобі про те, яка ти крута насправді. Які ви круті, дівчата.Люди часто роблять з тебе якийсь образ, ідеалізують: «От ти супержінка!», а ні чорта ти не супер жінка, просто попала в такі обставини й обрала боротися, не впасти, не вмерти, а продовжити боротьбу. Це – вибір.Будь-хто так може. Ми – такі ж цивільні люди. У більшості з моїх посестер і побратимів немає військових професій. Звичайні люди, які виконували свою роботу, а потім почалася війна.Це не якісь ідеальні люди, не супервоїни, це люди, які зробили вибір, і ви теж його можете зробити. Бути не жертвою, бути хижаком, бути тим, хто захищає свою родину. Друга, медикиня 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Галина Федишин Звичайно, відновлення після полону - це складно. Ти тривалий час перебуваєш без нормального спілкування, без нормального харчування, довгий період перебуваєш у дуже поганих умовах. І, звичайно, психологічно, я думаю, що цей період ще не закінчився, ще триває. Це неможливо пройти за місяць-два, чи навіть за півроку. Це такий відбиток, який залишається на все життя.І, думаю, мене зрозуміють всі військовополонені, які повернулися додому.Але велике значення має те, як тебе підтримують близькі, рідні, і взагалі як буде відбуватись цей період адаптації. Мені пощастило, в мене багато однодумців, в мене багато друзів, які вже повернулися з полону, і в нас є спільні теми, які ми можемо обговорити, - ті, які не можемо обговорити з іншими - з сім'єю, з психологами.В нас єІ в цьому плані ми підтримуємо одне одного. Тобто це основне, що ми тримаємося одне за одного і одне одного підтримуємо. Ігор Козловський (1954 - 2023), український учений, релігієзнавець, кандидат історичних наук, письменник, громадський діячЗгодом мені на голову наділи мішок і повели кудись. «Вас никогда не пытали?» Мене били струмом, душили, підвішували, ламали кістки. І я при цьому нічого не бачив. Лише голоси й біль, що заполонив усе тіло. [...] Але в якийсь момент зловив себе на думці, що всміхаюся. Тому що більше не боюся померти. Це означало, що вони мене вже не дістануть. Це перша думка. А друга, що я буду жити, а не виживати. Бо не боюся піти назавжди. Я буду тут і зараз, гідно переживатиму цей досвід і любитиму. У мене є сенси любові. До рідних і близьких, до життя, до Батьківщини. Я часто повторюю фразу: «Я боржник любові». Це не просто слова, це внутрішні переживання. Я повинен жити, щоб віддавати свою любов. Якщо хочете глибше навчитись як взаємодіяти і підтримувати - я буду проводити майстер-клас на цю тему.19 серпня. 19:00запис буде. реєстрація тут: https://forms.gle/1WJ2QbkQRy45P4hn6Всі матеріали, якими я ділюсь ці 2 тижні на каналі можна знайти за хештегом #Полон Якщо це корисно — поставте 🔥 або + в коментарях@bagnenkoPsy