Fuente
ОСББ Місто квітів (канал новин) | ПОВТОРНЕ ЗАТОПЛЕННЯ ПІДВАЛУ 1 ПІД'ЇЗДУ14 січня підвал було затоплено ч...
2 070 Vistas/Alcance
2026-01-16 10:20
Mensaje №2946
😭ПОВТОРНЕ ЗАТОПЛЕННЯ ПІДВАЛУ 1 ПІД'ЇЗДУ14 січня підвал було затоплено через аварію на каналізаційних мережах — наші працівники весь день прибирали наслідки.15 січня затоплення сталося знову.Безвідповідальне користування каналізаційною мережою різко підвищує ризик затоплень — аж до щоденних, як зараз. Важливо донести ці правила до всіх мешканців. Перешліть дане повідомлення вашим членам сімей, орендарям, сусідам та повідомляйте вашим гостям.КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО зливати у каналізацію:❗️ залишки будівельних матеріалів❗️ наповнювач для котячого туалету❗️ вологі нерозчинні серветки❗️ ганчірки, памперси, засоби гігієни, вату, ватні палички тощо❗️ будь-які інші предмети, для яких каналізація не призначенаПравила користування каналізацією є загальними та обов’язковими для всіх під’їздів. Однак саме каналізація 1 під’їзду через свої конструктивні особливості реагує на порушення найгостріше — тут наслідки з’являються миттєво й у найбільш руйнівній формі.Закликаємо вас до відповідальності та людяності 🙏💔Зараз всі наші працівники працюють у надзвичайно напруженому режимі: сніг, ожеледиця, постійні відключення та щоденні нестандартні та надзвичайні ситуації у звʼязку з цим.🙏🙏🙏Величезне прохання до мешканців 1 підʼїзду не додавати нам роботи.Це особливо важливо, бо підвал вашого підʼїзду один з небагатьох доступних та обладнаних для перебування в ньому під час тривог, але через аварії знаходитися там неможливо.