Об'єднання шукає працівниківДВІРНИКАУмови:• Змінний графік роботи: 8-годинний робочий день, 5 днів на тиждень.• Заробітна плата: 20 000 грн • Обов'язки: прибирання прибудинкової території, робота з вторсировиною, покос трави влітку/прибирання снігу взимку, тощо.• Оплачувана відпустка 24 календарних дні.За потреби можливе проживання у підвальному приміщенні.Можемо розглянути вахтовий метод. КОНСЬЄРЖАУмови:• офіційне працевлаштування• Графік: 2/2, або 3/3 з 8:00 до 20:00• Заробітна плата: 6658 грн після вирахування податків• Оплачувана відпустка: 24 календарні дніОбов’язки консьєржа:• Контроль доступу у під’їзд• Ведення журналів відвідувачів• Підтримання чистоти та порядку (ліфтовий хол, сходова клітина, вхідна група)• Видача ключів від технічних приміщень• Контроль роботи пожежної сигналізації• Взимку — прибирання снігу біля входу• Влітку — догляд за квітами у вазонах• Інші доручення від адміністраціїЗа деталями звертайтеся за номером тел. 067 161 01 96 Пн-Пт з 9:00 до 18:00@officeosbbmk
🚫ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ/ОБЛАДНАННЯ У МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯСусіди, на жаль, спостерігаємо в нашому будинку відсутність культури користування загальними коридорами, холами, технічними шафами, тощо. ❗️Місця загального користування (в тому числі шафи лічильників води/тепла) не можуть слугувати місцем для зберігання ваших особистих речей чи обладнання. Йдеться, зокрема, про:• полиці для взуття, меблі, коробки• будівельні матеріали чи сміття• особисті речі, які “тимчасово не помістились”• будь-яке обладнання, у тому числі системи резервного живлення (інвертори, акумулятори тощо)📄 У вашій приватній власності є виключно ваша квартира.Для певності ви можете ознайомитись із вашим витягом з державного реєстру про право власності і дізнатися скільки квадратних метрів належить особисто вам. У технічному паспорті ви знайдете чітко окреслені межі вашої власності.Звертаємо увагу, що там немає шаф лічильників води/тепла, загального коридору, тощо.Використовуючи їх для розміщення ваших особистих речей чи обладнання, ви захоплюєте майно, яке вам особисто не належить. ⚠️ Чому це важливо:• це питання пожежної безпеки.• це ускладнює доступ до комунікацій у разі аварій.• це захаращує місця загального користування.Ми розуміємо, що хтось міг вчиняти подібні дії, не маючи наміру нашкодити. Можливо ви не знали чи не задумувалися над цим, але якщо ми хочемо жити у охайному та безпечному будинку, то маємо переглянути свій підхід до питання розміщення особистих речей в місцях загального користування. Ви і ваші сусіди заслуговуєте на цеВсі особисті речі/обладнання мають бути прибрані з місць загального користування до 1 травня.В разі ігнорування даної вимоги ми будемо вважати розміщені речі у місцях загального користування безхазяйними і змушені їх демонтувати/прибрати та вивезти за ваш рахунок.Дякуємо за розуміння та повагу до спільного простору
ПОЗАЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИПовідомляємо про намір провести загальні збори у найближчі дні у зв’язку з необхідністю прийняття важливого рішення.Йдеться про експериментальний проєкт, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2026 р. № 353, метою якого є забезпечення електричною енергією систем життєзабезпечення багатоквартирних будинків під час аварійних та планових відключень електричної енергії.🔌 Що це означає для нашого будинку:📍 можливість безкоштовно отримати обладнання з переліку: - генератор - інвертор - акумулятори📍усі супутні витрати покриває держава: - проєктування - закупівля обладнання і витратних матеріалів - монтаж і підключенняЦе чудова можливість отримати потужний генератор, який посилить нашу енергетичну безпеку та зможе заживити критичну інфраструктуру будинку та зарядити наші акумулятори за тривалої відсутності електроенергії та сонячної генерації взимку. І все це без залучення коштів співвласників. Тож зараз вкрай важливо активізуватися і проголосувати за це рішення максимально швидко, оскільки терміни вкрай обмежені.Інакше ця можливість пройде повз наш будинок.⏳ Дуже важливо до 18 квітня проголосувати дане рішення, щоб встигнути підрахувати голоси, належним чином оформити протокол та передати його до уповноваженого органу місцевої влади.Тому діємо максимально швидко:✔️У найближчі дні буде оголошено дату зборів ✔️ Проведемо коротку зустріч на спортивному майданчику ✔️ Після цього розпочнемо збір голосівОфіційне повідомлення про скликання загальних зборів з порядком денним буде опубліковано всіма доступними способами: інформаційний канал, чати під'їздів і будинку у телеграмі, додаток Дах, розсилка електронною поштою, дошки оголошень у під'їздах.🙏 Просимо:• бути на зв’язку• активно долучитися до голосування• повідомити сусідів і допомогти їх залучитиСподіваємося підготувати наш будинок до наступної зими ще краще, але все залежить тільки від нас з вами.Дякуємо за вашу відповідальність!
ПІДВАЛ 1 ПІД’ЇЗДУ вже доступний для використання ВАЖЛИВО! Будь ласка, переставляючи ваші речі, піднімайте їх аби не нашкодити покриттю підлоги.Станом на зараз ми зробили:- Санвузол- Резервне освітлення - Резервні розетки, які за необхідності заживлюються від генератора- Приямок для відкачування рідини у разі затоплення- Поштукатурили стіни, де це було необхідно- Пофарбували стіни- Вирівняли підлогу- Погрунтували та пофарбували підлогу.Наразі перед нами стоїть питання якими меблями облаштовувати цей підвал, щоб це було зручно для всіх мешканців, які ним користуються.Дозволити зберігати габаритні м'які меблі ми не можемо з кількох причин:- підвал час від часу затоплює, зокрема нечистотами. М'які меблі вбирають запах і вологу і довго не висихають.- мешканці, які приходять без речей часто не знають якими меблями можна користуватися, якими ні. Часто ці меблі бронюють місце для людей, які не приходять під час тривоги, в той час як іншим відвідувачам не вистачає місця.- санітарний стан. З досвіду інших будинків, у м'яких меблях можуть заводитися клопи та воші, які потім дуже непросто вивести.- користувачі габаритних меблів час від часу їх тягають, пошкоджуючи фарбу. Вже маємо такі пошкодження, на жаль.Будь ласка, прохання до мешканців, які користуються підвалом, долучитися до обговорення подальших кроків щодо його облаштування у чаті будинку.
НЕСТАЧА ДВІРНИКІВСусіди, хочемо відверто повідомити про ситуацію з прибиранням території і попросити вашої допомоги.🙏Поширте, будь ласка, інформацію про вакансію двірника серед знайомих, у своїх чатах та групах.Текст для поширення у наступному повідомленні.❓Чому це вкрай важливо❗️Знайти двірників останнім часом дуже складно. Наші сусіди - 58 будинок уже понад пів року шукає працівника, але вакансія досі залишається відкритою. Днями звільнився й один з наших двірників.Наразі в обох будинках по одному двірнику замість двох мінімально необхідних. У такій ситуації працівники змушені працювати без вихідних.Ми вже пропонуємо зарплату вищу, ніж передбачено нашим кошторисом, але навіть за таких умов знайти працівників поки не вдається.Тому просимо вас із розумінням поставитися до ситуації - певний час прибирання може виконуватися повільніше або не в повному обсязі, але ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб мінімізувати такий перебіг подій.І ще раз наголошуємо, що дуже потребуємо вашої допомоги у пошуку двірника.Дякуємо вам за підтримку та розуміння.Ниже розміщуємо оголошення про пошук двірника.
ЗАМІНА ТА УТЕПЛЕННЯ ТРУБОПРОВОДІВНадзвичайно раді повідомити про завершення надскладного дворічного проєкту із заміни труб гарячого водопостачання та утеплення труб гарячого водопостачання і центрального опалення, реалізованого завдяки перемозі у конкурсі проєктів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва (70/30) за рахунок коштів міського бюджету.Перед підписанням акту приймання-передачі робіт просимо вас долучитися і додатково перевірити стан трубопроводів і теплоізоляції у вас на поверсі та у ваших шафках з лічильниками.Якщо у вас виникнуть зауваження або запитання - просимо до 1 лютого надіслати фото та короткий опис проблеми у телеграм @OfficeOSBBMK.Звертаємо увагу, що не всі візуальні особливості є недоліками: у деяких місцях прокладання труб має технічні обмеження, тож інакше виконати роботи було неможливо. Усі звернення будуть опрацьовані та відфільтровані з урахуванням технічних норм і враховані під час приймання робіт.Дякуємо за вашу уважність і співпрацю 🤍
Як повідомити про аварію якщо немає зв'язку❓(даний алгоритм діє лише у випадку відсутності мобільного зв'язку!)З огляду на тривалу відсутність електроенергії може пропасти мобільний зв'язок.В такому випадку, щоб повідомити аварійну службу про аварію, оформіть вашу заявку письмово у вайбері або, якщо не маєте вайберу, то у телеграмі (але вайбер у пріоритеті у диспетчера) на звичайний номер +380938680303❗️Дуже важливо надати максимально вичерпну інформацію:- Чітко вказати адресу: вулиця, номер будинку, номер під'їзду, поверх;- Якомога детальніше описати місце аварії (праворуч/ліворуч від ліфту, у шафі лічильників води/тепла, тощо);- Максимально описати саму аварію (наприклад: тече зі стелі, мокра стіна, труба, тощо);- Якщо можливо зробіть фото чи відео;- Вказати від кого надана заявка (ваше прізвище, ім'я, номер квартири та контактний номер).📍В роботу будуть братися виключно будинкові заявки. Для вирішення квартирних питань шукайте сантехніків та електриків самостійно.Також продублюйте вашу заявку у телеграмі на один із номерів:- офісний номер +380671610196 @OfficeOSBBMK- номер керуючої +380938524352 @MistoKvitiv2 +380971077381 @MistoKvitivOSBB
😭ПОВТОРНЕ ЗАТОПЛЕННЯ ПІДВАЛУ 1 ПІД'ЇЗДУ14 січня підвал було затоплено через аварію на каналізаційних мережах — наші працівники весь день прибирали наслідки.15 січня затоплення сталося знову.Безвідповідальне користування каналізаційною мережою різко підвищує ризик затоплень — аж до щоденних, як зараз. Важливо донести ці правила до всіх мешканців. Перешліть дане повідомлення вашим членам сімей, орендарям, сусідам та повідомляйте вашим гостям.КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО зливати у каналізацію:❗️ залишки будівельних матеріалів❗️ наповнювач для котячого туалету❗️ вологі нерозчинні серветки❗️ ганчірки, памперси, засоби гігієни, вату, ватні палички тощо❗️ будь-які інші предмети, для яких каналізація не призначенаПравила користування каналізацією є загальними та обов’язковими для всіх під’їздів. Однак саме каналізація 1 під’їзду через свої конструктивні особливості реагує на порушення найгостріше — тут наслідки з’являються миттєво й у найбільш руйнівній формі.Закликаємо вас до відповідальності та людяності 🙏💔Зараз всі наші працівники працюють у надзвичайно напруженому режимі: сніг, ожеледиця, постійні відключення та щоденні нестандартні та надзвичайні ситуації у звʼязку з цим.🙏🙏🙏Величезне прохання до мешканців 1 підʼїзду не додавати нам роботи.Це особливо важливо, бо підвал вашого підʼїзду один з небагатьох доступних та обладнаних для перебування в ньому під час тривог, але через аварії знаходитися там неможливо.
🔔 Інформація щодо внесків до Фонду безпеки з 01 січня 2026 рокуПовідомляємо, що у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 01 січня 2026 року змінюється розмір внеску до Фонду безпеки.📌 Відповідно до рішення Загальних зборів від 15.10.2024 "Затвердити щомісячний обов’язковий внесок співвласників житлових приміщень будинку до Фонду безпеки у розмірі: • 4,7% від розміру мінімальної заробітної плати за кожне житлове приміщення співвласника • у зв’язку із забезпеченням у під’їзді № 7 додаткових годин роботи консьєрж-сервісу, для власників під’їзду № 7 крім внеску до Фонду безпеки, додатково затвердити щомісячний обов’язковий внесок у розмірі:1,3% від розміру мінімальної заробітної плати за кожне житлове приміщення співвласника у під’їзді № 7. •1,85% від розміру мінімальної заробітної плати за кожне нежитлове приміщення співвласника.📊 Тож, починаючи з 01.01.2026 внесок до фонду безпеки становитиме:✔️для квартир - 407 грн (був 376,00 грн, зросте на 31 грн)✔️для квартир 7 під'їзду додатково - 113 грн (був 104,00, зросте на 9 грн)✔️для нежитлових приміщень - 160,00 грн (був 148,00 грн, зросте на 12 грн).⏰ Нагадуємо, що сплата внесків здійснюється до 20 числа поточного місяця.Датою оплати вважається дата зарахування коштів на рахунок ОСББ.Дякуємо за своєчасну оплату 💙
ПАРКУВАННЯ У МІСТІ КВІТІВважлива інформаціяЦього місяця Об'єднання підписало меморандум для синхронізації заходів, що застосовуються до порушників паркування на території всього житлового комплексу "Місто квітів".Меморандум укладено між: • ОСББ «Місто Квітів» • ОСББ «Місто Квітів 2» • ДП "Експуатаційна служба "Місто квітів" • Представниками ініціативних груп будинків 52, 52-А та 54.Меморандум передбачає синхронне реагування на порушення правил паркування одночасно на обох КПП, незалежно від того, на території якого будинку зафіксовано порушення. У разі порушення з усіх користувачів квартири знімається авторизація, внаслідок чого обмежується доступ авто на територію та можливість робити одноразові заявки на проїзд. Нагадуємо основне з правил паркування на території Об'єднання:📍Заборонене паркування другим рядом.📍Зупинка у "кишенях" перед під'їздами позначена "жовтими конвертами" дозволена до пів години та призначена виключно для висадки/посадки пасажирів, вигрузки/погрузки вантажу.📍Заборонено паркування на поворотах📍Заборонено паркування на пішохідних переходах📍Заборонено рух та паркування на газонах та тротуарах📍Паркуючись, зважайте на розмітку.Сподіваємося, дані заходи сприятимуть формуванню культури цивілізованого паркування з повагою до пішоходів та інших учасників руху не лише у нашому житловому комплексі, але й за його межами.