Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр)
Añadido 14 jul. 2024

60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр)

@OMIBr_60
Número de suscriptores: 5 735
Fotos: 1,050
Videos: 643
Enlaces: 507
Descripción:
60-та Інгулецька ОМБр у складі Третього Армійського корпусу. Підрозділ ЗСУ, який захищає країну у війні з російськими ворогом. Підтримати: https://60brigade.mil.gov.ua/support.html

👥 Número de suscriptores

5 735
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +61

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 150
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 1,289
ERR: 37.49%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр) 2025-09-10
60 окрема механізована Інгулецька бригада 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні відрекомендував особовому складу нового начальника Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – полковника Романа Качура.Це була не традиційна церемонія, а щирий і професійний діалог про майбутнє вищої військової освіти та якісні перетворення у підготовці офіцерів Збройних Сил України.Перед полковником Качуром стоїть складне, але надзвичайно важливе завдання - забезпечити якісну підготовку офіцерів, які не тільки володітимуть теоретичними знаннями, але й будуть готові до ведення сучасної маневреної війни, командуватимуть підрозділами в умовах високотехнологічного поля бою та швидкої зміни обстановки.Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного має стати не лише центром військової освіти, а й справжнім серцем нашої армії, де формується еліта Сухопутних військ, де народжуються лідери, які приймають рішення і визначають долю битв.Окремо наголошу: у нас є все для того, аби перетворити Академію на один із найкращих закладів сучасної військової освіти у світі.У зв’язку з цим хочу вкотре звернутися до викладачів та особового складу Академії. Ваша місія – формувати не лише військових професіоналів, а й справжніх патріотів, лідерів, які своїм прикладом надихатимуть підлеглих та весь вільний демократичний світ.Окремо звертаюсь до шановних курсантів, пам’ятайте: кожен із вас – майбутнє нашого війська. На ваших плечах лежить відповідальність за тих, кого ви поведете за собою у бій. Використовуйте кожен день у стінах Академії, щоб здобувати знання, розвивати свої навички та гідно служити українському народові.На завершення, ми живемо в час великих викликів, але також і великих можливостей. Разом, завдяки вашій наполегливій праці, відповідальності й відданості, ми зможемо забезпечити незламність і міць Збройних Сил України.Разом до перемоги! Слава Україні!
Продовжуємо знайомити вас з воїнами-артилеристами 60 окремої механізованої Інгулецької бригади! До повномасштабного вторгнення життя Анатолія було зовсім іншим: він працював на заводі в місті Запоріжжя. Та коли ворог прийшов на нашу землю, чоловік сам пішов у військкомат і став на захист рідної країни. «Тут веселіше, побратими як родина. Працюємо, захищаємо свою Батьківщину», — говорить він з усмішкою, хоч війна й наклала свій відбиток на душу кожного з них.Перші дні повномасштабної війни були нелегкими. «Коли потрапляєш під артобстріл, тіло тремтить, потім навіть починаєш заїкатися, але відступати соромно. Адже хлопці тут, а я такий самий, як вони», — розповідає Анатолій. Для нього совість — це незмінний компас, що тримає його на бойових позиціях.Анатолій завжди пам’ятає про своїх дітей, сподіваючись, що війна не торкнеться їхнього життя. Синові Дімі він передає великий привіт, зізнаючись, як сильно любить та скучає. Згадує Анатолій й свого пасинка: «Для мене Амін — як свій, рідний. Люблю його сильно і бажаю, щоб у нього все було добре», — говорить воїн із теплом.  «Хотілося б, щоб це все закінчилося, і діти більше не бачили війни», — каже військовий.Попри важкі моменти, які Анатолій переживає на фронті, він сповнений віри в Перемогу й мріє, що після неї зможе трохи відпочити, а потім, якщо знадобиться, знову стане на захист країни. А поки що Анатолій та його побратими продовжують свою справу, підтримуючи один одного як справжня родина. «У нас комбат є, він нам заміняє і батьків, і братів з сестрами. І похвалить, і насварити може», — посміхається чоловік.#60бригада #stoprussia #60ОМБр #зБогомзаУкраїну #ЗСУ #WarInUkraine #11армійський_корпус
​​Заява, яка була оприлюднена очільником країни-агресора на саміті БРІКС, щодо оточення українських військ в Курській області не відповідає дійсності.Це відверта дезінформація, яка не відображає реальну ситуацію. Українські війська продовжують активні дії на Курському напрямку, третій місяць поспіль знищуючи бойовий потенціал ворога. Попри шалений тиск противника на цьому напрямку, окупанти зазнають відчутних втрат в особовому складі та військовій техніці. Зокрема, починаючи з 8 серпня по теперішній час, російські війська на цій ділянці фронту втратили:В особовому складі – 17819 осіб.З них:безповоротні – 6662 особи;санітарні – 10446 осіб;полонені – 711 осіб.Втрати ворога, за цей же період, в озброєнні та військовій техніці:45 танків;256 бойових броньованих машин;565 одиниць автомобільної техніки;99 артилерійських систем;5 реактивних систем залпового вогню.Дякую українським воїнам за стійкість, витримку і справжню мужність, яку ви демонструєте нашому споконвічному підступному ворогу на усіх ділянках і напрямках фронту!Слава Україні!
До уваги громадськості та медіаЗ моменту набуття чинності змін, які стосуються мобілізаційної політики в цілому, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” було внесено ряд суттєвих змін, які стосуються порядку призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, який було уточнено Постановою Кабінету міністрів України від 16 травня 2024 року № 560.Не дивлячись на широку інформаційно-просвітницьку кампанію, яку проводить держава в частині роз’яснення мобілізаційних заходів, почастішали випадки поширення викривленої та не перевіреної інформації, яка спрямована на підбурювання та розхитування суспільно-політичної обстановки в середині країни, нагнітання соціальних настроїв серед населення та, як наслідок, зриву мобілізації громадян України до лав Сил оборони України.Нагадаємо, що будь які викривлення та маніпулятивні тлумачення вимог чинного законодавства України відносно мобілізаційних заходів чи поширення не правдивої (компрометуючої) інформації спрямованих на підрив безпекових заходів держави в цілому, надання будь-яких оціночних суджень без чіткої їх аргументації і достовірних фактів та їх поширення через різноманітні канали (особливо Інтернет-медіа) з корисливою метою (умислом) слугують лише одній єдиній меті – підривати довіру суспільства до державних інституцій та Сил оборони України в цілому. Зазначимо, що Законом України від 8 квітня 2014 року № 1183-VII “Про внесення змін до Кримінального кодексу України” Розділ 1 Особливої частини “Злочини проти основ національної безпеки України” доповнений статтею 114-1 “Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань”. Відповідно до нього, компетентні органи можуть порушувати відносно таких осіб кримінальні провадження задля захисту законної діяльності Сил оборони України та безпеки громадян, що є найважливішим завданням всіх складових сектору безпеки і оборони України.Спекулятивні дії в інформаційному просторі, які полягають у прямих звинуваченнях начебто не законних дій представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки будуть перевіряти правоохоронні органи в межах їх повноважень та компетенцій.В той же час, всі наявні порушення з боку самих ТЦК та СП не залишаються без належної оцінки та контролю з боку командування Сухопутних військ. Кожному випадку надається належна правова оцінка з усіма санкціями, які передбачає чинне законодавство України.Також, зазначимо, що в усіх без виключення обласних центрах України налагоджено дієву взаємодію обласних ТЦК та СП з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.Командування Сухопутних військ Збройних Сил України вкотре закликає громадян України, медіа всіх форм власності та приналежності, інтернет-блогерів – послуговуватись виключно офіційною та перевіреною інформацією. Всі, без виключення, комунікаційні структурні підрозділи Оперативних командувань, частин та підрозділів Сухопутних військ, ТЦК та СП працювали, працюють і будуть працювати в режимі 24/7 заради належної інформаційної підтримки і зворотного зв’язку та до нашої спільної Перемоги.Тільки спільними зусиллями та усвідомленими діями ми можемо побороти ворога.Наша сила – в єдності!
Позивний "Рижий" — це прізвисько закріпилося ще зі школи. З 2022 року "Рижий" у лавах Збройних сил України. Спочатку служив у Житомирському ВСП, а з квітня 2023 року воює в складі 60-ї омбр як піхотинець. Разом із побратимами вони змінюють один одного на позиціях, облаштовують укріплення, часто готуючи їх до захисту від ворожих дронів.У перший бойовий вихід було лячно, але завдяки підтримці досвідчених бійців та командира страх потроху відступив. З кожним новим виходом він розумів, що це — необхідна частина служби.Найбільше "Рижого" вразило ставлення командування до бійців та злагодженість колективу. Усі підтримують один одного, ніхто нікого не підводить. Важливою є взаємна підтримка та турбота, особливо у складних ситуаціях.Військові будні заповнені тренуваннями: стрільби, теорія, практика штурмів та зачисток. Мало часу для відпочинку, але найцінніші моменти — це дзвінки рідним. Дочка, маленький онук — спілкування з ними знімає напругу й надає сили рухатися далі. Головне — повернутися живим і здоровим до своєї родини.#60бригада #stoprussia #60ОМБр #зБогомзаУкраїну #ЗСУ #WarInUkraine #11армійський_корпус
🇺🇦Позивний «Білий»: «Присіли на доріжку і на бойові».🔹В ЗСУ з 24 лютого 2022 року, відразу у 60-ту бригаду🔹Зараз 24 роки — до бригади потрапив у 21 рік🔹Вивчався на штатного військового, хотів стати офіцером, вступив до Львівського університету імені Сагайдачного, але вирішив не закінчувати. З початку повномасштабного вторгнення прийняв рішення йти воювати.🔹У 60-й бригаді обіймає посаду старшого навідника 120 мм міномета📌Білий завжди на позитиві. За всю війну жодного разу не думав, що не вийде. Характер такий, що завжди позитивний. Страх давно відсутній. Переживання є, а страху немає.На початку війни був бусолістом на 120 мм мінометі під час Херсонської кампанії. Там було набагато більше боєкомплекту, активні бойові дії. Потім був на РСЗВ "Град" під час бахмутської кампанії. РСЗВ не так подобалося — дуже далеко стояли. Ти стріляєш — по тобі не стріляють, нецікаво. Потім був оператором безпілотника."Саме моє це 120-мм міномет, вважаю, душа лежить до трубки 120."🔹Перший бойовий вихід 11 березня 2022 року в населеному пункті Заградівка, ще на Херсонщині. Нас висадили 30 воїнів. Ми піднялися на гору на підтримку піхоти, а піхоти там не виявилося. Ну і прийняли піхотний бій. Виїхало дві одиниці ворожої техніки, так що довелося приймати піхотний бій. На той час вже були у мінометниках.Після бойового виходу вистачає роботи: обслуговування міномета, ремонт машин, але сон найважливіший для відновлення.🔹Найбільш запам'ятався момент, коли ми проводжали піхоту чотирма 120 мм мінометами та накрили кулеметника, якого намагалися вивести ще вісьмох, а ми їх усіх на одному місці та залишили. Кожен бойовий вихід по-своєму запам'ятовується.Але найбільш пам'ятною стала історія, про собачку, яки прибилася до нас на Херсонщині. Вечір перед бойовим виїздом, всі вже зібралися – а вона почала народжувати цуценят. Народилося рівно стільки, скільки нас було у підрозділі. З тих її діточок одна собачка ще досі з нами – Нона.🔹Вдома на "Білого" чекають мама, сестра, дівчина, бабуся.З появою дронів на війні все одно є потреба в бусолісті. Бусоліст завжди був потрібен і буде. Бусоліст — це людина, яка орієнтує гармату в основному напрямку стрільби. Тому без бусоліста нікуди.