Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | ​​РЕКВІЄМ ПО КОМПЕТЕНТНОСТІ***І два, можливо, останні слова, про "Обух...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
3 250 Vistas/Alcance 2026-02-07 12:36 Mensaje №10699
​​РЕКВІЄМ ПО КОМПЕТЕНТНОСТІ***І два, можливо, останні слова, про "Обухівські вісті".1. так, останні 20 років це джерело корупції, а не інформації.2. Разом з тим, газетці років 100. На ній виросли покоління обухівчан.3. Вона давно перестала бути частиною нашої ідентичності, але лишилася частиною історичного обухівського коду.4. Її можна було врятувати, але для цього треба мати мозги і трошки некорумпованої політичної волі.5. Для цього треба було запустити пул: сайт + мережі + месенджери. Суми в 1,7 млн. хватило би поза очі.6. Її хватило би на повноцінну редакцію + десяток авторів на аутсорсі. 7. Це врятувало би газету, дало б роботу людям, зшило би місто на рівні представницької автури, зафіксувало би його "цифрове тіло".8. Додайте до цього роботу над оцифровкою архіву газети і пазл складеться.Але, не так склалося як гадалося."Обухівські вісті" як ялова корова: допоки її можна було доїти, її утримували. Після припинення лактації - на бійню історії.Пам'ятаєте цукровий завод у Григорівці? Той, шо працював поколіннями, а потім був моментально порізаний "міцним господарником"? Так і тут.