Fuente
Обухів first! | ЧУДА НЕ СТАЛОСЯ(хоча, будьмо відвертими, воно і не очікувалося)***Сесі...
3 000 Vistas/Alcance
2026-01-30 07:31
Mensaje №10650
ЧУДА НЕ СТАЛОСЯ(хоча, будьмо відвертими, воно і не очікувалося)***Сесія закрилася, чуда не сталося.Тезово:1. 2025 - отримуємо 2 установки, сиплемо бісером обіцянок про тепле і світле майбутнє в темному океані потенційних блекаутів;2. 2026 - блекаути приходять, очікувано і безкомпромісно. Але, концепція міняється - виявляється, в 2025 ми пожартували і не запустилися;3. Вчорашня сесія - п'єса з двох частин, схожа на грандіозну сварку.В першій частині оруть наче припарені всі, без огляду на чини, статуси і виховання. Оруть так, що навіть звиклі до дурдома міськрадівські таргани думають, шо почалася Третя Тарганяча війна.В другій частині на сцену випускають якогось юродівого, котрий крім того, що підключається до хора, грає роль такого потрібного місту "морального авторитета і арбітра".Висновки:1. діалогова культура - ноль.2. комунікація з громадськістю - рівень бога (сарказм, іронія, гротеск)3. "ряжений" тіп як технологія - дешеве і позорне дно.Головне: - я так і не зрозумів віддали установки Славутичу чи ні;- будуть пробувати інсталювати в Обухові чи ні.Цікаве: Окремо порадувала найпатріотичніша "сивочола" гетьманська партія, її фракція в Обухівській міській раді.Це той рідкісний випадок, коли на її платформі можна відкрити цілий урологічний кабінет. Адже такий глибокий скрінінг владних кишок своїм язиком може дозволити собі тільки Обухівська ЄС.