Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | ​​КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ***13–14 листопада на Київщині пройшов Обласний ф...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
4 019 Vistas/Alcance 2025-11-23 06:30 Mensaje №10445
​​КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ***13–14 листопада на Київщині пройшов Обласний форум-фест української ідентичності «Свої. Рідні». Захід об’єднав понад 70 учасників із різних громад області — молодь, освітян, митців, культурних діячів та військових.Відбулося це у Богуславі, що вкотре підтвердило мою гіпотезу про існування так званого "богуславського культурного чуда".Явище це багатомірне і включає в себе купу взаємодоповнюваних напрямків: від етнографічних до історичних досліджень; від екскурсій до фестивалів; від майстер-класів до виставок тощо.Питання чому у них вийшло мучить мене не перший день.Але більш-менш притомне припущення з'явилося лише нещодавно.1. ВІК. Більшість учасників руху люди віком 25-45.2. КОМАНДА. Наскільки я розумію в тій чи іншій формі кістяк є.3. МЕНЕДЖМЕНТ. Найважливіша частина. Є ті, хто вміє шукати і залучати ресурси.4. БЛАГОДІЙНИКИ. Не буду стверджувати, що в основі ривка лежить діяьність МХП, але те, що холдинг вкладається в Богуслав і Миронівку, поза сумнівом.5. ВЛАДА. Теж не знаю, втім, здається, що колаборація якшо і існує то незначна. Іншими словами, люди розуміють, що хоч зіпсувати - скооперуйся з чиновниками.Відтак, формула "богуславського культурного чуда" проста: менеджмент + фандрайзинг + ентузіазм - бюрократи.Іншими словами, кадри вирішують все.Чи є вони в Обухові?Ні. У нас немає людей певного віку, заряженості містом і з потрібними комерційними скілами.Немає молоді (вона у Києві), немає команд (крім "рушникістів"), немає менеджера (об'єднавчого фактора), немає благодійників ("картонка" вдавиться).***Втім, я не вважаю це моральною проблемою з її вічним пошуком винних. Проблемка соціальна: те, що раніше "вимивав" Київ "домила" війна. Відтак, Обухів просто позбавлений потрібного для ривка людського капіталу. І здається, не лише у культурній сфері.