Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | ​​Де в Обухівській громаді завтра буде темно***ДТЕК потихеньку розходи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
4 190 Vistas/Alcance 2025-10-21 15:02 Mensaje №10348
​​Де в Обухівській громаді завтра буде темно***ДТЕК потихеньку розходиться і відключає швидше, більше, частіше. З цікавого: їх бази даних. Згідно з ними, виявляється, в Обухові є адміністративно-територіальна одиниця "Урочище Педина". Можливо, йдеться про духів цього місця, позаяк офіційно це ботанічний заказник. Але світло вимикатимуть і їм👻. Спойлер: світло хтонічним жителям Педини вимикатимуть 23 жовтня.***По суті, ЗАВТРА, 22.10.2025, постраждаютьКРАСНЕ, де обіцяють відсутність електрики з 08:30 до 19:30 по вул. Виноградна, вул. Приозерна, вул. Загребля, вул. Косинки, вул. Малишка Андрія, вул. Миру, вул. Набережна, вул. Нова, вул. Новоселиця, вул. Підгірна, вул. Садова, вул. Соборна, вул. Українки Лесі, вул. Франка, вул. Шевченка, вул. Юність, вул. Юності.ДОЛИНА, де те саме буде з 08:30:00 до 19:30:00 на вул. Калинова, вул. Козацька, вул. Лісова, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Незалежності, вул. Садова, вул. Солов`їна, вул. Франка, вул. Шевченка, вул. Ярова.СЛОБІДКА, 08:30-19:30, вул. ШкільнаДЕРЕВЯНА, 08:30-19:30, СТ «Діброва»КОЗІЇВКА, 08:30-19:30, І. Франка, вул. Миру, вул. Приозерна, вул. Франка***Темрява електрична це погано, але темрява душевна - гірше. Не губіться в ній. Любіть Україну, ненавидьте кацапів.