Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | ​​Обухівська поліція розповіла про те, що на Обухівщині вівчарка покус...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
2 880 Vistas/Alcance 2025-09-11 16:16 Mensaje №10159
​​Обухівська поліція розповіла про те, що на Обухівщині вівчарка покусала меншу собаку, відтак, поліція проводить перевірку.Канва:1. За повідомленням чоловіка, його дружина вигулювала собаку, коли з території сусідньої ферми вибігла вівчарка та напала на їхнього улюбленця.2. Потерпілого собаку з травмами доставили до ветеринарної клініки.Вам теж здається дуже дивним цей реліз? Собака покусала собаку і на тобі - "за даним фактом працівники поліції внесли відомості до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події". Виявилося, що все не так просто. Просто, за словами власника постраждалої Кітті власник агресивного алабая - ймовірно, співласник студії 95 Борис Шефір.Інтрига? Інтрига.***Втім, я вичитав з цієї новини (оригінал - тут) 2 знаки:1. попри статус одного з провідних гумористів країни смішно не було нікому.2. в тексті згадуються Змієві вали, а це значить, що вони ще не знищені. Хоча, Шефіри натякають, що приватизовані.***Собачці одужання. Державі - Вали. Ситуації - справедливе вирішення.