Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990
Fuente

Обухів first! | ​​Влада ігнорує, активісти діють: Семенівський млин подали на статус к...

Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
2 200 Vistas/Alcance 2025-05-08 08:35 Mensaje №9309
​​Влада ігнорує, активісти діють: Семенівський млин подали на статус культурної спадщиниУ селі Семенівка Обухівської громади стоїть унікальна споруда — останній дерев’яний водяний млин Київської області. Допоки міська влада демонструє повну байдужість до його долі, за справу взялися історики й активістиКоманда проєкту Україна Інкогніта повідомила, що облікову картку щойно виявленого об'єкта культурної спадщини подано до Київської обласної державної адміністрації. Розгляд відбудеться 12 травня на консультативній раді, до якої входить, зокрема, Роман Маленков. Документ склали кандидати архітектури та історичних наук Анатолій Ізотов та Денис Яшний.За словами ініціаторів, картка підготовлена бездоганно.Семенівський млин має всі підстави отримати охоронний статус — але поки що він лишається напризволяще, без жодного кроку чи рішення з боку Обухівської міської ради, зокрема відділу культури. Учасники Україна Інкогніта відкрито звинувачують місцеву владу в нехтуванні своїми обов’язками щодо збереження культурної спадщини.Незалежно від рішення ради, активісти не зупиняються: вони анонсували створення цифрової копії млина та підготовку наукового дослідження, яке має стати першим кроком до фахової реставрації.Це — шанс зберегти не просто стару будівлю, а частину історії Київщини. Чи скористається ним держава і місцева влада — покаже найближчий час.