Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NaftogazUA
Añadido 01 feb. 2022

NaftogazUA

@NaftogazUA
Número de suscriptores: 19 600
Fotos: 2,110
Videos: 138
Enlaces: 1,120
Descripción:
Зрадопереможні новини енергонезалежності. Приєднуйтесь!

👥 Número de suscriptores

19 600
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -15
Promedio/Mes:: -41

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 677
Promedio/Día:: 2,900
Promedio/Tiempo:: 7,803
ERR: 23.86%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 1
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-06-17
Oficialmente no confirmado 2024-06-16
Oficialmente confirmado 2024-05-05
Oficialmente no confirmado 2024-05-04
Oficialmente confirmado 2024-05-03
Oficialmente no confirmado 2024-05-02
Oficialmente confirmado 2024-05-01
Oficialmente no confirmado 2024-04-30
Oficialmente confirmado 2024-04-28
Oficialmente no confirmado 2024-04-25
Oficialmente confirmado 2024-04-22
Oficialmente no confirmado 2024-04-20
Oficialmente confirmado 2024-04-19
Oficialmente no confirmado 2024-04-18
Oficialmente confirmado 2024-04-16
Oficialmente no confirmado 2024-04-07
Oficialmente confirmado 2024-04-05
Oficialmente no confirmado 2024-04-03
Oficialmente confirmado 2023-11-18
Oficialmente no confirmado 2023-11-17
Oficialmente confirmado 2023-10-25
Oficialmente no confirmado 2023-10-24
Oficialmente confirmado 2023-08-29
Oficialmente no confirmado 2023-08-28
Oficialmente confirmado 2023-04-01
Oficialmente no confirmado 2023-03-31
Oficialmente confirmado 2023-03-29
Oficialmente no confirmado 2023-03-28
Oficialmente confirmado 2023-03-03
Oficialmente no confirmado 2023-03-02

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,600 23-01-23 07:38
Укртрансгаз — Оператор газосховищ України оновлює магістральний газопровід, який дозволить обирати та втілювати технологічні режими роботи західноукраїнських ПСГ у новому форматі. Ремонтні роботи на газопроводі можна назвати наймасштабнішими за понад півстоліття його експлуатації. Укртрансгаз виконує їх власними силами: проект реалізують фахівці Укргазпромбуду. На сьогодні наші колеги вже встигли: ✔️демонтувати майже 11 км газопроводу;✔️очистити труби від застарілої ізоляції;✔️провести візуально-оптичний та приладний контроль газопроводу;✔️провести зворотній монтаж понад 6 км відновлених труб.Окрім того, тривають роботи із надземними ділянками газопроводу, що проходять через природні перешкоди. На них також оновлюють антикорозійне покриття, ремонтують зʼєднання та монтують додатковий крановий вузол на одній із ділянок ГТС. Завершити роботи планують у червні 2023 року. 👉🏻 Оновлений газопровід дасть можливість максимізувати ефективність роботи сусіднього ПСГ, що безпосередньо задіяне у міжнародних поставках палива та зберіганні газу іноземних трейдерів у режимі «митного складу». Окрім того, посилить переваги при плануванні нових, нестандартних та дієвих режимів роботи мережі підземних газосховищ у регіоні, а також дозволить заощаджувати природний газ та захищати довкілля від викидів при підготовці обʼєктів мережі ПСГ до планових ремонтів.
👁 3,300 23-01-22 07:10
Соборність починається з кожного з нас. Україна йшла до неї не роками, а століттями.Виборювала її кров’ю і потом. Свободою та правдою. Розумом і наполегливістю.Соборність — характерна риса української національної ідентичності. У найтемніші часи вона рятувала та повертала до життя нашу державу. Соборність та єдність і є основна сила українців.Соборність – це про героїзм кіборгів, незламність Маріуполя, залізобетонність Харкова, стійкість Бахмута та Соледара. Це 603,7 квадратних кілометрів міці: від села Грем’яч на Чернігівщині до мису Сарич в Криму, від села Рання Зоря на Луганщині до села Соломоново на Закарпатті.Сьогодні ми всі об’єднані прагненням захистити нашу державу.22 січня 1919 року проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР на Софійській площі у Києві зустрічали гучними оваціями десятки тисяч вільних українців.Віримо, настане день, коли так само, на Софійській та інших площах українських міст, ми обов’язково святкуватимемо нашу Перемогу.Тримаймося, друзі! З Днем Соборності 🇺🇦📷: Нікіта Тітов
👁 2,000 22-12-31 08:09
Привітання очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова з Новим рокомУ часи, коли ворог використовує руйнування цивільної енергетичної інфраструктури як зброю, команда Нафтогазу стоїть на захисті енергетичної безпеки України.На фронті та в тилу, ми працюємо 24/7, аби у кожного українця вдома цієї зими було тепло та комфортно.Півтори тисячі наших співробітників пішли на передову. Це був найтяжчий рік в історії незалежної України. Однак план агресора — послабити нашу волю та змусити нас здатися — не спрацював.Ми вистояли і переконалися — на фронті та в тилу, після масштабних бомбардувань, відсутності тепла й води та відключень електроенергії — нас не зламати.А це значить, що ми обов’язково вистоїмо. Вистоїмо та станемо ще сильнішими.Нового, 2023 року, мій пріоритет — зміцнення енергетичної незалежності нашої країни, збільшення видобутку газу та нафти, накопичення газових та нафтових резервів та відбудова нашої енергетичної інфраструктури.Нехай Новий рік стане також роком нашої Перемоги! 🇺🇦Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!Відеопривітання доступне за посиланням: cutt.ly/Q2uwTjX.
👁 3,100 22-12-11 07:00
Російський газ зламався – несіть новий. Одне за одним з’являються повідомлення про те, як увесь світ шарахається від пропозицій росії дешево отримувати їхній газ.👉Міністр енергетики Узбекистану Жорабек Мірзамахмудов розкритикував російську пропозицію про «газовий союз».Він заявив, що Ташкент не погодиться на політичні умови, які поставлять під загрозу його національні інтереси. Про це повідомляє Reuters.👉Сміливо від невмотивованих претензій росіян відбивається й Кишинів.«Не їх справа»–так голова парламенту Молдови Ігор Гросу прокоментував заяву президента росії, який висловив невдоволення, що країна зберігає резерви газу в Україні.«Перестаньте так «піклуватися» про нас. Ми втомилися від цієї «турботи». 30 років росія «піклується» про нас,а ми все там же, де й були»,–сказав Гросу.Маски зірвано.Навряд в найближчому майбутньому росії вдасться переконати якісь країни торгувати суверенітетом в обмін на дешевший газ.Побічна дія у вигляді бойових дій та анексії територій виглядає занадто високою ціною.
👁 2,500 22-12-02 09:23
Наші колеги з Укртрансгазу — Оператора газосховищ України продовжують оновлювати газопроводи на мережі ПСГ та посилювати надійність підземного зберігання газу 👇🏻Цього разу розповідаємо вам про роботи, які завершуються на одному з ПСГ Укртрансгазу. Тут фахівці із сервісної філії Укргазпромбуд провели ремонт шлейфів свердловин — трубопровідної інфраструктури, яка бере безпосередню участь у процесі закачування та відбору газу до/з ПСГ. Роботи над проектом розпочалися ще у січні 2022 року. Однак зі стартом повномасштабного вторгнення їх довелося припинити, щоб не наражати людей на небезпеку. У травні ремонт відновили. З цього часу фахівці відремонтували майже 6000 м шлейфів, котрі найбільше піддавалися впливу корозії через своє розташування. Команда очистила поверхні труб, провела діагностику стінок та нанесла на них сучасну посилену ізоляцію. Після чого шлейфи повернули на проектну глибину. Паралельно на майданчиках, що оточують свердловини, уклали спеціальні плити та встановили огорожі. Це одночасно покращило умови для обслуговування свердловин та, що особливо важливо, посилило безпеку на прилеглих територіях. Станом на кінець листопада, такі роботи провели вже на майданчиках 58 свердловин цього газосховища. Які результати очікуються?🔹 посилена безпека і надійність експлуатацїі всього газосховища, його безаваріної роботи. 🔹 якість оновлених систем безпосередньо вплине на стабільність закачування та відбору газу у прийдешні сезони (що особливо важливо в умовах непростої ситуації, яка нині склалася на енергетичному ринку України).Посилюємо безпеку та зміцнюємо стабільність роботи ПСГ заради українців 🇺🇦#ЗберігаємоПеремагаємо
👁 3,400 22-11-25 07:26
«Розвиваючи зелену енергію, ми послаблюємо путіна», — переконана прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен. Це повністю відповідає позиції данців щодо використання та заощадження енергоресурсів.До 2030 року країна планує повністю відмовитися від природного газу та вчетверо збільшити виробництво альтернативних джерел енергії, зокрема сонячної та вітрової.Навіть при високому рівні життя, безкоштовній освіті та медицині громадяни Данії зимують у своїх квартирах при +18°C. Або мають власні печі та опалюють будинки звичайними дровами, бо це економічно вигідно.👉 У рубриці #РазомТепліше дізнаємось секрети данського hygge з ощадливим ставленням до енергоносіїв та турботою про планету.Данія знає, як перетворитися з найбільшої нафтової держави ЄС у світового лідера зеленої енергетики. Адже роками вкладала прибуток від продажу нафти у розвиток сучасних технологій та альтернативних джерел енергії.Сьогодні країна має найбільшу частку біометану в газовій мережі (за даними BiogasGoGlobal), замістивши майже третину природного газу на відновлювальний.Понад 60% палива для виробництва тепла в Данії забезпечується за рахунок біомаси. З неї ж генерують і 20% електроенергії, а транспорт стабільно використовує пальне із 5% та 7% вмістом біодизеля.Наприклад, у третьому за величиною місті Данії – Оденсі, використовують для опалення будинків зайве тепло, що виробляє центр обробки даних Facebook. Окрема установка біля цього центру, що живиться вітрогенераторами, вловлює тепло та використовує його для нагріву води. А вода живить тепловий насос місцевої організації теплопостачання.Данці також успішно використовують солому як біопаливо. Ним опалюють міста, фермерські господарства та живляться електростанції. За підрахунками експертів, Данія заощаджує на цьому близько 3 млрд куб. м газу на рік.Щодо цін на комуналку, за даними сервісу Numbeo (cutt.ly/TNhezCV), за базові комунальні послуги для данської квартири площею 85 кв. м місцеві жителі платять щомісяця в середньому 1,340 данських крон. Це трохи більше 180 євро (близько 6890 грн).Окрім опалення дровами серед цікавих побутових лайфхаків у Данії – не вмикати сушильну чи посудомийну машину, а сушити білизну чи мити посуд вручну.Крім цього, уряд Данії пропагує ідею скорочення щоденного приймання гарячого душу з 15 до 5 хвилин, що дозволить додатково економити кожному господарству близько 700 доларів на рік.Енергоощадливі заходи всіляко підтримують і підприємці. Наприклад, у багатьох магазинах перестали працювати холодильники з напоями, їх продають теплими. Також цьогоріч в Данії вирішили відмовитися від новорічної ілюмінації.Найважливіше – влада країни піклується не тільки про власний комфорт та енергонезалежність, а й максимально підтримує Україну в зеленому переході та впровадженні нових енергоефективних проектів.Дякуємо вам, друзі! Орієнтуємося на кращих 💪🏻#ЗимаБлизько
👁 2,800 22-11-22 13:56
Газпром вкотре звинуватив Україну в крадіжці газу.👉 Якщо коротко: це неправда.А тепер довге пояснення від Оператор ГТС України:Всі обсяги природного газу, які були прийняті на точці входу з рф “Суджа” для подальшого транспортування споживачам Молдови, були передані на точках виходу з України до Молдови “Олексіївка” та “Гребеники” у повному обсязі. Це підтверджено всіма необхідними документами, які підписані з суміжними операторами, одним з яких є сам “Газпром”. Разом з тим від початку вересня 2022 року Молдова запровадила віртуальний реверс на точках з'єднання з Україною. Вже з кінця вересня транспортування природного газу з Молдови в Україну через точку з’єднання "Гребеники" здійснюється саме у формі віртуального реверсу. Погрожуючи зменшити обсяги транспортування в Молдову, Газпром намагається позбавити цю країну можливості використовувати українські ГТС та ПСГ і заблокувати інструмент віртуального реверсу, тим самим посиливши залежність від російського газу. Більше тут: cutt.ly/CM155vf
👁 2,300 22-11-13 18:59
Ми вже розповідали, як Шебелинка прийняла естафету постачання газу в росію від Дашавського родовища. Однак про унікальність цього родовища неможливо розповісти в одному дописі.👉 Сьогодні в рубриці #історія_українських_вуглеводнів про те, як Шебелинка змінила темпи газифікації в радянському союзі та розпалила серце української промисловості.Це було у травні 1950 року. Поблизу села Шебелинка (неподалік міста Балаклія) бурова бригада майстра О.І. Мелешка бурила нову свердловину. Неочікувано зі свердловини вдарив надзвичайно потужний газовий фонтан.Фахівці швидко зреагували і аварії вдалось уникнути – газовий фонтан швидко приборкали і скерували. Саме ця подія ознаменувала промислове відкриття Шебелинки – найбільшого в Україні і на той час у Європі газокондесатного родовища з початковими запасами газу в понад 700 млрд куб. м. Для порівняння, Україна до російського вторгнення потребувала близько 30 млрд куб. м газу в рік.Згодом на місці буріння цієї свердловини було встановлено пам’ятний знак на честь першої свердловини на родовищі.Газ з Шебелинки докорінно змінив якісні та кількісні показники роботи металургії, хімічної промисловості, машинобудування та енергетики.Завдяки використанню природного газу у металургійному виробництві продуктивність доменних та мартенівських печей збільшилась на 12-15% 🔥Шебелинка значно пришвидшила темпи газифікації України, Молдови і, до речі, росії.Саме на Шебелинському родовищі вперше в колишньому срср було впроваджено технологію групової обв’язки свердловин. Вона забезпечувала збір, вимірювання та підготовку газу на групових пунктах, які згодом були вдосконалені та перетворені в установки комплексної підготовки газу – УКПГ. Надалі ця технологія почала широко застосовуватись на промислах усього радянського союзу.Загалом Шебелинка віддала нам понад 630 млрд куб. м газу. Попри виснаженість, вона й досі залишається найбільшим родовищем в Україні і продовжує дарувати нам енергію своїх надр 💙💛
👁 3,100 22-11-11 07:09
Як це — жити взимку без центрального опалення, чудово знають і вміють британці 🇬🇧Поняття «опалювальний сезон» у них відсутнє як таке взагалі.У питанні обігріву власної оселі кожен громадянин Сполученого Королівства відповідає сам за себе. Місцеві жителі опалюють свої помешкання переважно індивідуальними газовими котлами. Теж саме стосується і гарячої води.Сьогодні у рубриці #РазомТепліше поговоримо про те, як зимують мешканці Туманного Альбіону, яким чином зберігають тепло у своїх помешканнях і заощаджують на енергоресурсах.👉🏻 Середньодобова температура в оселях британців складає всього +15°C. І це для них нормально. Ви навряд чи знайдете англійський будинок або квартиру, де встановлений режим на термостаті буде перевищувати +17°C.Справа не тільки в економії коштів, а й у принципах. Британці переконані, що занадто висока температура взимку — недоречно та аномально. Для цього є літо, навіть пізня весна чи рання осінь, а взимку потрібно носити теплі светри та шкарпетки (і навіть не одні) 🧦🧦Крім того, британські фізіологи зауважують, що температура у квартирі вище 21°C викликає дискомфорт для організму, а вище 24°C — навіть підвищує ризик серцевих нападів.Заощадження на енергоресурсах — свідомий вибір кожного британця. У Сполученому Королівстві діє конкурентний ринок газу та електрики, тому мешканці самостійно обирають найбільш вигідного для себе постачальника.Ціни на енергоносії у Великобританії дійсно кусаються. За даними сервісу Numbeo (cutt.ly/TNhezCV) базовий пакет комунальних послуг для британської квартири площею 85 кв. м обійдеться місцевому жителю у 180,87 £. Це близько 208 євро або понад 7600 грн. Вартість послуг для аналогічної за квадратурою квартири в Україні складає приблизно 3000 грн. Це більш ніж у 2,5 раза менше.Опалення в оселях британці зазвичай вмикають тільки кілька годин на добу. Це і економно, і екологічно. Зручно управляти індивідуальним газовим котлом їм дозволяє термостат із таймером і програматором. Британці просто ставлять його на 15 хвилин раніше, ніж прокидаються вранці або повертаються з роботи додому ввечері.Серед інших побутових лайфхаків жителів Сполученого Королівства — вмикати пральну машину лише тоді, коли вона максимально заповнена, і прати у холодній воді, а не гарячій. На їхню думку, це не тільки економно, а й навіть корисніше для самої білизни.Вимикати за собою комп’ютер, коли він простоює без роботи — ще одна корисна звичка британців. Також вони не ставлять заряджати свої мобільні телефони на всю ніч і сплять із грілкою, щоб було тепліше.#ЗимаБлизько
👁 2,100 22-11-10 17:04
«Ми боролись за кожний кубометр газу», — ці слова максимально точно описують роботу команди диспетчерів «Укртрансгаз - Оператор газосховищ України» протягом минулих восьми місяців.Під обстрілами, подекуди у повній темряві, щоб не порушити світломаскування, без зв’язку та права на помилку — у таких умовах доводилось працювати нашим колегам у перші дні та тижні війни.Диспетчери Укртрансгазу у Києві, Львові та на виробничих майданчиках підземних газосховищ по всій країні мали одне головне завдання — зберегти максимально ефективну роботу мережі ПСГ, попри усі виклики та складнощі, і при цьому захистити обладнання від збоїв і пошкоджень. Все для того, щоб в українські домівки продовжував надходити газ.💬 «У перші дні рішення доводилося приймати дуже швидко і в екстремальних умовах. Про деякі з них ми напевно зможемо розповісти тільки після перемоги. Оскільки нам було потрібно накопичити максимально можливі обсяги газу для проходження цьогорічного опалювального сезону, ми використовували режими, які в нормальних умовах, у мирний час, не розглядали б взагалі. Але, зважаючи на реалії, ми боролись за кожний кубометр газу, особливо українського видобутку, щоб мати додаткові обсяги у підземках. Ми працювали та продовжуємо працювати на українську енергонезалежність», — розповідає Любомир Саловський, начальник департаменту диспетчеризації Укртрансгазу.У мирний час команда диспетчерів займається кількома основними напрямками: формує «фізичні» режими роботи ПСГ, стежить за закачуванням чи відбором газу, його балансом у комплексі сховищ, а також забезпечує виконання комерційних замовлень наших клієнтів з України та всього світу.З початком повномасштабного вторгнення ці звичні процеси довелось синхронізувати не лише з непередбачуваними зникненнями електропостачання чи повною відсутністю зв’язку, але й, подекуди, із рухом ворожих танкових колон.💬 «На початку березня ми отримали команду запускати газоперекачувальний агрегат (ГПА). А потім дізналися, що в нашу сторону рухається колона російських танків. Ми стежили за ситуацією, щоб розуміти, як діяти. Танки підбили. Нам довелось відтермінувати пуск ГПА десь на півтори години. Запустили лише тоді, коли зрозуміли, що колона змінила напрямок руху», — пригадує Сергій Компанець, начальник лінійної виробничо-диспетчерської станції на одному з підземних газосховищ України. У той день ПСГ та його працівників відділяло від російських танків всього десять кілометрів.Наші колеги працювали без перерв та вихідних, щоб за необхідності оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації. Готовність була максимальною.💬 «Це був виклик. Але кожний співробітник був на своєму місці та робив все від нього залежне. Кожне доручене завдання виконувалось як спецзавдання, ніхто не бідкався, що треба довго сидіти та працювати. Всі прекрасно розуміли відповідальність, яка була на них покладена, і що хлопцям і дівчатам на передовій зараз набагато важче. Віра в перемогу та наших захисників не давала нам опускати руки», — додає Любомир Саловський.Наші колеги-диспетчери й надалі готові справлятися з викликами та приймати швидкі та нестандартні рішення: «Тренуємо оперативність і рахуємо кожен кубометр газу. Він зараз на вагу золота, тому маємо бути максимально ефективними та продуктивними».Дякуємо кожному працівнику Укртрансгазу за вашу віддану роботу 💙💛