💪Ваша мужність — наш спокій: керівництво поліції Рівненщини відзначило бійців стрілецького батальйонуПонад 6️⃣ місяців правоохоронці виконували бойові завдання на одному із найгарячіших напрямків Донеччини, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Нещодавно частина бійців повернулася додому, іще частина продовжує нести службу на передовій.Днями із поліцейськими батальйону зустрівся начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський:«Ваш бойовий досвід і самовідданість на лінії вогню є прикладом справжнього патріотизму та незламності духу. Бажаю Божого захисту, витримки й сміливості, аби і надалі гідно нести службу заради безпеки українського народу», — звернувся до присутніх Віктор Шанський.🔹Так, за заслуги перед українським народом грамотою Голови Верховної Ради України було відзначено командира стрілецького батальйону поліції Рівненщини Андрій Шевчука.Також, нагрудними знаками Збройних Сил України нагородили п’ятьох правоохоронців:🔸«Золотим хрестом» — спецпризначенців «Молодий» та «Буба», які попри інтенсивні ворожі обстріли артилерії і FPV-дронів, отримані поранення, мужньо продовжували вести бій з окупантом;🔸 «Срібний хрест» отримали бійці із позивними «Череп» та «17», які ризикуючи власним життям надавали домедичну допомогу пораненим в умовах обмеженого часу під ворожим обстрілом та готували їх для евакуації;🔸«За збережене життя» нагородили стрілбатівця на псевдо «Циган», який провів з побратимами цілу спецоперацію та доставив до бліндажа на околиці одного з населених пунктів Донеччини пораненого бійця «Барса». ☝️Крім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, захист територіальної цілісності держави керівник поліції Рівненщини вручив бійцям почесні грамоти, нагрудні знаки та цінні подарунки від Національної поліції України, обласної, районної та міської рад. Іще 1️⃣4️⃣ поліцейських отримали чергові спеціальні звання.Дякуємо за захист! Пишаємося нашими Героями!🇺🇦🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
🇺🇦 Служба на передовій, бойові виходи та порятунок побратима — історія мінометника зі стрілбату Рівненщини на псевдо Татарин☝️ Поліцейський пройшов АТО, під час повномасштабного вторгнення декілька разів був на волосині від смерті. Попри всі випробування, він і досі на передовій — продовжує виборювати омріяну Перемогу 🇺🇦За плечима у 47-річного правоохоронця 2️⃣2️⃣ роки служінню українському народові, з яких найбільше був у підрозділі карного розшуку, а останні три — у черговій частині.Від початку створення стрілецького батальйону одразу долучився до його лав, адже з дитинства мріяв служити в силовому підрозділі. Татарин освоїв фах мінометника. Його завдання — підтримка піхоти вогнем, шляхом знищення або пригнічення вогневих засобів противника, забезпечення точних влучань по міцним укріпленням та живій силі ворога.Під час несення служби на Торецькому напрямку Татарин найбільше запам’ятав свій перший бойовий вихід на позицію:Нас було четверо. До позиції — пішки понад три кілометри. Крім амуніції з собою був вантаж, а над головою постійно дрони та артилерія — рухатись було вкрай важко
Під час чергового такого виходу на позицію через вітер стрілбатівці не вчасно почули ворожий дрон і побачили його за метрів п’ять:Варіантів не було: почали стріляти з автоматів. Вдалося збити, але через сильний вибух усіх контузило
Татарин переконаний: на війні дуже важлива взаємна підтримка й довіра між побратимами. Саме готовність прикрити один одного рятують життя і допомагають вистояти у складних ситуаціях:Ми перебували на позиції, коли почули по радіостанції про 300-го. З’ясувалося, що знаходимося до пораненого найближче. Разом із бійцями з Рівненщини на псевдо Кіпіш та Знахар вирушили на допомогу. Побратима з Одеського стрілбату із частковою ампутацією ноги ми донесли на ношах до позиції, звідки медевак доправив його до лікарні
Поліцейський каже, що на передовій небезпека чатує завжди, навіть коли здається, що найгірше вже позаду: Одного разу, ми вийшли з позиції та сіли у бронемашину. Доїхали до певного місця і в думках: все добре, з небезпечної зони виїхали. Проте, за кілька хвилин в транспорт влучив ворожий дрон. На мить, через контузію, всі не могли чітко діяти. Я, у результаті, отримав кілька зламаних ребер та акубаротравму
Татарин зізнається: страх на війні присутній завжди, навіть для найдосвідченіших бійців:Ми перебували на позиції, коли передали по рації інформацію про можливий обстріл. Вже за пів години ворог почав крити з артилерії та мінометів. Кожен вибух лягав все ближче та ближче до нашого бліндажу. У цей час нас певно врятувала молитва… зокрема і рідних… Їхня підтримка, мотивація боротися — те, що дає сили триматися і вистояти
🙏 Найбільша мрія Татарина — Перемога. День, коли він зможе повернутися додому, обійняти дружину та 13-річну донечку Маргариту… Мріє про прості речі — опинитися у ліжку й відчути тишу… Саме заради цього — щоб його найрідніші жили у вільній та безпечній країні —Татарин сьогодні тут, на передовій. Кожним своїм кроком та вчинком він наближає мрію про мирну Україну
💥 Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці Сьогодні, 23 грудня, країна-агресор знову застосувала проти мирного населення України безпілотники.В області пошкоджений двоповерховий багатоквартирний житловий будинок, в якому вибуховою хвилею вибило вікна.Крім того, знищено дерев'яну господарську будівлю та пошкоджено 3 автомобілі.🙏 Поки інформація про постраждалих до поліції не надходила. ☝️ Під час повітряної тривоги поліцейські евакуйовували населення, допомагали особам похилого віку та дітям.Наразі на місцях події продовжують працювати слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції та СБУ регіону, а також працівники прокуратури. Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП вилучають уламки літальних апаратів.✍️ Співробітники СБУ проводять досудове розслідування за ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).‼️ Поліцейські вкотре наголошують, що у разі виявлення підозрілих предметів:➖ не наближайтесь до них;➖ забезпечте недопущення сторонніх осіб;➖ негайно повідомте за номером 101 або 102.🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
❤️🩹Маленький крок до великого відновлення: поліцейські психологи Рівненщини провели черговий сеанс глинотерапії для поранених захисників☝️Такі заходи є важливим етапом ментального відновлення, адже вони допомагають зберегти внутрішню гармонію, зміцнюють відчуття підтримки й створюють нові зв’язки серед однодумців. Крім того, системність таких арттерапевтичних сесій дарує пораненим захисникам стабільність та надію на майбутнє. ✨Так, за допомогою глини бійці поринули у творчість, візуалізуючи власні переживання. Поранені залишали позаду повсякденну напругу, звільнялися від емоційного тиску та наповнювалися силою для наступних важливих кроків. Тактильність матеріалу сприяла безпосередньому відчуттю процесу зцілення, який, як і глина, може бути гнучким та пластичним попри всі труднощі.🔆Зустріч організували фахівці психологічної служби спільно з представниками організації «Капеланський патруль» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «#Ти_як?» та проєкту «Пункт психологічних практик» МВС.
💪 Мужні, сильні, незламні: поліцейські Рівненщини відвідали у лікарні колег, які отримали поранення на передовій 🙏☝️ Понад пів року бійці стрілецького батальйону поліції Рівненської області героїчно боронять Україну від навали окупантів. 💔 На жаль, троє з них повернулися додому «На щиті»: Сергій Мовчун, Андрій Мацях та Юрій Лапчук… 🙏 Чимало є і поранених. Нині у столичній клініці проходять лікування троє бійців стрілбату на псевдо Барс, Писанка та Яник. Учора, 28 листопада, керівництво Рівненського райуправління спільно із командою психологів поліції Рівненщини відвідали їх медзакладі. Під час зустрічі зі стрілбатівцями поспілкувались, з’ясували їхні потреби, обговорили питання, що потребують вирішення та супроводили на обстеження.Попри те, що поруч із кожним із наших поліцейських є їхні люблячі дружини, такі візити дуже важливі. Вони піднімають бойовий дух, дають відчуття єдності та підтримки. Піклуватися про кожного з них — наш обов’язок
», — підкреслює очільник поліції Рівненщини Віктор Шанський.🤝 Увесь колектив поліції області дякує бійцям за їхню мужність та бажає пораненим колегам якнайшвидшого одужання.📍 Детальніше про героїчні подвиги Барса, Писанки та Яника дивіться згодом на наших офіційних сторінках.
❌ У Рівному «замінував» об'єкт критичної інфраструктури: зловмисник постане перед судом💬 Фігурант пояснив, що так хотів пожартувати. Проте, за такі витівки йому може загрожувати від 4️⃣ до 8️⃣ років позбавлення волі.Встановлено, що 8 лютого цьогоріч, близько 23 години, 52-річний мешканець села Тараканів, перебуваючи на території Дубенського району, зателефонував на спецлінію «112» та повідомив про замінування об’єкта критичної інфраструктури, розташованого у Рівному.Для перевірки цієї інформації на місце події негайно прибули всі екстрені служби 🚒🚔 Однак, за результатами огляду жодних вибухонебезпечних предметів не виявили. Правоохоронці провели необхідні слідчі дії та викрили особу, яка здійснила неправдивий виклик.📝 52-річному чоловіку повідомили про підозру☑️ Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.⚖️ Слідчі закінчили досудове розслідування: матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скерували до суду🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
🤝 Віддані справі, вірні народу: бійці стрілецького батальйону Рівненщини отримали державні нагороди ☝️ Нині правоохоронці спільно із Силами оборони на передовій продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії проти України. Бійці самовіддано виконують службовий та громадянський обов’язок перед державою і людьми 🫡🚓 Так, нагрудними знаками Збройних Сил України були відзначені троє поліцейських: «Золотий хрест» отримали бійці із позивними «Маркус» та «Андрон», які ризикуючи власним життям, здійснювали евакуацію загиблого із відкритої місцевості під вогневим впливом противника та атакою ворожих дронів.Також нагрудним знаком «Хрест хоробрих» відзначили спецпризначенця «Пупс». Будучи у складі евакуаційної групи, під час масованого артилерійського обстрілу, подолав понад два кілометри та дістався до пораненого колеги. Надавши йому медичну допомогу, протягом двох діб евакуював пораненого до ББМ, тим самим врятувавши його.💪 Пишаємося вашою незламністю та героїзмом у бою. Дякуємо за самовідданість та професіоналізм. Ви гідно виконуєте свою місію в найскладніших умовах, демонструючи вірність обов’язку та мужність на шляху до Перемоги 🇺🇦
🏊«МВС Незламні»: рік сили, єдності та спортуУ річницю проєкту працівники та ветерани системи МВС зібралися у Києві, щоб продемонструвати витривалість і силу під час змагань із плавання.Заступник Міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко нагадав, що проєкт був започаткований у жовтні 2024 року і вже охопив майже всю країну:✔️ Сьогодні ви маєте можливість продемонструвати ті навички, які здобули під час проходження складного реабілітаційного процесу, і ті можливості, які відкрилися перед вами завдяки проєкту «МВС Незламні». Бажаю вам отримати задоволення, продемонструвати свої найкращі якості і рухатись далі до нашої спільної перемоги»За рік реалізації ініціатива охопила 16 міст України, проведено понад 1100 тренувань, а участь узяли 842 ветерани системи МВС, які разом здійснили понад 4200 відвідувань.Радник Міністра з питань ветеранської політики Дмитро Фінашин подякував учасникам за їхню активність і мотивацію:✔️ Дякую за те, що розвиваєтесь і рухаєтесь далі – попри всі труднощі, які випали на ваш життєвий шлях. Показуйте своїм прикладом, на що ви здатні, діліться своїми досягненнями, висвітлюйте це у мережі. Будьте доказом того, що жити – можна і потрібно»Цього разу у змаганнях взяли участь 45 ветеранів і працівників системи МВС – гвардійці, поліцейські прикордонники рятувальники. Вони випробовували себе не лише в індивідуальних запливах, а й змагалися, представляючи свої регіони у командній естафеті.🙏Поруч із учасниками були рідні, друзі, побратими та соціальні супровідники, які допомагають ветеранам проходити шлях реабілітації. Їхня підтримка стала важливою частиною цього дня.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
☝️Відданість справі гідна найвищих нагород: бійці стрілецького батальйону Рівненщини отримали державні нагородиВід початку створення підрозділу впродовж 6️⃣ місяців правоохоронці проходили інтенсивну військову підготовку, а потому спільно з прикордонниками несли службу на півночі регіону. Нині ж вони понад чотири місяці пліч-о-пліч з Силами оборони тримають рубежі на одному із найгарячіших напрямків Донеччини.🎖За мужність, героїзм та зразкове виконання службових обов’язків бійці стрілецького батальйону поліції Рівненщини неодноразово отримували державні та відомчі нагороди. 🔷Так, нагрудними знаками Збройних Сил України нагородили шістьох правоохоронців:🔶«Срібний хрест» отримали бійці із позивними «Тіша» та «Мойсей», які під постійним артилерійським вогнем евакуювали поранених поліцейських штурмового полку «Сафарі» ОШБ НПУ «Лють».🔷«Золотим хрестом» нагороджений спецпризначенень «Крава»: в надважких умовах протягом доби, під постійним артилерійським та мінометним вогнем, боєць у складі групи здолав пішки понад 10 км та евакуював тіло загиблого поліцейського НПУ. 🔶Цей же нагрудний знак вручили і поліцейському «Болгар». Отримавши внаслідок ворожого обстрілу осколкові поранення, після накладної меддопомоги, здійснив вдале переміщення військових до евакуаційного ББМ. 🔷Також був відзначений і «Титан», який ризикуючи власним життям, провів з побратимами цілу спецоперацію та доставив загиблого поліцейського НПУ до пункту збору поранених для подальшої евакуації.🔶Нагрудний знак «За збережене життя» отримав стрілбатівець з позивним «Тек», який під час масованого артилерійського обстрілу отримав контузію. Ризикуючи власним життям, продовжив рух та дістався до поранених колег з ОШБ «Лють». Надавши їм медичну допомогу, протягом доби, під час постійних ворожих атак евакуював поранених до ББМ, тим самим врятувавши їх.💪Пишаємось мужніми та сміливими колегами! Бажаємо Вам Божого захисту, витримки й сміливості, аби і надалі гідно нести службу заради безпеки українського народу.🇺🇦Разом до Перемоги! Героям слава!
Жестова мова - це не лише спосіб спілкування. Це основа рівного доступу до інформації та допомоги. У системі МВС ми поступово впроваджуємо рішення, які роблять наші сервіси доступними для кожного і кожної.Зокрема, оператори екстреної лінії 112 володіють жестовою мовою та приймають звернення через відеозв’язок. Всього в Службі 112 працюють 274 оператори, серед яких є фахівці, які володіють і жестовою мовою. На кожній зміні працює по два таких оператори, щоб допомога завжди була доступною для всіх категорій населення, у тому числі для осіб з порушеннями слуху та мовлення.Загалом за час роботи лінії надійшло понад 8 млн викликів, з яких понад 35 тисяч звернень до операторів жестової мови. Жодних бар’єрів, коли йдеться про життя і безпеку.Ми також створюємо відеоінструкції жестовою мовою про те, як:▪️ отримати онлайн-послуги ▪️подати звернення ▪️ скористатися нашими сервісами Безбар'єрність – це стандарт сучасної держави. І ми працюємо над тим, щоб цей стандарт втілювався у всіх напрямах роботи системи МВС.