Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 360°
Añadido 14 jul. 2024

360°

@NOVUNU_360
Número de suscriptores: 169
Fotos: 6,600
Videos: 2,290
Enlaces: 8,180
Descripción:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360
Fuente

360° | Стосовно того, що на Донеччині не було акцентованого прориву, а «прост...

Logotipo de la comunidad de telegram - 360° 360° @NOVUNU_360
38 Vistas/Alcance 2025-08-12 17:50 Mensaje №10863
Стосовно того, що на Донеччині не було акцентованого прориву, а «просто залетіли малі групи ворожої піхоти».В принципі в цих словах є правда, але питання інше вже як були зміщені акценти і загалом подана ця інформація.Як я вже зазначав, по всьому фронті приблизно на 90% однаковий характер штурмових дій ворога, на всіх ділянках: це або виключно піхотні штурми малими групами або ті ж самі піхотні групи на ЛАТ, мотоциклах або на 3-5 одиниці броньованих таксі з мангалами-сараями(техніка виключно виконує функцію доставки, немає мови ні про яку вогневу підтримку). Як сказав «Тавр», дійсно, як такої немає зараз ЛБЗ, бо є окремі позиції, зʼєднані лінією і то типу як виходить ЛБЗ. Чи всі думають, що зараз як в АТО/ООС перша-третя лінії?)Завдання ж підарів прослизнути між позиціями і просунутися якомога далі. Тобто розумієте, якщо на даному етапі війни ворог зможе прорватися в глибину нашої оборони - то це не буде силами 10-20 одиниць броні та декілька сотень піхотинців, а саме якраз такі малі піхотні групи. Не те, що в нас все погано ібагато не треба для прориву нашої оборони, просто тактика ворога від купи броні(яку розʼєбуть до того, як вона підповзе до переднього краю) перейшла до ставки на мобільність, швидкість та раптовість - залетіти поки хтось з наших торгує єб..лом або поки збирає раму для реагування.Тому дійсно, тільки малі піхотні групи і могли залетіти, але питання інше: як в них це вийшло, внаслідок чого і хто це допустив?)Офіцер ✙ | Підписатись