Fuente
360° | 📍Не повинно бути ніякої паніки і емоцій. Тільки холодний аналіз і чі...
49 Vistas/Alcance
2025-02-19 14:00
Mensaje №10009
📍Не повинно бути ніякої паніки і емоцій. Тільки холодний аналіз і чіткій план відповіді. Що наразі робить Трамп : Його мотив - закінчити війну в будь яку ціну. Ціна яку заплатимо ми його не цікавить. Для цього йому потрібно знайти золоту середину, яка влаштує дві сторони. Але , він почув вимоги рф і розуміє, що ми на таке не підемо. Тому все що він наразі робить , це гра на пониження позиції України. В нас є два варіанти : Перший - послати відразу за кораблем. Другий - почати грати . Другий варіант завжди залишає можливість скористатися першим. Тому , я би грав. В гру я б вступав за тими ж правилами , що грає Трамп. А саме : послабляв би позиції посередника ( Трампа ), та позиції другої сторони ( рф ). Позиції Трампа послабляються жорстким фактчейтом кожного його окремого вислова. І робить це треба не на пряму а через західні змі. Як приклад , це вже сьогоднішні статті в американських змі, що Трамп бреше коли каже, що Україна напала на рф. Такі відповіді треба давати і по всьому іншому. Рф розбомбити Київ ? Ок. Рахуємо виготовлення ракет рф і подачки корєї, мінусуємо середній показник перехоплень ППО за рік і маємо потенційну кількість ракет , яка може прилетіти по Києву. Кількості вистачить зруйнувати десяток будинків , та в масштабах міста це ніщо. Ну і звісно, тут же звинувачувати США в постачанні комплектуючих для цих ракет. Все повинно супроводжуватися максимально фактами і , бажано, секретними документами. ( Люди люблять читати секрети ). Друга лінія : послаблення іншої сторони. Треба показувати, що рф не є сильним противником . Показати скільки танків було у РФ на початку вторгнення і скільки залишилось наразі. Показати скільки знищується в місяць і скільки виготовляється ними за рік. Звісно, ставити під великий сумнів легітимність цієї сторони. Як проводились останні вибори в рф ? Там не було міжнародних наглядачів, ніхто не визнавав їх і так далі. І все це , звісно, теж через західні і європейські змі. В цю гру не тільки можно, а й треба грати вдвох. Наразі максимальна її ставка це допомога США . Це велика ставка. Але , як би тяжко нам би не було без неї, шанс вистояти в нас буде. І це краще за поразку без бою.Вадим Лабас⚡️ Підписатися ⚡️