Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мирослав Солонар
Añadido 14 jul. 2024

Мирослав Солонар

@MyroslavSolonar
Número de suscriptores: 19 134
Fotos: 8,800
Videos: 3,950
Enlaces: 2,550
Descripción:
💥Актуалка і власна думка💥 🔻Підписуйтесь на мій інстаграм: https://www.instagram.com/myroslav.solonar?igsh=MTNpZnFpaXR3OXl2dQ%3D%3D&utm_source=qr
Fuente

Мирослав Солонар | Журналіст УНІАН Дмитро Хилюк, який перебуває в російському полоні, сил...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мирослав Солонар Мирослав Солонар @MyroslavSolonar
2 000 Vistas/Alcance 2024-07-26 20:37 Mensaje №6351
🟥Журналіст УНІАН Дмитро Хилюк, який перебуває в російському полоні, сильно схуд: зараз він важить “не більш ніж 45 кілограмів”. Про це міжнародній організації “Репортери без кордонів” розповів звільнений з російського полону військовий Ігор, який рік провів із Дмитром в одній камері у Владимирській області Росії.💬“Повернувшись до України, я побачив його фото і можу сказати, що він має зовсім не такий вигляд, як раніше”, – сказав Ігор, який був звільнений у травні 2024 року.Дмитра він вважає своїм другом, оскільки разом з ним “пережив рік пекла” в одній камері №8 у виправній колонії ІК-7 у Пакіно, розташованій у Владимирській області. Судячи з усього, журналіста досі утримують там.❗️Ігор розповів про знущання росіян. За його словами, у цій камері перебувають близько п'ятнадцяти українців – як цивільних, так і військових. Він пригадав, що посеред зими, у мінус десять градусів, його та його товаришів змушували ходити тюремним подвір'ям повністю голими. Досить часто під час перевірок тюремні наглядачі або ФСБшники розважаються, спускаючи собак на ув'язнених. Ще їх регулярно змушують співати російський гімн або позбавляють їжі.➡️росіяни викрали журналіста Дмитра Хилюка в березні 2022 року в його власному домі на окупованій Київщині. Відтоді він перебуває в російському полоні як цивільний заручник. Таких мають віддавати поза обмінами, але росіяни цього не роблять, порушуючи міжнародне право.Поширте це плз, про Дмитра, як і інших наших заручників не мають забувати. Діма! Вірю, що скоро ти вже повернешся додому.