Fuente
Поліція Миколаївщини🇺🇦 | Під час робочого відрядження на Донеччину Міністр внутрішніх справ Укр...
530 Vistas/Alcance
2026-04-09 08:41
Mensaje №16108
🇺🇦Під час робочого відрядження на Донеччину Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко провів зустріч з рятувальниками регіону, гвардійцями, прикордонниками та поліцейськими, які несуть службу в бойових підрозділах.Лише за березень підрозділи системи МВС завдали ворогу суттєвих втрат:▫️Бійці бригади «Рубіж» ліквідували понад 200 окупантів і збили більше 470 БпЛА.▫️Бійці бригади «Спартан» знищили 624 БпЛА, 48 одиниць ворожої техніки та 2 танки.▫️Спецпризначенці «Омеги» пошкодили 8 ворожих артсистем, уразили 250 укриттів і збили 445 БпЛА.▫️Підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили більше 5 тисяч безпілотників, уразили 93 артсистеми та понад 400 одиниць ворожої техніки.▫️Прикордонники «Помсти» знищили понад 2000 окупантів, 981 БпЛА та 100 одиниць техніки та артсистем ворога, а воїни 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців ліквідували ще 50 окупантів та нанесли майже 600 ударів по противнику.▫️Бійці бригади Нацполіції «Лють» збили 138 безпілотників, знищили склад боєприпасів і уразили сотню окупантів.🎖Міністр подякував усім за службу та вручив державні й відомчі нагороди. Відзнаки отримали й рятувальники Донеччини, які щодня працюють під обстрілами, рятуючи людей і ліквідовуючи наслідки атак.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу