Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Могилів-Подільська міська рада
Añadido 13 jul. 2021

Могилів-Подільська міська рада

@Mog_Pod_MR
Número de suscriptores: 11 361
Fotos: 17,300
Videos: 1,440
Enlaces: 5,250
Descripción:
Офіційний канал Могилів-Подільської міської ради оперативне оповіщення про тривоги та інші новини Слідкуйте за нами на наших офіційних ресурсах: сайт - https://mpmr.gov.ua/ Facebook - https://www.facebook.com/mogpodmr
Fuente

Могилів-Подільська міська рада | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Могилів-Подільська міська рада Могилів-Подільська міська рада @Mog_Pod_MR
1 860 Vistas/Alcance 2026-04-22 07:44 Mensaje №25892
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак на енергетичну інфраструктуру атак – на ранок найскладнішою є ситуація на Сумщині. Там знеструмлена значна кількість споживачів через пошкодження ворогом енергооб’єктів. Також за добу є нові знеструмлення на Дніпропетровщині, Харківщині та у Запорізькій області. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 22 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 5,7% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – ясна погода на всій території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 21 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 20 квітня. Причина таких змін – утримання холодної погоди із заморозками у більшості регіонів, що зумовлює застосування споживачами електричних обігрівачів. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними приладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin