Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Могилів-Подільська міська рада
Añadido 13 jul. 2021

Могилів-Подільська міська рада

@Mog_Pod_MR
Número de suscriptores: 11 361
Fotos: 17,300
Videos: 1,440
Enlaces: 5,250
Descripción:
Офіційний канал Могилів-Подільської міської ради оперативне оповіщення про тривоги та інші новини Слідкуйте за нами на наших офіційних ресурсах: сайт - https://mpmr.gov.ua/ Facebook - https://www.facebook.com/mogpodmr
Fuente

Могилів-Подільська міська рада | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹У вечірні годи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Могилів-Подільська міська рада Могилів-Подільська міська рада @Mog_Pod_MR
2 050 Vistas/Alcance 2026-04-13 09:07 Mensaje №25742
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹У вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 16:00 до кінця доби НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВПісля «великоднього перемир’я» росія поновила дронові атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Внаслідок обстрілів – на ранок є знеструмлені споживачі у Запорізькій та Чернігівській областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочались. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене ворогом обладнання. Через наслідки попередніх масованих рекетно-дронових атак – сьогодні з 16:00 до кінця доби в усіх регіонах України вимушено будуть застосовуватись графіки обмеження потужності для промислових споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 13 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 7,9% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 12 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,3% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 5 квітня. Причина – нижча температура повітря на всій території України. Сьогодні у вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування електроприладами з 16:00 до кінця доби. Не вмикайте у цей період кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin