Fuente
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Останнім часом багато контенту дивлюся про фаундерів і помічаю одну за...
196 Vistas/Alcance
2025-04-08 16:53
Mensaje №440
🙃Останнім часом багато контенту дивлюся про фаундерів і помічаю одну закономірність про яку сьогодні хочу з вами поговорити.Незалежно від напрямку розвитку, чи то соц мережі, чи то офлайн бізнес, ця складова є у всіх, дійсно успішних проєктів.🙋І ця складова - це люди з якими це все створюється. Не працівники, не команда, а саме оточення в якому знаходиться фаундер.Зазвичай, це група від 2️⃣ до 🔟 людей, які обʼєднані однаковими цінностями і стилем життя, які разом будують щось цікаве.І ось це "разом", це не значить всі разом створюють одне. Це може бути і так, що кожен працює над своїм, але ми знаходимося разом в одному полі. Допомагаючи. Підтримуючи. Підсилюючи одне-одного.‼️В сучасних реаліях я цього бачу набагато менше, так як все стало сильно індивідуалістично. І ось тут народилася думка:"А чи дійсно цей індивідуалістичний підхід йде на користь?"Мені це дуже резонує, бо все що я створював роками я робив сам. Без оточення, без підтримки, без зацікавлених людей. Все сам. І труднощі проходив сам і перемоги ділив із собою.Але зараз, я прийшов до думки, що я хочу спробувати побудувати таке мікро комʼюніті заряджених людей.🟢 А головне ОФЛАЙН.Щоб можна було збиратися разом, спілкуватися, ділитися ідеями, підсилювати одне-одного і кожному створювати щось своє.І ця думка не покидає моєї голови вже декілька тижнів поспіль.❓А як ви думаєте, постійне оточення однодумців це буст, чи навпаки відволікання?