Fuente
Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Чому гроші не приносять щастя?Поділюся з вами своїм ставленням до грош...
211 Vistas/Alcance
2025-04-07 15:56
Mensaje №439
🤑 Чому гроші не приносять щастя?Поділюся з вами своїм ставленням до грошей, як коуч по систематизації життя.На цю тему записав відео-розбір на ютуб. Ось тут можете подивитися: https://shorturl.at/gT76DА тут хочу продовжитиЯ розумію, що гроші - це один з 4-х ключових ресурсів:1️⃣ - Фізичний2️⃣ - Ментальний3️⃣ - Часовий4️⃣ - ФінансовийКожен з цих ресурсів буде впливати на те скільки у вас сил, енергії і бажання щось робити зі своїм життям.Але, так як ми живемо в матеріальному світі, гроші, це єдине що не належить нам.💰 Гроші - це енергія, яка має рухатися. Інакше, це як річка, яка перестала текти вперед, потроху перетворюється в болото.Саме тому, гроші, які ми просто збираємо, збираємо, збираємо стає дуже складно акумулювати після перших спроб.💡 Їм нема куди рухатися і тому їм немає сенсу приходити ще. І навпаки, коли ви знаєте для чого вони вам, куди ви їх будете вкладати - вони приходять під цей запит.Це прям регулярна історія учнів хто приходить до мене на наставництво.💭 Коли на початку: “Ця сума - це трохи забагато, але давай спробуємо”, і дивуються коли протягом навчання до них рівно ця сума додатково просто так приходить.Це не те, на що варто розраховувати постійно, але це точно працювало і буде працювати.💡 З наукової сторони це пояснюється дуже просто:- Я маю чітку причину для чого мені фінанси- Я фільтрую непотрібне у витратах- Я помічаю можливості, які будуть допомагати в реалізації- Я фокусуюся на важливому, а не цікавому.Таким чином я змінюю свій фокус, фільтрую зайве і будую на основі цього чіткі дії. + помічаю можливості, яких раніше не бачив, бо тепер я знаю що шукаю.❓ А як ви ставитеся до грошей? Обираєте лише накопичувати чи використовуєте їх як ресурс?