Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Military Journal ✙
Añadido 14 jul. 2024

Military Journal ✙

@MiliTJournal
Número de suscriptores: 11 175
Fotos: 23,800
Videos: 7,150
Enlaces: 16,100
Descripción:
Канал про політику та конфлікти в Україні та Світі https://t.me/Milijournal_bot — Адмін https://t.me/UMoFell — Телеграм-Чат каналу

👥 Número de suscriptores

11 175
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +13
Promedio/Mes:: +97

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 600
Promedio/Día:: 1,470
Promedio/Tiempo:: 1,573
ERR: 14.32%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 6
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,450 26-05-31 10:30
🇺🇦 Спільно з каналом «Світ авіації» розпочинаємо ще один збір для 144-го ОЦ СпО «Рейнджер»🛠 Цього разу збираємо на ремонт трьох автомобілів (L200, X-Trail, T5), які використовуються підрозділом для оперативного переміщення особового складу та майна. На цей момент на фронтових дорогах машини стали таким самим розхідним матеріалом, як і дрони, тож самостійно оплачувати всі поточні витрати на їхнє обслуговування військовим стало вкрай важко.🇺🇦 Крім того, у вас знову є можливість отримати прапор або шеврон 144-го центру ССО. У наявності 3 такі прапори, як на фото, які отримають 3 людини, що сумарно найбільше задонатили на збір. Шеврон ви можете отримати за донат від 1000 грн. (доставка можлива тільки в межах України).📩 Квитанцію або скрін про оплату надсилати мені сюди з адресою відправки.🎯 Ціль: 100 000 ₴💸 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/AVCtNpLfKi💳 Номер картки Монобанки: 4874100025697775 (копіюється при натисканні)💸 ПриватБанк (конверт): https://www.privat24.ua/send/jb7az💸 PayPal: [email protected] (копіюється при натисканні)🤝 Кожен ваш внесок, незалежно від суми, надзвичайно важливий — навіть невеликий донат має значення. Якщо не маєте змоги підтримати фінансово — будемо вдячні за поширення цього допису.🇺🇦 Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,300 26-05-20 06:39
🇺🇦 Спільно з каналом «Світ авіації» розпочинаємо ще один збір для 144-го ОЦ СпО «Рейнджер»🛠 Цього разу збираємо на ремонт трьох автомобілів (L200, X-Trail, T5), які використовуються підрозділом для оперативного переміщення особового складу та майна. На цей момент на фронтових дорогах машини стали таким самим розхідним матеріалом, як і дрони, тож самостійно оплачувати всі поточні витрати на їхнє обслуговування військовим стало вкрай важко.🇺🇦 Крім того, у вас знову є можливість отримати прапор або шеврон 144-го центру ССО. У наявності 3 такі прапори, як на фото, які отримають 3 людини, що сумарно найбільше задонатили на збір. Шеврон ви можете отримати за донат від 1000 грн. (доставка можлива тільки в межах України).📩 Квитанцію або скрін про оплату надсилати мені сюди з адресою відправки.🎯 Ціль: 100 000 ₴💸 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/AVCtNpLfKi💳 Номер картки Монобанки: 4874100025697775 (копіюється при натисканні)💸 ПриватБанк (конверт): https://www.privat24.ua/send/jb7az💸 PayPal: [email protected] (копіюється при натисканні)🤝 Кожен ваш внесок, незалежно від суми, надзвичайно важливий — навіть невеликий донат має значення. Якщо не маєте змоги підтримати фінансово — будемо вдячні за поширення цього допису.🇺🇦 Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,150 26-05-15 07:49
‼️Перший етап обміну “1000 на 1000”: з російської неволі визволено 205 українцівСьогодні відбувся перший етап обміну “1000 на 1000” відповідно до домовленостей, досягнутих за посередництва США. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України визволено з російського полону першу групу - 205 Оборонців. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Практично усі звільнені сьогодні військовослужбовці пробули в полоні 4 роки. Більшість з них були поневолені під час оборони Маріуполя. Саме тривалість перебування в полоні є ключовим принципом формування списків обмінів “1000 на 1000”. Окрім солдатів та сержантів вдалося повернути додому більше півсотні офіцерів. Серед звільнених сьогодні є нацгвардієць, що потрапив в полон на ЧАЕС.  Наймолодшому звільненому Оборонцю виповнився 21 рік, найстаршому - 62 роки.Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Визволені Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Вони будуть забезпечені необхідною допомогою, отримають документи та належні грошові виплати.🤝 Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за допомогу в реалізації цього обміну.☝️ Координаційний штаб продовжує роботу! Готуємо наступні етапи обміну “1000 на 1000” а також триває робота над реалізацією інших попередніх домовленостей. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
👁 1,770 26-04-25 14:03
🇲🇱🌴⚔️ В Малі розпочався повноцінний наступ коаліції бойовиків з ДНІМ та «Фронту визволення Азавада»📝 Активні бойові дії розпочалися о п'ятій годині ранку сьогоднішнього дня одразу в п'ятьох великих містах – Бамако, Кідаль, Гао, Каті та Севаре. У ЗМІ ширяться повідомлення, що терористи увійшли або вже захопили частину з перелічених міст та ведуть бої з Африканським корпусом (РФ). 📰 Афілійовані з Африканським корпусом сторінки розповідають про "важку, але контрольовану ситуацію" і бойовиків, що "розбіглися" містом через удари авіації.❗️Проте варто зауважити, що бойовики скоріше за всього вдалися до тактики інфільтрації (!) в містах, через що й склалося враження про "тікаючих" джихадистів, бої тривають:1️⃣ Про це свідчать кадри зі знищеними терористами у військовій формі ЗС Малі та відповідними розпізнавальними знаками.2️⃣ Що також цікаво, бойовики використали всі можливі комбінації своїх бойових груп, включно з розрахунками FPV (фото - 6), що говорить про в суттєвий масштаб операції. Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,510 26-04-11 06:07
🦁 Командир 11-го АК Сергій Сірченко йде зі своєї посадиОфіцери, сержанти, солдати!Є слова, які важко говорити вголос.Це - одні з них. Майже 500 днів на посаді.Не в тилу. Не на папері. На передовій - разом.Разом з вами. На одному з найзапекліших відтинків фронту цієї війни.Я не був ідеальним командиром. На війні ідеальних не буває.Бувало - тиснув. Помилявся. Мовчав, коли треба було говорити.Але одне я знаю точно. Я ніколи не ставав за вами.Я стояв поруч. Ця війна забирає. Це правда.Але вона й дає - те, що не купиш і не отримаєш за наказом.Людей, які з тобою щодня б'ють ворога. Справжніх. Тих, чий вибір бути тут. Сьогодні я передаю командування.Але я не передаю вас. Бо ви ніколи не були просто підлеглими.Ви - побратими.Тримайтеся один за одного в такому ж потужному колективі.І ніколи - не дозволяйте цій війні забрати у вас людяність.Саме вона відрізняє нас від тих, хто прийшов нас нищити.Я вірю - Україна вистоїть. Бо я бачив вас, я був поруч з вами.Я пишаюсь кожним із вас. Слава Україні! 📝Невідома подальша доля Сірченка: його переводять на командування іншим корпусом, як це було з Віктором Ніколюком (9 АК -> 20 К), іде він на підвищення чи залишає військо.Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,660 26-03-31 19:05
~грудень 2025🇺🇦 Повне відео операції розвідників роти «OnlyWars» 🇺🇦 3-го ОРБ 🇺🇦3-го АК на Лиманщині☠️ Спочатку розвідники зайшли в Ярову та влаштували там засідку на групу ворожої піхоти, що інфільтрувалася в селище. Починаючи з 01:41 можна спостерігати, як один з окупантів прийняв нашого бійця за свого, щось почав йому кричати й майже одразу був ліквідований.💀 Загалом розвідники «задвохсотили» трьох кацапів, однак одному вдалося вижити і втекти в ліс. Зібравши зі знищених окупантів зброю та засоби зв'язку, розвідники по трофейній рації почули, що уцілілий окупант доповів про засідку своєму командуванню.🔥 Далі розвідники пострілами з РПВ «Джміль» та за підтримки дрона-бомбера знищили двоповерховий будинок у селищі Соснове, де перебував противник.🏚 Після цього вони знову повернулися в Ярову з метою пошуку ще однієї ворожої рації в одному з приватних будинків, однак, судячи з усього, її там не виявилося. Кінцевий результат операції:💀 3 росіян знищено;🏳️ 3 взято в полон;🔫 захоплено ворожу радіостанцію, завдяки якій у подальшому було знищено близько взводу окупантів та придушено сили наступу противника.🎞 Дивитися на YouTube🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
👁 1,700 26-02-06 19:03
🇪🇺 ЄС представив положення ще не прийнятого 20-го пакету санкцій на росіюПро це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.Блок №1 "енергетика":🔘Повна заборона морських сервісних послуг для російської сирої нафти. Пропонується впровадити після рішення G7.🔘Внесення до санкційних списків ще 43 суден тіньового флоту росії (загалом буде 640);🔘Ускладнення Росії придбання танкерів для тіньового флоту;🔘Заборона на надання технічного обслуговування й інших послуг для танкерів СПГ та криголамів.Блок №2 "банки":🔘Внесення до санкційних списків 20 регіональних банків росії;🔘Протидія криптовалютним інструментам, для обходу санкцій;🔘Внесення до санкційних списків кільков банків у третіх країнах. Блок №3 "торгівля":🔘Нові заборона на товари та послуги - на 360 млн євро;🔘Нові імпортні заборони на метали, хім.продукцію та критичні мінерали що раніше не були під санкціями - на понад 570 млн євро;🔘Нові додаткові обмеження на експорт товари та технології військового призначення;🔘Пропонується квота на аміак, для обмеження рівня імпорту;🔘Заборона експорту будь-яких верстатів із ЧПК та радіообладнання "із високим ризиком повторного експорту до росії";Також пропонується посилення правових гарантії для компаній ЄС, аби захистити їх від порушень прав інтелектуальної власності або несправедливої експропріації в Росії внаслідок зловживань судовими рішеннями, пов’язаними із санкціями. Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,920 26-02-01 12:32
📡 В Україні обмежили швидкість руху терміналів Starlink для боротьби з російськими БпЛА🔹За останні місяці збільшилась кількість застосування БпЛА БМ-35 "Италмаз" з супутниковим терміналом зв'язку Starlink. Це дозволяє обійти вплив систем РЕБ на БпЛА, тобто єдиний спосіб знешкодити такий дрон - фізичне ураження. Це не єдиний БпЛА зі Starlink (існують версії "Герань-2" та "Молния-2"), проте він наймасовіший.▪️Як тимчасове рішення було застосовано обмеження швидкості терміналу до 90 км/год. Воно діє для всіх терміналів, які не знаходяться у "білому списку" Міноборони України. Швидше за все це обмеження у майбутньому зможуть обійти, наприклад, використовуючи БпЛА-ретранслятор зі швидкістю менше 90 км/год, тому розробляється постійне рішення, пов'язане з "білим списком" МОУ.▫️БМ-35 існує у двох варіантах: з двоциліндровим та з чотирициліндровим двигуном та БЧ 15-27 кг. В російських джерелах також є назва БМ-70, можливо, для модифікації з чотирициліндровим двигуном.Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,620 25-12-23 10:54
🇺🇦 Цікаве з інтерв'ю заступника начальника штабу командування РВіА полковника Андрія Журавльова➡️ Ведуться роботи з модернізації контрбатарейної РЛС (ймовірно йде мова про Зоопарк-3) та станції РТР;➡️ Проходять випробування перспективних 105мм гармати та 155мм гармати «Марта» зі стволом 39 калібру (3 версія «Богдани»);➡️ Тривають удосконалення ОТРК "Сапсан", РСЗВ "Вільха", а також "Довгого Нептуну";➡️ На етапі розробки багатофункціональний ракетний комплекс (БФРК);➡️ У переліку перспективних розробок: 🔴 Аналог контрбатарейної РЛС AN/TPQ-36; 🔴 БПЛА-підсвітлювач, який буде лазером наводити високоточний боєприпас; 🔴 БПЛА з системою синтезованої апертури, що має вести розвідку в незадовільних погодних умовах.➡️ Проводяться тестування високоточного боєприпасу «Барвінок-К».➡️Вдосконалюється інформаційно-комунікаційної системи РВіА «Кропива-Д». Її налаштовують у такий спосіб, щоб дані, зібрані за допомогою засобів розвідки про ворожу ціль, оброблялись, і отримані координати передавались відразу до гармати за лічені хвилини. ➡️Для «Богдани» розробили та протестувалу автоматизовану систему управління і наведення. Також триває процес тестування автомату заряджання;Станом на жовтень 2025 року вітчизняні 155-мм «Богдани» – самохідні та причіпні – складають близько 40% серед усіх артилерійських систем, які використовуються на фронті. ➡️РВіА хотіли б залишити на озброєнні у короткостроковій перспективі – «Богдани», CAESAR, PzH 2000, RCH 155, М777, Archer та інші зразки;Можливо, в якійсь середньостроковій перспективі у нас взагалі залишиться лише одна артилерійська система – «Богдана», але у різних модифікаціях. Підписатися | Зв'язок | Чат
👁 1,480 25-12-18 08:01
#власні_думки🌐 Поговоримо про ситуацію навколо "ліквідації" Інтернаціональних Легіонів. Коротко, без зайвої води. ℹ️ Створені на початку повномасштабного вторгнення 4 "легіони" (піхотні батальйони), за для систематичного залучення іноземців до ЗСУ. Але за 4 роки, окремі формати рекрутингу "віджили своє", а різні бригади давно розпочали власний рекрутинг.(Згадаємо Р.У.Г 🇺🇦 47-ї ОМБр - клік, 2 батальйони у 🇺🇦3 ОШБр - клік, чи батальйон у 🇺🇦12-й БрСпП "Азов" - клік). 📝 На початку грудня про "ліквідацію" повідомив командир 🪖 2-го легіону, майор Якимович. 1-й та 3-й легіони спокійно увійшли до складу ОШП, 4-й реорганізували у Навчальний центр. Лише 2-й легіон чинить опір, а керівництво формування роздає інтерв'ю, розказуючи про "передові інновації у єдиному на усі Збройні Сили експериментальному підрозділі".Іноваційність полягає у використовуванні в 2025 році дронів для супроводу та підтримки штурмових груп. Це вже практикувалося, щонайменше у 2023 році, під час наступу СОУ на півдні. Не будемо згадувати, що таж 🇺🇦 Скеля цю "інновацію" використовувала з першого дня, як ходила на зачистки, можна знайти на каналі. Колишній командир 2-го легіону, полковник Руслан Мирошниченко каже:Наприкінці серпня 2024 року, коли мене відсторонили від командування батальйоном за станом здоров’я (онкологія), я передав його у кількості 723 людей. За жовтень-листопад 2024 року командири, яким я передав батальйон, через свою недбалість та безтолковість у плануванні штурмових операцій понесли великі втрати під Часовим Яром та Покровськом. Це негативно вплинуло на рекрутинг [...]Це відобразилося на рекрутингу. Адже у мене з 2022 по 2024 рік було 25 загиблих. А тут експериментатори збільшили втрати утричі — до 90 людей. Це вбиті, зниклі безвісти та бійці, які розірвали контракти. Люди, які зараз вийшли в ЗМІ зі скаргами про розформування 2-го Легіону, не спромоглися за рік — з осені 2024 по кінець поточного року — розвинути піхотну складову батальйону, яка за штатним розкладом становить 450 людей. Протягом року вона ніколи не перевищувала 60−70 людей. Що це за «експеримент»?З цих 60 людей формували штурмові групи. Вони несли втрати. Потім знову набирали 60 людей і знову відправляли їх на штурмові дії. Ось і весь «експеримент». Тож усе, про що говорять Співак та Якимович, — профанація. Вони зробили все для того, щоб 2-й інтернаціональний легіон України деградував. Його укомплектованість за цей рік ніколи не перевищувала 30−40 відсотків. 👀 Йде процес групування нічийних батальйонів (той же 2-й легіон й так позиціонує себе як штурмовики), для розширення (с) умовного 🇺🇦 24-го ОШП "Айдар" чи 🇺🇦 475-го ОШП "CODE 9.2", не формуючи нові підрозділи.Підписатися | Зв'язок | Чат