Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хріновини
Añadido 14 jul. 2024

Хріновини

@MediaDrit
Número de suscriptores: 3 765
Fotos: 1,560
Videos: 176
Enlaces: 326
Descripción:
Старі Хріновини без новин. Новини залишились на Дроті: https://t.me/hrinovyny
Fuente

Хріновини | Всім КВІР, пацани. Уявіть, що в 2014 році в Україні на Майдані перемог...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хріновини Хріновини @MediaDrit
2 050 Vistas/Alcance 2026-03-02 17:58 Mensaje №2844
Всім КВІР, пацани. Уявіть, що в 2014 році в Україні на Майдані перемогли не проєвропейські демократичні сили, а релігійні фанатики під керівництво патріарха кіріла (уявімо, що путіна і росії в цій історії не існує)Це назвали б ПРАВОСЛАВНОЮ РЕВОЛЮЦІЄЮ. Потім патріах кіріл створив би свій КОРПУС ВАРТОВИХ ПРАВОСЛАВНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ. Станом на сьогодні в нього входило б понад 200 000 військових. Тобто паралельно зі ЗСУ існували б більші й потужніші сили, які підпорядковуються релігійному лідеру. Це релігійні фанатики, які забороняли б на вулицях жінкам виходити з непокритими головами, іноді навіть вбивали б таких жінок. КВПР відповідав би за внутрішню та прикордонну безпеку, правоохоронну діяльність, а також за ракетні сили України.Президент України був би номінальною посадою. Реальною владою володів би патріах кіріл.Уявили Піздєц? А це я вам описав КВІР – Корпус вартових Ісламської революції. Офіційно їх створили в травні 1979 року після Іранської революції (до того Іран був умовно демократичною прозахідною державою). Це я до чого… Операція в Ірані складається для України охуєнно: мінус союзник путіна Хаменеї, мінус частина військово-політичного керівництва, втрата військових потужностей, натяки на конфлікт між КВІР та регулярною армією, дезорганізація військового управління, реальна перспектива зміни режиму.КВІР контролювала Перську затоку з боку Ірану. Там є Ормузька протока, через яку транспортується величезна кількість нафти. Усі боялися, що сьогодні (після відкриття ринків) нафта потужно виросте. Вона виросла на 13%. Це не потужно, США та Ізраїлю вдалося втримати помірний зріст. Принаймні поки. І це також охуєнно. Загалом, здохни КВІР.Текст не експертний, написаний по-приколу, не вважайте за істину в останній інстанції, блять.