Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 504
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +107
Promedio/Mes:: +945

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 474
Promedio/Día:: 23,000
Promedio/Tiempo:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

"МИРНИЙ ПЛАН" ЯКОГО НЕ ІСНУЄ. Прошу прочитати написане уважно. 1. Ніякого "Мирного плану" НЕ ІСНУЄ. Існує "ПЛАН ДІЙ, ЯКИЙ МОЖЕ АКТИВІЗУВАТИ ДИПЛОМАТІЮ". 2. Це підтверджує Держсекретар США - "Розробляються ІДЕЇ НА ОСНОВІ ПОЗИЦІЙ СТОРІН КОНФЛІКТУ". Те, що пропонує Трамп (Рубіо), та те, що пропонують аферист та "Чортів ідіот" - різні речі. 3. Про переговори Дрісколла з Зеленським розповім завтра, але дещо знаємо і зараз. а). Україна відмовляється обговорювати територіальні поступки, проте відкрита до обговорення статусу окупованих територій.б). Україна відмовляється обговорювати можливу заборону на виготовлення далекобійної зброї. в). Україна готова розглянути "ГРАНИЧНІ обмеження чисельності ЗСУ" (НЕ скорочення особового складу кадрової армії мирного  часу) в обмін на жорсткі гарантії безпеки та паритетне обмеження такої чисельності з боку рф.  Основний акцент переговорів Зеленського та Дрісколла - "військові" Гарантії безпеки для України, для Європи, військові аспекти можливого розведення військ, контроль над режимом припинення вогню, пропозиції щодо реформування ЗСУ. 4. Існування "МИРНОГО ПЛАНУ" заперечує російська сторона.  Я раджу всім правильно розставляти акценти і припинити обговорювати "Мирний план" - його НЕМАЄ.Має місце чергова спроба Трампа кавалерійським нахрапом "всіх помирити". Який це наскок? Четвертий, чи п'ятий з початку року? Європа проти поступок рф. Трамп, Рубіо та той же Дрісколл це чудово розуміють та обіцяють враховувати пропозиції України та Європи. . "Нельзя скрестить коня и трепетную лань" - черговий наскок змінить чергове "велике розчарування" з боку Трампа. Зараз Зеленський обрав цілком правильну тактику блокування наскоку під назвою "Зайдіть на тижні". Всі ці "пропозиції" у абсолютній більшості реалізовані не будуть, вони потонуть під час чисельних обговорювань та з'ясувань.  Припиніть волати про капітуляцію. Припиніть волати про зраду союзників - роботу портів рф частково блоковано через санкції, "Зелене світло" від Трампа на прийняття "Закону Грема-Блюменталя" не скасовано, "Двадцятий пакет" санкцій з боку ЄС розробляють, до НГ введуть у дію. Просто спокійно спостерігаємо за розвитком подій, допомагаємо ЗСУ останнім та віримо у краще, а не у проплачену рф брехню від "Поважних ЗМІ" .  На коня дам гарну новину від Дрісколла. США готові повернути групу військових радників до ГШ ЗСУ.  До завтра. Тихой ночі. Спокою та впевненості.
КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ1. "План миру від США", який зараз "тягають" "поважні ЗМІ" - план Уіткоффа та Дмітрієва. "Чортів ідіот" та московський аферист  після невдалої зустрічі у Маямі "під протокол", мали низку контактів на особистому рівні під час яких, вочевидь, склали план почесної капітуляції України, який зараз намагаються продати путіну та Трампу. Він не схвалений у Білому домі, він не схвалений у Держдепі, про нього нічого невідомо у Європі, про нього нічого невідомо у Києві. Слова про те, що "Київ зараз не у тому становищі щоби торгуватися" - слова Уіткоффа. "Чортів ідіот" переконує адміністрацію БД та особисто Трампа у тому, що він може переконати Зеленського прийняти цей план до виконання. 2. Генерали США приїхали до Києва з наступними завданнями.а). Провести з вищим керівництвом Держави та ЗСУ консультації, на яких обговорити питання можливого розведення військ від ЛБЗ та механізми контролю за режимом припинення вогню, який "може бути введений у майбутньому". б). Обговорити шляхи надання допомоги ЗСУ з боку військового командування США задля їх реформування, забезпечення довготривалої стійкості та підвищення боєздатності.в). Ознайомитися зі станом справ у ЗСУ на місцях, та з перебігом бойових дій загалом.3. Якщо ви всерйоз вірите у те, що через чотири дні, тобто  у неділю, на фронті запанує тиша, то ви, м'яко кажучи, людина наївна. Не менш наївна ви людина, якщо вірите у те, що тиша запанує через десять днів, тобто до кінця місяця. Але.  Існує "Мирний план Трампа", який я публікував один раз, та, якщо не помиляюся, ще один раз дублював. Це та сама "Рамкова угода", про яку зараз пишуть "поважні ЗМІ". Там замороження бойових дій по ЛБЗ та інше. Існує мізерна вірогідність того, що рф, заради недопущення введення вже затверджених санкцій та запобігання ухвалення законопроекту Грема - Блюменталя, погодиться припинити вогонь до кінця року та пристати на виконання цього "Плану" в цілому. Це два відсотки до дев'яносто восьми. Я в принципі не вірю у таку можливість, але іноді стаються дива.  Ані Україна, ані Європа план двох аферистів не приймуть.  Ніколи не вірте у нездійснене. Трапиться диво - перехрестимось та подякуємо Богу та війську. Ні - "їбашимо далі".  Мене не зачіпати до п'ятниці. Не приховую - сьогодні я просто буду пити наодинці та згадувати хлопців, які загинули сьогодні вранці, яких я вчив, особливо хлопчика 25 років з якого міг би вирости катерник - ас. Я не хочу нікого ані чути, ані бачити - я досі не звик до втрат, тим більше тих, кого особисто знав, кого вчив.  Всім гарного вечора та наступного дня. У п'ятницю вранці будуть новини. Пробачте за саботаж.
АНОНСОВЕ. Панове, весь об'єм інформації по візиту Умерова до США та по домовленостях, яких було там досягнуто після, вочевидь, звіту Умерова Президенту України, про можливі зустрічі у форматах "Уіткофф - Зеленський" та Дмітрієв (Ушаков) - Уіткофф, будуть після сьомої. Доки ще мені сказати по цій темі нема чого, окрім того, що Зеленський вважає що здатен подолати корупційну кризу самостійно разом з монобільшістю у ВРУ. Брехню від Пескова не слухайте у принципі. Росіяне у Стамбулі були на переговорах про полонених, вони там будуть. Ще скажу, що Уіткофф як посередник-"передаст" - прохання росіян, яке Держсекретар задовольнив з благословіння Трампа. Рубіо не вважає важливою можливу зустріч та не очікує на істотні домовленості по її підсумках. Також росіяне бажають обговорити з Уіткоффом можливе прийняття Конгресом умовного "санкційного закону". Дочекайтеся вечора. Я трохи не в формі з цим драним вірусом, тому не дуже добре з мене з головою. Не дуже добре в принципі завжди було))), а зараз і зовсім тупий як дупа.((
ПРО НОВОРОСІЙСЬКІ СТРАЖДАННЯ ТА КОНЯЧІ ПОСЛАННЯ. Вчора розповідав нашому адміну, як на мене позавчора вночі вийшов мій ошпарений колишній колега з Новоросійську. Ті, хто давно на каналі його, знають - це він ханку жере як по них далекобійка прилітати починає та періодинчно мріє мігрувати від неї у Владивосток. Останній раз я йому наказав бути моїм інформатором коли той перелякався удару по Афипському НПЗ та пригрозив здати ФСБ за те, що розповів мені, по чому у Новоросійську можна вдарити. З тих пір він пропав, а позавчора вніч почалося... Прочитав вранці. Дослівно.- Бля, Серега, ты хоть понимаешь, как страшно под ракетами и дронами  сидеть? Что мы вам сделали, простые люди? Я тебе лично что сделал? Работали же на немцев вместе и ладили как-то? По плешивому ебаште - нас за что так хуярить? Ты не представляешь как страшно - у меня друг на 400ке (С-400) погиб, разьебали все вокруг. И что нам теперь - сидеть и ждать когда вы тут все перероете и ЧФ доконаете? Вы понимаете, что здесь Калибры - ебанет так, что кварталы снесет? Там же простые люди! Это обгрызаное чмо обещало защиту. Защитил - теперь точно во Владик сьебывться придется. Вы же мне всю жизнь поломать можете, ты это понимаешь? Валите своего Зеленского и давайте мириться, люди так долго не выдержат. Вранці відповів як прокинувся.- Вы там давайте, плешивого сбрасывайте, а мы подтянемся - отвечаю. И спасибо за наводку - мы по твоим координатам вьебали. Другий день чекаю на відповідь. Щось ніяк...  "И что я такого сказал"?  На останок дам інформацію про лист від Лаврова, який отримав Рубіо. Цікаві там три моменти.а). лавров переслав повний перелік санкцій, які бажано зняти з рф одразу після припинення бойових дій.б) лавров переслав "повний та уточнений перелік проектів, які рф пропонує здійснювати разом з США у різних галузях російської економіки, зокрема у спільній розробці родовищ рідкоземельних копалин.в). лавров обіцяє вирішити на полі бою всі завдання СВО до НР після чого, нібито, путін готовий буде вести переговори по післявоєнному устрою України. У короткій відповіді-листі Держсекретар США пообіцяв передати російські пропозиції Президенту США, проте а). Виразив сумнів щодо реальності планів путіна до НР добитися цілей СВО військовим шляхом.б). Вчергове підтвердив "підтримку з боку США союзників по всьому світу", та нагадав, що Україна входить у їх число і з нею вже підписано відповідні домовленості.в). Підтвердив рішучість США разом з об'єднаною Європою посилювати економічний тиск на рф до пори, коли та не припинить бойові дії. Про реакцію Президента США на ці новини наразі невідомо нічого, проте відомий його наказ Держдепу, Мінфіну, Мінторгівлі та Міненерго "Зробити все можливе заради того, щоби витіснити газ та нафту рф зі світових ринків". Дякую за поради щодо ведення каналу. Дехто невірно мене зрозумів - я НЕ збираюся закривати канал на ТГ до кінця війни у жодному випадку. Мова йшла про наш чат, який замучилася чистити від неадекватів наша Нета, та про сторінку на фб, яку я вважаю непотрібною та шкідливою по великому рахунку. Гарного вечора та тихої ночі.
Як резюме. Я бажав би бачити на лаві підсудних та за гратами всіх наших Президентів. Кожного можна саджати абсолютно обґрунтовано. Я хочу, щоби перед законом всі були рівні та проти будь якого "американо-європейського імунітету". Кучма застарий для в'язниці, а от Зеленський та Порошенко та їх підлеглі  цілком її "потягнуть". Лише тоді, коли у нас буде правосуддя без виключень, можливе і реальне очищення української влади, і реальна боротьба з системою тотальної корупції, будь то децентралізованої, як при Порошенко, чи вертикально-жорсткої, як при Зеленському, яка досі залишилася цементом, на якому побудована вся наша державна система. Проте я реаліст і розумію, що на даному етапі, на превеликий жаль, мої мрії залишаться лише моїми мріями. Будьте реалістами і ви і не чекайте неможливого. Я вважаю що з цього корупційного скандалу Україна як Держава отримає користь у вигляді можливого різкого скорочення відсотка розкрадання бюджету та можливого "контролю аудитами" з боку донорів за нашими витратами.  Завтра будуть дві частини "UKRAINE NOW". По війську, по Раді та по пропозиціях щодо нашого розвитку від США. Гарного вечора.
5. Останнє. Президент України на цьому та на майбутньому тижні отримає умовний  "обмежений вотум довіри" та публічну підтримку  з боку як європейських країн, так і з боку США, Австралії та Японії. Проте він не буде безумовним і у ході майбутніх переговорів різного рівня представництва українська сторона отримає вимоги щодо участі міжнародних аудиторських кампаній у загальноукраїнському аудиті всіх державних кампаній України, а також "аудиту у сфері всіх оборонних закупівель". "Саме від виконання цих умов а також при умові не перешкоджання роботі антикорупційних органів України буде залежати підтримка Президента України та уряду України з боку вищезгаданих країн".  Ще одне. США. Франція, ВБ, Німеччина  "не вважають корисним відставку уряду України у складний час", проте будуть вимагати відсторонення від посад тих членів уряду, які фігурують у ході антикорупційних розслідувань - Зеленський вже отримав від вищеозначених країн відповідні послання.  На сьогодні все. Тепер щодо чату. Не було можливості вести повноцінну дискусію з паном Гайдукевичем, як у сфері партбудівництва, так і, особливо, у частині промполітики України. А тому запрошую і його, і всіх бажаючих чатлан прийняти участь у такий дискусії, без образ та аргументованої. У частині останньої дам привід для дискусії - пан Гайдукевич, як з'ясувалося, вважає що важка промисловість України, яка нам дісталася у спадок від СРСР, повинна вмерити. Як аргумент на захист "старої" індустрії скажу таке. На початку 2000х пан Порошенко віддав наказ зірвати всі станки з ЧПУ у 9му, 8му та 12му цехах "Ленкузні" та частину продати, частину здати на металолом. Я був свідком того, як ділки з Білорусі прямо на прохідних Машмайданчика та Острова заводу масово скупали електроніку та інші частини цих станків, а потім і самі ці станки, у тому числі застарілі. Я знаю, що ці станки сприяли збереженню та розвитку важкої та середньої промисловості Білорусі та її ОПК, який зараз задовольняє потреби рф. По факту - станки з "Ленкузні" виробляють смерть для України.  Буду радий бачити і чатлан, і пана Гайдукевича на просторах чату у зручний для учасників час. Попереджаю - за хамство та зверхність з боку обох сторін буде застосовано політику блокувань. Чекаю на відповідь та можливу участь у дискусії. Дякую за увагу.  Прошу пробачення за те, що не попередив про обстріл - з цією операцією трохи випав з інфополя і, хоча і знав про обстріл, було попередження, забув дати його у ефір. Цього не повториться.  Гарного вечора та тихої ночі. Дай Боже відіспимося.
Але борг є борг - ми допомогли пожежникам розтягнути шланги, а брат навіть особисто прийняв участь у тушінні пожежі, бо після включення машинної помпи той впав на спину і потік омив небо та залив рятувальника, а не місце возгоряння. Майже бігом ми вирушили на пошуки загиблого героя і дуже швидко його знайшли. Локомотивчик стояв біля свого "гаражу", а повз нас швидким кроком пройшов машиніст який, вочевидь. поспішав на місце пригоди. Я у турборежимі виліз по драбині на дах транспорту у готовності знімати бездихане тіло і був щиро радий, коли мене охопила хвиля самогонного амбре і відновлений до життя моїм підсрачником Василь здивовано прохрипів - "Де я"? Я опущу розповідь про те, як Василь грохнувся з даху та зламав ногу, про те, як ми його транспортували до котельної цеху на вантажній тележці де наложили шину та поклали спати - не можна було п'яного везти до травмпункту. Скажу лише те, що нас у тій котельній зустрів другий терорист. Сашко прошепотив нам - "Хлопці, скажіть Антонюку (заснач цеху), що всі пішли  додому - я до ранку тут схоронюся". Що тут скажеш. Тираноборців з Василя та Сашка не вийшло - об'єкти для терактів залишилися цілі і продовжили своє злісне функціонування. Ми з братом не здали двох героїв на розправу жандармам Петра Олексійовича, подвиг їх залишився анонімним, імена героїв невідомі історії, проте відомі нам, свідкам тих шалених подій. Соковмісний гейзер бив недовго, десь з півроку, після чого підприємство по продажу прострочки поступово втрачало обсяги продажів, а потім, десь через рік, взагалі припинило свою діяльність - вся прострочка з Молдови, вочевидь, була вивезена. Ну а наші два алкоділки-терористи не тільки повернули собі втрачені ринки, але й приросли новою клієнтурою, хоча то вже зовсім інша історія.
Я прошу пробачення у своїх підписників за те, що фактично увімкнув годинниковий механізм цієї бомби, коли на вимогу роботодавців першим опублікував частину "UKRAINE NOW". Вчора я написав їм листа, у якому остаточно відмовився брати участь у процесі подальшої дискредитації української влади та аргументував свою відмову. Був готовий до того, що втрачу місце роботи. Не втратив. На жаль? На щастя? Питання відкриті. Зобов'язаний лише дати наступні дві частини "UKRAINE NOW" - дам, але у своїй редакції. Буде у союзників план хоча б відносно безболісного транзиту влади в Україні  до нового її формату з притомним її ж кадровим складом хоча б переважно не з остогидлих більшості українців сортів зелено-маруново-червоно-сіро-буро-малинового лайна - я охоче буду сприяти його здійсненню. У всіх інших випадках я буду керуватися виключно принципом "не нашкодь". Україна понад усе. Тримаємося. Гарні новини теж є.  Коментарі відкриваю до пів дев'ятої ранку. Потім закрою до ранку п'ятниці - після канал буде функціонувати у звичайному режимі. Дякую за увагу.
АМЕРИКАНСЬКІ ПАЗЛИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СКЛАДАЛЬНИКА.. Так, панове, пазли поступово склалися і на даний час я маю чітку картину того, що трапилося у останні два тижні.  Звіт, який я почав публікувати нещодавно на вимогу роботодавців, це лише складова більш масштабної кампанії спрямованої на забезпечення наступних результатів:1. Забезпечення НЕ участі Володимира Зеленського у наступних президентських виборах. 2. Забезпечення перемоги Залужного у першому турі виборів Президента України. 3. Забезпечення м'якої передачі влади новообраному складу Ради та Президенту України.4. Стимуляція боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, максимальна нейтралізація впливу Президента та голови ОПУ у хід розслідувань. Тепер про інформацію, яка ще надходить та надходить - на ранок, боюся, "кошик" буде переповнений.  Залужний у останні два тижні мав чотири зустрічі з представниками країн Європи та США (помічник Келога) на яких погодився прийняти допомогу вищезгаданих країн як у створенні парламентської партії, так і у особистій участі у передвиборчих перегонах. Залужний обіцяв абсолютне невтручання у роботу антикорупційних органів та законодавче розширення їх повноважень.  Залужний обіцяє "усі сили кинути на процес реформ у ЗСУ та взагалі у країні та створити широку експертну групу з переважною участю у ній спеціалістів з Європи та США які годом сформують  "Штаб реформ" при Президенті та Кабміні України". Я стверджую, що "відмашка" НАБУ та САП надійшла одночасно зі "Звітом", який скинули нам для розповсюдження, і йшла вона на адресу наших антикорупційних органів теж по лінії "ах какого товарища" прізвище якого починається на літеру "Р", скажемо так.  Я не раджу особливо радіти тому, що "Зеленському прищемили хвоста". Його послаблення неминуче короткочасно дадуться взнаки на міжнародному фронті підтримки України і нам буде важко у випадку, якщо Зеленського на переговорах про активи рф, на можливих переговорах з рф за посередництва країн Європи та США та про постачання зброї будуть вважати "кульгавою качкою". Це цілком можливо може вилитися у затримки з прийняттям необхідних Україні рішень, проте у середньостроковій перспективі може принести нам користь у вигляді підвищення довіри до наших владних інституцій.  Ну і як не згадати очевидне. Слабкий Президент - легка жертва для рф, яка буде настійливо намагатися нав'язати свої умови "миру" Україні та "не легітимному Президенту", та легка жертва для Трампа, який буде намагатися схилити Зеленського на поступки по Донбасу.  Інформація про те, що Деркач, який зрадив Україну, отримував гроші через опубліковані оборудки через "Енергоатом", на який той зберіг вплив, відповідає дійсності і це також вплинуло на рішення "Валити Зеленського", який не забезпечив належну протидію російській "п'ятій колоні" в Україні. Інші новини по цій темі, другу частину "Американського погляду" та рекомендації, які отримав вже Залужний та пообіцяв їх дослухатися, будуть завтра зранку та вдень. Середа та четвер до вечора - мене не буде в ефірі. Потім - через помічників з родини )) буду давати дописи на канал під час одужання.
КОРОТКО ПРО ЦІКАВЕ.Панове. Сьогодні повноцінного допису не буде - вирішили "добити" з дідами основні роботи по ремонту. Завтра вранці дам "Американський погляд" - примусили.( Ну а доки ще про важливе, про що був повинен написати раніше, але все було "не на часі". Стосується це голови Пентагону Гегсета.  С приємним подивом споглядаю за тим, як класичний популіст перетворюється на притомного яструба, який реально увійшов у курс справ та намагається робити як мінімум  необхідні кроки на шляху реформування американського війська. Я рекомендую прочитати чи подивитися його виступ у військово-морському коледжі Форт Мак-Нейр в Вашингтоні - це виступ показовий для розуміння трансформації очільника Пентагону. Практично відкрито заявлено ворогами Китай та рф, хоч і без поіменного акцентування, та про те, що "вороги об'єднуються". У свою чергу ми маємо інформацію, що Гегсет за останні два місяці фактично увійшов у орбіту впливу Держсекретаря США. Він "не очікувано для Президента США та спецпредставника Уіткоффа" погодив з боку Пентагону передачу Україні ракет "Томагавк" та наполягає на необхідності такої передачі заради "випробувань в умовах реальної війни їх здатність долати сучасну ПРО рф".  Саме Гегсет на даний момент є основним лобістом необхідності продажу Україні ракет "Баракуда" та JASSM з цією ж мотивацією. Будемо мати надію на те, що його позиція, а також позиція директора ЦРУ Реткліффа, який теж поступово дрейфує зі стану "поміркованих" у стан "яструбів", підсилить тиск на Трампа і ми все ж таки отримаємо  так необхідну нам зброю. Хоча у передачу нам "Томагавків" я не вірю досі.  Ну і не можу не написати про те, як Орбан потрапив у історію.  Президент США "був дуже невдоволений" доповіддю Держсекретаря щодо заяв Орбана та очільника МЗС Угорщини про "безстрокове звільнення від санкцій" імпорту енергоносіїв з рф та наказав "спростувати небезпечну брехню" яку розповсюдили угорськи керівники. На даний момент вийшло так, що угорці своїми заявами вистрілили собі у ноги. Я не збираюся вангувати на тему - "чи Трамп покарає Орбана та вилучить того зі списку друзів?", але все ж таки виступ представника Білого дому "повинен дати всім бажаючим отримати такі відстрочки чіткий сигнал про те, що тимчасове виключення повинно бути тимчасовим виключенням і воно не стане ні для кого правилом". Гарного вечора та до зустрічі вранці. Бережіть себе.